(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
ببخشید کسی میتونه بگه که چجوری با dial up میشه به اینترنت وصل شد؟
یعنی چجوری share اش کنم.
شما روی Connection اینترنت راست کلیک کنید و properties بگیر و بعدش روی گزینه Share کلیک کن و تیک هاشو بزن اگر از ویندوز XP استفاده کنی بعدش یک دست زیر کانکشنت اضافه میشه . !

با سلام
ببخشید بچه ها کسی اینجا می دونه چجوری پسورد مودم رو خودم بردارم؟
باتشکر
مودمت چی هست !؟

hesam 08

کاربر سایت
Oct 25, 2008
95
نام
حسام
شما روی Connection اینترنت راست کلیک کنید و properties بگیر و بعدش روی گزینه Share کلیک کن و تیک هاشو بزن اگر از ویندوز XP استفاده کنی بعدش یک دست زیر کانکشنت اضافه میشه . !

مودمت چی هست !؟
سلام
320 تی (T)
با تشکر

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
با سلام من تو portable ID خودم خیلی وقته 29 تا مدال گرفتم ولی اون کدهایی که تو سایتهای دیگه گزاشتم برای نشون دادن portable ID من 25 تا مدال رو نشون میده حتی تو سایت https://secure.eu.playstation.com میرم اونجا نشون میده 29 مدال من باید این مشکل رو چه جوری حل کنم حتی تو سایت خود بازی سنتر 25 تا مدال رو نشون میده تو portable ID کدهای html portable ID رو هم از تو سایت playstation کپی میکنم تو سایتهای دیگه بازم همون 25 رو نشون میده میشه یه کم راهنمایی کنید چه جوری این مشکل رو حل کنم:(

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
يک برنامه ديروز ديدم... يکم مسخره به نظر مياد :biggrin1:... برای چک کردن آخرين ورژن firmware موجود در سايت playstation....

Attachments

• ISO-8859-1''PS3UpdateChecker.zip
    317.9 KB · مشاهده: 0
  • ISO-8859-1''PS3UpdateChecker_v1.2.rar
    29 KB · مشاهده: 0

gammer

کاربر سایت
Dec 14, 2007
297
نام
amir
سلام
دوستان من مستقیم ps3 رو با کابل Ethernet به پریز وصل می کنو یعنی بدون استفاده از مودم حالا وقتی میرم تو ps3 همه چیز ok هست فقط چون از کامپیوتر share نمی کنم نیاز به ID & PASS دارم که تو خوده ps3 وارد کنم... .
من این کار رو تو کدوم قسمت باید انجام بدم؟!

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
کسی میدونه وقتی میخوای از استوری آمریکا خرید کنی فیلم دو حالت داره حالت خرید حالت کرایه و حالت مال خود
OWNمال خود
Rental کرایه
حالا این حالت کرایش چه جوری اگه کسی گرفته بگه یا حالت مال خود
یعنی چه جوری کرایش 1 ساله هستش یا نه دانلود میکنی هر بار که میبینی باید پول بدی؟

Adagio

کاربر سایت
Feb 27, 2009
7
سلام دوستان عزیز
من یه اکانت اروپا ساختم و دستگاهم j هستش وقتی میرم تویه قسمت آنلاین متال گیر
از بازی میپره بیرون و میره صفحه منو ذستگاه. ارور میده که فقط باید زبان رو japani کنید...
و اینکارو هم کردم ولی جواب نداده!
لطفا کمکککککک.....:blushing:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان عزیز
من یه اکانت اروپا ساختم و دستگاهم j هستش وقتی میرم تویه قسمت آنلاین متال گیر
از بازی میپره بیرون و میره صفحه منو ذستگاه. ارور میده که فقط باید زبان رو japani کنید...
و اینکارو هم کردم ولی جواب نداده!
لطفا کمکککککک.....:blushing:
منم همین طور من رفتم اکانت امریکا را ساختم بعد دستگاهم ریجن j بود از این نوع چیزها عادی این قدر بزن تا وارده دنیایی انلاین بشه:biggrin1:
برای گرفتن psn card باید به کی پست بدم...؟
اگر کارته میخواهی باید بری خودت را premium user کنی تا بتوانی بخری از خوده سایت بازی سنتر
موفق باشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر