(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

erfanrs

کاربر سایت
Jul 1, 2014
39
آقا اين مشكلات دست از سر ما برنميدارن
امروز رفتم برا انلاين زدن gta v بعد2ساعت دانلود آخر سر ارور 80010038 داد
مال چيه اين ارور و راه حلش چيه؟
البته توي اون تاپيك ليست ارور هاي ps3 رفتم ولي چيزي دستگيرم نشد ممنون ميشم يه راه حل كاربردي بگين

خودم راه حلشو پیدا کردم
آپدیت رو اینبار با لپتاپ دارم دانلود میکنم بریزم رو دستگاه ایشالا که درست بشه بازی

Phil Spencer

کاربر سایت
Sep 9, 2013
47
نام
هومن
دوستان سلام...
من الان فریمور 4.55 روجرو روی دستگاهم نصبه.می خوام بازیای Fifa 14،GTA V و TEKKEN TT 2 رو آنلاین بازی کنم به نظرتون اسپوفر رو نصب کنم خطر بن برای انجام این بازیا خیلی بالاست؟

SaHnD.T

کاربر سایت
Apr 14, 2013
5
نام
Sahand
سلام
جدیدا ارور شبکه زیاد میاد,منم خواستم فریمور جدیدو نصب کنم ارور داد حالا نمیدونم مشکل واسه آی پی ما هست یا نه,در هر حال با پی سی دانلود کردم هم سرعتش بیشتر بود و هم راحت نصب شد.

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دوستان سلام...
من الان فریمور 4.55 روجرو روی دستگاهم نصبه.می خوام بازیای Fifa 14،GTA V و TEKKEN TT 2 رو آنلاین بازی کنم به نظرتون اسپوفر رو نصب کنم خطر بن برای انجام این بازیا خیلی بالاست؟

سلام
سوالت رو باید این جا هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 - JB *کنسول های کپی خور* میپرسیدی
این بازی ها تقریبا مشکوک شدن (تویه آپدیت های جدیدشون...)

_XXX_

کاربر سایت
Jan 15, 2014
27
دوستان ببخشید من میخوام یدونه palystison plus بخرم یک ماهه ...برای خرید دوباره بازی باید پول بدم دوباره یا نه بازی ها رایگانه ؟میتونم اواتارم بخرم؟

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
چرا هر بازی میزارم انلاینش ارور میده ؟
2mo5pow.gif

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
دوستان ببخشید من میخوام یدونه palystison plus بخرم یک ماهه ...برای خرید دوباره بازی باید پول بدم دوباره یا نه بازی ها رایگانه ؟میتونم اواتارم بخرم؟

درباره خرید دوباره بازی که خیلی منظورتو متوجه نشدم اما بازی‌هایی که برای پلاس هرماه رایگان می‌شه رو در صورتی که عضو پلاس باشی، می‌تونی راحت و بدون مشکل و بدون نیاز به خرید دوبارشون، ازشون استفاده کنی. ( فقط تا زمانی عضو پلاس باشی امکان اجرا و استفاده از بازی‌های رایگان وجود داره و با تموم شدن پلاس دیگه نمی شه ازشون استفاده کرد و باید دوباره تمدید کنی. چون می خوای پلاس یکماه بخری این مورد نسبتا خیلی مهمه.) - بازی‌هایی هم که تخفیف پلاس شاملشون می‌شه رو می‌تونی بخری و بدون محدودیت زمانی استفاده کنی.

آواتار هم که مشکلی نداره و پلاس بودن و نبودن در خریدشون زیاد تاثیر نداره.( اما یکسری آواتارهای رایگان برای اعضای پلاس وجود داره که اگر عضو پلاس باشی می‌تونی ازشون استفاده کنی بدون خریدن. البته آوتارهای رایگان پلاس چنگی به دل نمی‌زنه:D )

_XXX_

کاربر سایت
Jan 15, 2014
27
درباره خرید دوباره بازی که خیلی منظورتو متوجه نشدم اما بازی‌هایی که برای پلاس هرماه رایگان می‌شه رو در صورتی که عضو پلاس باشی، می‌تونی راحت و بدون مشکل و بدون نیاز به خرید دوبارشون، ازشون استفاده کنی. ( فقط تا زمانی عضو پلاس باشی امکان اجرا و استفاده از بازی‌های رایگان وجود داره و با تموم شدن پلاس دیگه نمی شه ازشون استفاده کرد و باید دوباره تمدید کنی. چون می خوای پلاس یکماه بخری این مورد نسبتا خیلی مهمه.) - بازی‌هایی هم که تخفیف پلاس شاملشون می‌شه رو می‌تونی بخری و بدون محدودیت زمانی استفاده کنی.

آواتار هم که مشکلی نداره و پلاس بودن و نبودن در خریدشون زیاد تاثیر نداره.( اما یکسری آواتارهای رایگان برای اعضای پلاس وجود داره که اگر عضو پلاس باشی می‌تونی ازشون استفاده کنی بدون خریدن. البته آوتارهای رایگان پلاس چنگی به دل نمی‌زنه:D )

منطور من این عکسه http://www.8pic.ir/images/59dbwc8efoy0a8nhpy9f.png زیرش زرد نوشته 8.99 دلار برای چیه باید برای خریدش دوباره پول بدم؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین

henryps3

کاربر سایت
Jul 15, 2014
44
سلام دوستان ببخشيد صفحه ها زياد بود نميشد همرو بخوني. خواستم بپرسم ميشه با كنسول كپيخور به لايو وصل شد وآنلاك بازي كرد كه كپيخور هم نپره ؟ ممنون

Sent from my Haier HW-W910 using Tapatalk

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
سلام به همه.دوستان ی سوال دارم :
میخواستم بدونم آیا میشه dlc هارو با اکانت ریجن 1 دانلود کرد و با اکانت ریجن 2 بازی کرد؟
مشکلی پیش نمیاد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر