(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
در یک اقدام خاک برسری:-s ... اخرش دلم و به دریا زدم و ویتام رو ریست کردم تا یه اکانت جدید بسازم:(( :((:(( ... چه ریجن و کشوری بسازم ... من کنسولام و همه بازی هام ریجن 2 هستن ... چی مناسب تره ؟؟؟ خواهشا یکی زود جوابم رو بده ...

خاک برسرم که قبرس هم ریجن برای خودش داره ... خاک چه قدر بدبختیم :((... کلا 100 نفر جمعیت نداره ... دی: :d

آخرین ویرایش:

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
دوستان من نمیتونم Sign in کنم در صورتی که نت دستگاه وصله و Web browser کار میکنه، میخواستم ببینم مشکل از طرف منه یا کسی از دوستان هم این مشکل رو داره !؟

Sent from my iPhone 5s

Zeldak

کاربر سایت
Dec 5, 2013
13
نام
Ali
دوستان یک سوال کسی اینجا Gta:iv رو Multiplayer بازی کرده ..؟من مشکل دارم واسه وصل موندن ...تو رو Rockstar مشکلو مطرح کردم جوابی نگرفتم تو Free roam میتونم برم ولی match ها نه ..!!
مشکل مربوط به port forwardinge ایا کمک ...؟:((

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دوستان من نمیتونم Sign in کنم در صورتی که نت دستگاه وصله و Web browser کار میکنه، میخواستم ببینم مشکل از طرف منه یا کسی از دوستان هم این مشکل رو داره !؟

Sent from my iPhone 5s

نه psn مشکلی نداره
در ضمن یه تست کانکشن بزن ببین تویه کدوم پارامتر بهت ارور میده،و چی اروری میده

آخرین ویرایش:

JAVAD-MUSIC

کاربر سایت
Jan 4, 2013
138
نام
Javad_Music
دیروز رفتیم پیش یکی از بچه ها...PS4 گرفته بود...play station Store از فی__لتر در امده بود... من خودم برای اولین بار توی 10 سال برای یه هفته ADSl ندارم فردا اوکی میشه نتونستم به store ps3 برم ولی فکر کنم دیکه اونهم اوکی شده...

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد

Sent from my iPhone 5s
منم همين مشكلو دارم امروز از ساعت ١١ صبح اينجوري شده:| تو نتم ميره ولي ساين اين نميكنه:|
احسان تو تست تو psn ، faild ميشه
ارور 807110b3
با ps app هم نميتونم ساين اين كنم ، با ويتام نميشه:| فك كنم مشكل از isp هست و قاعدتاً بايد تا فردا درست شه

آخرین ویرایش:

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
منم همين مشكلو دارم امروز از ساعت ١١ صبح اينجوري شده:| تو نتم ميره ولي ساين اين نميكنه:|
ارور 807110b3
با ps app هم نميتونم ساين اين كنم ، با ويتام نميشه:| فك كنم مشكل از isp هيت و قاعدتاً بايد تا فردا درست شه
برای من نه مشکلی نداره خدا روشکر .کد ارور رو بلد نیستم متن ارور رو بنویس ببینم حرف حسابش چیه

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
ارور 807110b3
با ps app هم نميتونم ساين اين كنم ، با ويتام نميشه:| فك كنم مشكل از isp هست و قاعدتاً بايد تا فردا درست شه

برای من مشکلی نداره راحت هم به استور وصل شد هم آنلاین زدم
فقط مشکلم با بتل سه هست که نمیتونم آنلاین بازی کنم:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
اره منم نمی تونستم برم هی ارور میداد نمیدونم Currently Undergoing Maintanence هرکاری کردم نشد ولی چند روز بعد خودش راه افتاد . فکر کردم شیلتر کردن این پورتای بی صاحاب رو بعد پس داده مثل اب که پس میده از سقف یا دیوار که یکم زرد میشه . اون جوری پس داده تو PSN

نمیدونم چی از جونمون می خوان اگه بزارن دولقمه PSN از گلومون بره پایین بعد مدت ها رفتم یه تم دانلود کنم چون خودم اهله دانلود بازی زیاد نیستم

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
البته این نکته رو بگم در مورد دوستانی که میگن نمیتونن به PSN وصل بشن :من این مشکل رو 1 هفته پیش داشتم و ممکنه برای ISP های دیگه تازه شروع شدده باشه در کل من 1 روز نتونستم ساین این بشم که بعد از 1 رو ز برطرف شد.

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
بچه ها یه سایت معتبر واسه خرید کارت psn برای ریجن ۲ میگین ؟؟؟ پوند یا یورو

امارات هم ریجن ۲ حساب میشه من بازیم ریجن ۲ هست مشکلی نیست که ؟؟

پیغام بدین مدیرا گیر ندن یه موقع :d

Night Ghost

کاربر سایت
May 30, 2007
42
نام
میثم
بچه ها یه سایت معتبر واسه خرید کارت psn برای ریجن ۲ میگین ؟؟؟ پوند یا یورو

امارات هم ریجن ۲ حساب میشه من بازیم ریجن ۲ هست مشکلی نیست که ؟؟

پیغام بدین مدیرا گیر ندن یه موقع :d

باید کشور اکانت psn با کارتی که میخری یکی باشه اگر اکانتت آمریکا هست کارتت باید آمریکا باشه اگر اکانتت دانمارک باشه کارتت باید دانمارک باشه. ریجن بحثش با اکانت و کارت psn فرق میکنه اکانتت اگر امارات هست باید کارت امارات بگیری . بعد ریجن بازی برای خرید dlc ها و یا زدن season pass ها در اولویت هست که با اکانتت یکی باید باشه.

فرستاده شده از GT-I9300ِ من با Tapatalk

svsh12

کاربر سایت
May 13, 2011
72
نام
سياوش
ببخشید من یه سوال داشتم
من اگه بازیم ریجن 2 باشه ولی اکانت پی اس انم ریجن 1 باشه میتونم دی ال سی های بازی رو دانلود و استفاده کنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر