(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

gogana

کاربر سایت
Mar 20, 2011
268
دوستان در بازی un3 چرا برای من میگه کد آنلاین وارد کن وارد میکنم میگه نصب شده ولی نمیره تو بازی و سه تا گزینه میاد یکی وارد کردن کد و یکی خرید کد و دیگری بیرون آمدن از مولتی و من راهی ندارم جز این که بیرون بیام از مولتی ،اگه کسی میتونه بیاد راهنمایی کنه چکار کنم؟
=((

اینم ارور وقتی کد رو دانلود میکنم
(80029519) An error occurred during the install operation

سوال دیگه این هست که آیا وقتی آنلاین پس رو خریدیم و دانلود کردیم دوباره که پاک شد میتونیم دانلود کنیم؟

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
همین الان برام ایمیل اومد کد ۱۰ دلاری هدیه رو داد دوستان چک کنن ببینن برا شمام اومده یا نه

Sent from my iPod touch using Tapatalk 2

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دوستان در بازی un3 چرا برای من میگه کد آنلاین وارد کن وارد میکنم میگه نصب شده ولی نمیره تو بازی و سه تا گزینه میاد یکی وارد کردن کد و یکی خرید کد و دیگری بیرون آمدن از مولتی و من راهی ندارم جز این که بیرون بیام از مولتی ،اگه کسی میتونه بیاد راهنمایی کنه چکار کنم؟
=((

اینم ارور وقتی کد رو دانلود میکنم
(80029519) An error occurred during the install operation

سوال دیگه این هست که آیا وقتی آنلاین پس رو خریدیم و دانلود کردیم دوباره که پاک شد میتونیم دانلود کنیم؟

شما دوباره كد رو دانلود كن از توي دانلود ليست و بذار نصب بشه
شما 100 بار هم كه چيز هاي داخل دانلود ليست ات رو پاك كني بازم ميشه دانلودشون كرد !

كدي كه داري با ريجن بازيت ميخونه ؟
يعني كد ريجن 1 نداشته باشي بازي ريجن 2 ؟!

gogana

کاربر سایت
Mar 20, 2011
268
شما دوباره كد رو دانلود كن از توي دانلود ليست و بذار نصب بشه
شما 100 بار هم كه چيز هاي داخل دانلود ليست ات رو پاك كني بازم ميشه دانلودشون كرد !

كدي كه داري با ريجن بازيت ميخونه ؟
يعني كد ريجن 1 نداشته باشي بازي ريجن 2 ؟!
اینم کدش bces-01175 و کد آنلاینش روی دفترچه اش هست و همین کد ریجنش روی دفترچش نوشته:(

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
دوستان برای من وارد استور نمیشه . روی ایکونش میزنم. بعد مدتی یه صفحه سیاه میاد که ارم استور وسطش هست و یه خطی زیرش هی میره میاد
مشکل از نت ـت هست سرعتت خیلی پایینه !
برای منم وقتی نتم داغون میشد همینطور بود .

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
همینجوری عشقی 10$ رو ندادن که , من توی مارچ Tomb Raider گرفتم و 10$ جایزه داد :d

میدونم خواستم بدونم برای چه مناطقی هست اخه خودم چند وقت پیش نزدیک 70 دلار خرج کردم ولی شانسمون واسه ما از این پیشنهادات نداره

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اینم کدش bces-01175 و کد آنلاینش روی دفترچه اش هست و همین کد ریجنش روی دفترچش نوشته:(

يعني همون كد مربوط به بازيه كه داخلش بوده ؟
شما دوباره دانلودش كن
يا بد دانلود ميشه يا از منبع خرابه يه چند روزي صبر كن بعد دانلود كن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر