(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام دوستان من از دیشب تا حالا نمی تونم psn وصل شم ارور می ده اوریج خورم هستم بن که نشدم ؟؟؟؟:(
بعدش چرا وقتی می خوام پچ جدیده ی بتل 3 رو دی ال کنم همش وسطش ارور می ده :((
بن نشدی,نگران نباش.من خودم حدود 2 هفته هستش که نمی تونم به psn وصل شم و حسابی عصبانیم کرده

mohamadtak2

کاربر سایت
Feb 8, 2013
174
...

می گم حالا چیکار کنم تا دوباره وصل شم ؟؟ اصلا نمی شه تو تست کانکشن هم که میرم failed می شه پی اس ان
راستی ps3 prox رو می شه رو اریجینال هم نصب کرد؟

Ashkan silent

کاربر سایت
Mar 18, 2013
11
نام
اشکان
می گم حالا چیکار کنم تا دوباره وصل شم ؟؟ اصلا نمی شه تو تست کانکشن هم که میرم failed می شه پی اس ان
راستی ps3 prox رو می شه رو اریجینال هم نصب کرد؟
ps3 prox فقط رو pc نصب میشه .
دلیل ارور هم ممکنه از این باشه که تو بخش internet connection شما custom رو انتخاب کردید اگه easy رو انتخاب کنید ممکنه درست شه .

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
چرا اروپا بگیریم ؟ و امریکا به درد نمیخوره؟
چند تا سوالم داشتم .من 1 ساله پلاس میخواستم بگیرم الان 1 سال پلاس بگیرم که تو سایت زدن بگیرم یا 50 دلار پی اس ان بگیرم 1 ساله پلاس بگیرم؟ و فرقشون چیه ؟ و الان اگه 1 ساله پلاس بگیری 10 دلار بهت میده. و تو حسابت هست .درسته؟

چون اروپا بازي هاي بسيار بسيار بهتري ارائه ميده !

شما كارت پوند بخر ! اون طوري اگر بخواي كارت پلاس بخري كلاه سرت ميره چون اين يارو هايي كه كارتهارو مي فروشن ملت رو خر گير اوردن !!!
1 ساله پلاس رو مثلا" ميده 200 تومن ! ( 1 سال پلاس براي us 50 دلاره ) بعد 50 دلار رو ميده 170 تومن !!! اون 30 تومن اش كلاهبرداري مستقيم از سر مشتري ه !

بايد ببيني هنوز offer اش هنوز هست يا نه

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
با تشکر از همه دوستانی که جواب این پست رو
یه سوالی داشتم، میخوام بدونم وقتی عضو پلاس بودم یه سری بازی رایگان و یه سری تم و آواتاردانلود کرده بودم که همشون برای پلاس بوده اند. پلاسم چندماهه که تموم شده.
امروزکه رفتم تو لیست دانلودم دیدم که فقط تم ها و آواتار ها تو دانلود لیستم مونده و بازی ها دیگه تو لیستم نیستند. حالا این بازی ها که همشون هم مجانی بوده اند 2 دسته اند اونهایی که الان هنوز هم تو پلاستو psn هستند و برای پلاس مجانی اند و یه سری ها هم که دیگه جزو لیست دانلود مجانی پلاس نیستند. هیچ کدومشون تو لیست دانلود من نیستند.
من میخوام شریکی پلاس بگیرم حالا میخوام بدونم اگه دوباره پلاس بشم همه بازی ها برمیگرده به دانلود لیستم یا کلا پریده!
دادند.
من علاوه بر جواب های شما از چند تا از دوستام تو psn و همینطور تو فروم ps3trophies.org هم پرسیدم و امروز پلاسم رو تمدید کردم و هیچ مشکلی نبود و همه بازی ها برگشته اند به دانلود لیستم.
ممنون از همه

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام بچه ها
برام ایمیلی اومده از طرف سونی براتون کل ایمیلو می زارم,میشه یه لطفی بکنید و بگید این یعنی چی؟؟؟؟
من اصلا انگلیسیم خوب نیس و مطمئن نیستم درست حدس زدم یا نه,اگه میشه لطف کنید و دقیق بگید یعنی چی؟
مثه اینکه اشتراک رایگان دانلود بازی هستش که بم دادن,درسته؟
Hi snake_mgs_1983,

We know it’s pretty much impossible to stop playing when you’re in the middle of something good. So we’re giving you 3 months extra PlayStation®Plus membership for free when you buy a year’s subscription. That’s more time for more gaming, completely free of charge.

To get your extra 3 months membership, buy a 1 year subscription between March 20 and April 10 2013 and we’ll credit you with 3 months extra membership, absolutely free.

What sort of games can you get?

As a PS Plus member you’ll get to download full games for PlayStation®3 and PlayStation®Vita, with a choice of new titles added every month. The games are yours to play for as long as you’re a member.
Here’s a taste of some of the latest releases on PS Plus…
And there’s more…
As a PlayStation Plus subscriber you also get
New games every month for as long as you’re a member
2GB of cloud storage so you can access game saves on any PS3 and PS Vita, anywhere
Exclusive access to beta trials and demos
VIP discounts in PlayStation®Store

Last edited by a moderator:

aligool21

کاربر سایت
Jan 25, 2008
272
سلام بچه ها
برام ایمیلی اومده از طرف سونی براتون کل ایمیلو می زارم,میشه یه لطفی بکنید و بگید این یعنی چی؟؟؟؟
من اصلا انگلیسیم خوب نیس و مطمئن نیستم درست حدس زدم یا نه,اگه میشه لطف کنید و دقیق بگید یعنی چی؟
مثه اینکه اشتراک رایگان دانلود بازی هستش که بم دادن,درسته؟
Hi snake_mgs_1983,

We know it’s pretty much impossible to stop playing when you’re in the middle of something good. So we’re giving you 3 months extra PlayStation®Plus membership for free when you buy a year’s subscription. That’s more time for more gaming, completely free of charge.

To get your extra 3 months membership, buy a 1 year subscription between March 20 and April 10 2013 and we’ll credit you with 3 months extra membership, absolutely free.

What sort of games can you get?

As a PS Plus member you’ll get to download full games for PlayStation®3 and PlayStation®Vita, with a choice of new titles added every month. The games are yours to play for as long as you’re a member.
Here’s a taste of some of the latest releases on PS Plus…
And there’s more…
As a PlayStation Plus subscriber you also get
New games every month for as long as you’re a member
2GB of cloud storage so you can access game saves on any PS3 and PS Vita, anywhere
Exclusive access to beta trials and demos
VIP discounts in PlayStation®Store
تبلیغات plus یک ساله است.میگه یک سال plus بگیری 3 ماه رایگانه و میشه کلا 15 ماه .البته باید تا March 20 and April 10 2013 یک ساله خرید کنی.بقیه اش تبلیغات plus که میگه مثلا میتونی بازی رایگان بگیری یا بازی با تخفیف بخری ....
الان من یک ساله رجیون 1 همون دلار 1 ساله plus خریدم ولی این سه ماه به plus اظافه نشد.فکر کنم مال رجیون 2 اروپا باشه.کسی میدونه قضیه چطوریه و چطوری اضافه میشه؟
اکانت شما مال اروپا هستش ؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
ریجن یک قبلا یک همچین چیزی داشته و با خرید یکساله 3ماه اضافه میداده و حالا هم برای ریجن 2 این offer رو گذاشتن
همون موقع که خریدید بهتون 15ماه پلاس که میشه 455 روز رو میده دیگه تمدید و این حرفا خبری نیست

gogana

کاربر سایت
Mar 20, 2011
268
برای من یه سوال شده که من پینگم تا لندن 163 هست و فرقی نداره بازی های من رجن UK باشه یا US ، چون وقتی با بازی های رجن UK بازی میکنم خوبه و اگه بازی من رجن US باشه برای مولتی بازی کردن فرقی نداره با رجن اروپا اگه نداره بله یاخیر جواب بدین چون من هم اکانت رجن یک دارم و هم رجن دو ممنون از پاسختون

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
برای من یه سوال شده که من پینگم تا لندن 163 هست و فرقی نداره بازی های من رجن UK باشه یا US ، چون وقتی با بازی های رجن UK بازی میکنم خوبه و اگه بازی من رجن US باشه برای مولتی بازی کردن فرقی نداره با رجن اروپا اگه نداره بله یاخیر جواب بدین چون من هم اکانت رجن یک دارم و هم رجن دو ممنون از پاسختون
اقا گفتم كه:d بازي شما هر ريجني باشه به سرور ها ربطي نداره ، اگه Matchmaking باشه نسبت به پينگتون بازيكن ها رو پيدا ميكنه اگر بازي سرور داشته باشه سرور اروپا انتخاب ميكنيد بازي ميكنيد.در مورد اكانت هم فرقي نداره با هر ريجني ميخواي بازي كن.

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
کلا اینو بگم که این بحث رجیون بازی فقط واسه dlc ها و add-on های بازی مهمه مگرنه ربطی به پینگو اینا نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر