(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام.
من تازه ps3 خریدم. کلا میخواستم بدونم psn به چه کاری میاد ؟ واجبه اکانت بسازم و لوگین بشم بهش ؟ یه چیزایی راجع بن شدن شنیدم ، صحت داره ؟

برای خرید بازی و DLC و آنلاین بازی کردن نیاز به اتصال به psn هست
بله واجبه باید اکانت بسازید و لوگین بشید
بله صحت داره البته راه های دور زدنشم هست ولی ریسکیه

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
سوني با اين اخرين اپديت خودش گند زد به همه چي :|
اون از ps pro xy و اون هم از مشكلاتي كه سر نصب اش شده اون هم از مشكلاتي سر بازي كردن بازي هايي مثل MW3 !
مرض داشت ايا :|
البته تو روح هكر ها كه PS PRO XY رو عملا" از ما گرفتن :|

Emin3m

کاربر سایت
Dec 11, 2011
561
نام
محمدرضا
اقا اگه اکانت 25 یورو المان رو اکانت خودم که مال انگلیس هست بزنم کار میکنه؟
یه اکانت مال ترکیه هم دارم..
رو کدوم میشه زد این المانی رو؟

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
اقا اگه اکانت 25 یورو المان رو اکانت خودم که مال انگلیس هست بزنم کار میکنه؟
یه اکانت مال ترکیه هم دارم..
رو کدوم میشه زد این المانی رو؟

ترکیه رو دقیق نمیدونم ولی مطمئنم روی انگلیس کار نمیکنه چون اکانت های بریتیش فقط با پوند کار می کنند.

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
بچه ها,من از وقتی آپدیت 4.40 رو از طریق کامپیوتر دانلود کردم و ریختم تو دستگاه دیگه نمی تونم به psn وصل شم,کسی می دونه مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟
از آپدیته مشکل یا از نت؟؟؟البته سرعت نت انقد پایین نیومده که نتونم این همه مدت به psn وصل شم.

Ashkan silent

کاربر سایت
Mar 18, 2013
11
نام
اشکان
بچه ها,من از وقتی آپدیت 4.40 رو از طریق کامپیوتر دانلود کردم و ریختم تو دستگاه دیگه نمی تونم به psn وصل شم,کسی می دونه مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟
از آپدیته مشکل یا از نت؟؟؟البته سرعت نت انقد پایین نیومده که نتونم این همه مدت به psn وصل شم.

مشکل از نته چون من همین امروز تونستم به PSN وصل شم .

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
یه سوالی داشتم، میخوام بدونم وقتی عضو پلاس بودم یه سری بازی رایگان و یه سری تم و آواتاردانلود کرده بودم که همشون برای پلاس بوده اند. پلاسم چندماهه که تموم شده.
امروزکه رفتم تو لیست دانلودم دیدم که فقط تم ها و آواتار ها تو دانلود لیستم مونده و بازی ها دیگه تو لیستم نیستند. حالا این بازی ها که همشون هم مجانی بوده اند 2 دسته اند اونهایی که الان هنوز هم تو پلاستو psn هستند و برای پلاس مجانی اند و یه سری ها هم که دیگه جزو لیست دانلود مجانی پلاس نیستند. هیچ کدومشون تو لیست دانلود من نیستند.
من میخوام شریکی پلاس بگیرم حالا میخوام بدونم اگه دوباره پلاس بشم همه بازی ها برمیگرده به دانلود لیستم یا کلا پریده!

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
یه سوالی داشتم، میخوام بدونم وقتی عضو پلاس بودم یه سری بازی رایگان و یه سری تم و آواتاردانلود کرده بودم که همشون برای پلاس بوده اند. پلاسم چندماهه که تموم شده.
امروزکه رفتم تو لیست دانلودم دیدم که فقط تم ها و آواتار ها تو دانلود لیستم مونده و بازی ها دیگه تو لیستم نیستند. حالا این بازی ها که همشون هم مجانی بوده اند 2 دسته اند اونهایی که الان هنوز هم تو پلاستو psn هستند و برای پلاس مجانی اند و یه سری ها هم که دیگه جزو لیست دانلود مجانی پلاس نیستند. هیچ کدومشون تو لیست دانلود من نیستند.
من میخوام شریکی پلاس بگیرم حالا میخوام بدونم اگه دوباره پلاس بشم همه بازی ها برمیگرده به دانلود لیستم یا کلا پریده!

برمیگردن ...

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
دوستان واحد پول اکانت اروپا چی هست و هر واحد به پول ایران چقدر میشه؟ ممنون از پاسختون
واحد پول اکانت های اروپا یورو هست به غیر از UK که پوند ـه . تو ایران هم پوند گیر میاد ، یورو ندیدم تاحالا. پوند هم از دلار گرونتره و همون US بسازی بهتره.

gogana

کاربر سایت
Mar 20, 2011
268
واحد پول اکانت های اروپا یورو هست به غیر از UK که پوند ـه . تو ایران هم پوند گیر میاد ، یورو ندیدم تاحالا. پوند هم از دلار گرونتره و همون US بسازی بهتره.
ممنون من هم uk ساختم و هم us ولي براي بازی های مولتی us پينگ پایین ميخواد درسته؟ و برای خرید از اکانت us استفاده میکنم و برای بازی مولتی هم از اکانت uk چون پینگ 163 خوبه اگه ممکن راهنمایی کنید دوستان

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
ممنون من هم uk ساختم و هم us ولي براي بازی های مولتی us پينگ پایین ميخواد درسته؟ و برای خرید از اکانت us استفاده میکنم و برای بازی مولتی هم از اکانت uk چون پینگ 163 خوبه اگه ممکن راهنمایی کنید دوستان
اكانت هيچ ربطي به مولتي نداره.بستگي به پينگتون داره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر