(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
همین psn کلا!!
store و network
من دستگاه کپی خور دارم ورژن 4.30 rebug اکانت ساختم وقتی لاگین میکنم میخوام مثلا برم تو store اول میگه برنامه رودانلود کن و نصب کن که انجام میدم و وقتی وارد میشه تا اونجا میره که عکس لوگو میاد و یه لود زیرش که هیچوقت تموم نمیشه همونجا یا گیر میکنه یا ارور میده
تو قسمت psn هم همینطوره

ببین این کلا بستگی به سرعت اینترنت داره
چرا چون این چند وقته سرعت ها افتضاح شدند
هر وقت دیدی این جوری شد یا مودمت رو خاموش روشن کن یا اینکه از دوباره تست سرعت بزن داخل پلی 3
موفق باشی

cesar

کاربر سایت
Aug 7, 2006
37
1- آقا من میخوام از پی اس استور آمریکا ، کانتر استرایک بخرم
چون این بازی فقط برای ریجن 1 عرضه شده ، میخواستم بدونم که
باید بعد از دانلود با آی پی امریکا ( از طریق وی پی ان ) وصل شم تا بتونم بازی کنم یا همینجوری میشه بازی کرد ؟
2 - در ضمن آیا اصلا MatchMaking اش خوب کار میکنه ؟

3 - در مورد Uncharted3 :Multiplayer که Free عرضه شده ، دانلود ش کردم ، نصب کردم ،
ولی موقع اجرا هنگ میکنه و تا الان موفق نشدم وارد بازی بشم ( داخل منوی داخل بازی گیر میکنه ) بنظر
دوستان دلیلش چی میتونه باشه ؟ واسه بقیه هم همینطوره ؟ چجوری درست میشه ؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
1- آقا من میخوام از پی اس استور آمریکا ، کانتر استرایک بخرم
چون این بازی فقط برای ریجن 1 عرضه شده ، میخواستم بدونم که
باید بعد از دانلود با آی پی امریکا ( از طریق وی پی ان ) وصل شم تا بتونم بازی کنم یا همینجوری میشه بازی کرد ؟
2 - در ضمن آیا اصلا MatchMaking اش خوب کار میکنه ؟

3 - در مورد Uncharted3 :Multiplayer که Free عرضه شده ، دانلود ش کردم ، نصب کردم ،
ولی موقع اجرا هنگ میکنه و تا الان موفق نشدم وارد بازی بشم ( داخل منوی داخل بازی گیر میکنه ) بنظر
دوستان دلیلش چی میتونه باشه ؟ واسه بقیه هم همینطوره ؟ چجوری درست میشه ؟

اصلا" نيازي نيست كه با IP امر يكا بخوايد بريد بخريد ! همينطوري ساده بريد بخريدش و بازي كنيد فقط اگر خواستيد بهتره تنظيمات DNS تون رو بذاريد روي اتوماتيك
اينو من نميدونم بازي ش نكردم
كجا دقيقا" فريز مي كنه ؟ موقع كانكت شدن ؟ يا وسط بازي صفحه ثابت ميمونه و مجبور ميشي دكمه پاور رو بزني ؟

cesar

کاربر سایت
Aug 7, 2006
37
اصلا" نيازي نيست كه با IP امر يكا بخوايد بريد بخريد ! همينطوري ساده بريد بخريدش و بازي كنيد فقط اگر خواستيد بهتره تنظيمات DNS تون رو بذاريد روي اتوماتيك
اينو من نميدونم بازي ش نكردم
كجا دقيقا" فريز مي كنه ؟ موقع كانكت شدن ؟ يا وسط بازي صفحه ثابت ميمونه و مجبور ميشي دكمه پاور رو بزني ؟

هنوز وارد بازی نشده گیر میکنه یعنی تو Main Menu .

peyman_mi

کاربر سایت
Feb 21, 2011
284
نام
پیمان
سلام دوستان ؟
اکانته اروپا بهتره یا امریکا ؟
من فکر میکنم ریجن 1 بهتر باشه
این جریانه که میگید سونی 10 دلار هدیه داده برای کسی که اکانتشو شارژ کرده یا شانسی اومده تو حسابش ؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,835
نام
علی متالیکا
سلام دوستان ؟
اکانته اروپا بهتره یا امریکا ؟
من فکر میکنم ریجن 1 بهتر باشه
این جریانه که میگید سونی 10 دلار هدیه داده برای کسی که اکانتشو شارژ کرده یا شانسی اومده تو حسابش ؟
مزیت آمریکا؛
1.قیمت کارت PSN کم تر در میاد نسبت به پوند
2. بازی های بیشتری روش میاد
3. بعضی مواقع مثل این ماه به ازای هر 50$ خرید 10$ جایزه میگیرید

مزیت اروپا :
PS plus اروپا بهتره:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر