(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
یعنی چی ریجنش کره است ؟ :D
منظورت اینه ریجن سه است ؟

خُب کاری نداره که ، یه اکانت هنگ کنگ بساز. زبونشون انگلیسی هست !

lord of shadow

کاربر سایت
Jun 12, 2010
109
هیچکاری نمیتونی بکنی!!موقع ساختن اکانت یه کدی میخواد که فکر کنم برای هر شهروند متفاوته!!فکر کنم بازیت Resistance 3 باشه چون این بازی نسخه only korea زیاد اومده بود تو ایران!

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
بازي متالگير بخش انلاي اش احتياج به ساخت اي دي وژسورد داره.از سايت كونامي بايد ساخت اش يا نه.كسي مي دونه؟

---------- نوشته در 08:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:14 PM ارسال شده بود ----------

كسي ميدونه يه راهنملايي كامل كنه خدا خير ش بده.

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
هیچکاری نمیتونی بکنی!!موقع ساختن اکانت یه کدی میخواد که فکر کنم برای هر شهروند متفاوته!!فکر کنم بازیت Resistance 3 باشه چون این بازی نسخه only korea زیاد اومده بود تو ایران!
نه
بازیم mass effect 3 هست:-s
اینا رو کی میاره ایران:|

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
بازي متالگير بخش انلاي اش احتياج به ساخت اي دي وژسورد داره.از سايت كونامي بايد ساخت اش يا نه.كسي مي دونه؟
كسي ميدونه يه راهنملايي كامل كنه خدا خير ش بده.
اول باید از طریق سایت خود Konami یه Konami ID بسازی(با PC هم میتونی و پولی هم نیست)بعد با اون اکانت تو بازی وارد شو.یه پچ داره که حدود 1 یا 2 گیگه.

بعد از اون میتونی بازی کنی.

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
اول باید از طریق سایت خود Konami یه Konami ID بسازی(با PC هم میتونی و پولی هم نیست)بعد با اون اکانت تو بازی وارد شو.یه پچ داره که حدود 1 یا 2 گیگه.

بعد از اون میتونی بازی کنی.

سايت كونامي رفتم .تو كونامي اي دي/ريجيستر / اينفورميشن /كانفورم وكامپليت /پيغام داد .حالا سوالم اينه درست رفتم؟اخه اي دي نساخته فقط ادرس ايميل خواسته بود واطلاعات سن وكد.حالا درخواستم ثبت شده و به ايميلم مياد پيغام فعال سازي يا كلا اشتباه رفتم؟ممنونم ازت.

lord of shadow

کاربر سایت
Jun 12, 2010
109
اگه journey رو هنوز نخریدی اب دستته بذار زمین برو بخرش!من خودم پول مول در بساط ندارم وگرنه حتما تا الان میگرفتم.نقدش هم تو سایت هست بور بخون شاید ازش خوشت نیاد

lord69

کاربر سایت
Jul 8, 2010
4
دوستان دلیلش چیه من نمیتونم وارد psn بشم؟

همش میگه under maintenance ولی من ندیدم جایی نوشته باشه همچین چیزی رو...

مشکل از اینترنت هست؟چاره ای نداره؟ :-(

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
سلام دوستان نمیدونم شما هم این مشکل رو دارین یا نه ولی وقتی میخوام killzone2بازی کنم دیگه نهایتن تا syncing clients پیش میره بعد network error میده و از warzone میاد بیرون به نظر شما مشکل از چی هست؟

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
سايت كونامي رفتم .تو كونامي اي دي/ريجيستر / اينفورميشن /كانفورم وكامپليت /پيغام داد .حالا سوالم اينه درست رفتم؟اخه اي دي نساخته فقط ادرس ايميل خواسته بود واطلاعات سن وكد.حالا درخواستم ثبت شده و به ايميلم مياد پيغام فعال سازي يا كلا اشتباه رفتم؟ممنونم ازت.

اينم ببينيد l-)

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
دوستان صدای من رو از استور ریجن یک می شوند ... :D

یه سری Ultimate Deals اومده که :

BioShock 2 Complete Pack = 19.59$
CoD : Black Ops Complete Bundle = 46.54$
inFamous 2 Complete Edition = 23.79$