(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
به نظر شما مودم رو با لن بهتره وصل کنم یا با وای فای؟

اگه مودمت نزدیکه همو وایفای خوبه ! من الان 50% میگیرم خوبه برا من ! اگه زیر 40% میگیری با لن وصل کن ! البته به سرعت نتت هم بستگی داره ها !

lord of shadow

کاربر سایت
Jun 12, 2010
109
برا من صده چسبیده به مودم :d راستی Nat Type به چی بستگی داره؟به سرعت یا مودم؟اخه من مودممو عوض کردم بهتر شد الان 2ه ولی قبلا 3 بود

Sent from my GT-P7500 using Tapatalk 2

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
چجوری میتونم اکانتم رو De-Active کنم روی دستگاه خودم ؟

یک سوال دیگه : من کد فیفا 12 رو برای اولین بار روی اکانت خودم زدم. برای اینکه نفر سوم هم بتونه استفاده اش کنه ، تنها راه دی اکتیو کردن اکانت خودمه دیگه ؟

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
چجوری میتونم اکانتم رو De-Active کنم روی دستگاه خودم ؟

یک سوال دیگه : من کد فیفا 12 رو برای اولین بار روی اکانت خودم زدم. برای اینکه نفر سوم هم بتونه استفاده اش کنه ، تنها راه دی اکتیو کردن اکانت خودمه دیگه ؟

بله دوست عزیز

تو بخش System Activation در Acc Managament برید اونجا De - Active کنید

یا تو سایت

Uk پلی استیشن برید از اونجا D- Active کنید

موفق باشید !

پ.ن : روش اول پیشنهاد میشه ;) !

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
من یه بازی FIFA 12 داشتم که ریجن 2 بود با کد آنلاینش فروختم. الآن که به خریدار یوزر و پسورد اکانتم رو می دهم تا برود ووچر کد رو از اکانتم دانلود کند ، ارور میده که روی 3 دستگاه فعال است.
در حالی که من بازی رو آک خریدم و کدش رو توی اکانت ریجن دویم زدم. اما همیشه از طریق ریجن یک بازی می کردمش.
از طرفی قبل فروش بازی به یکی از بچه ها اکانت دادم یه DLC از بازی دیگه دانلود کند ولی اون کد رو دانلود نکرده. مطمئنم از رفیقم.

احتمالش هست منظورش از دو دستگاه فعال دیگه هر دو اکانت ریجن یک و دوی من باشه ؟

الآن چکار کنم که اون بنده خدا بتونه آنلاین بازی کنه ؟

رفتم سایت پلی استیشن ، اونجا زده که سه تا دستگاه فعاله. اگر دی اکتیو کنم از اونجا چه فرقی داره با دی اکتیو از طریق اکانت خودم توی کنسول ؟
میدونم اونوقت سه تا دستگاه دی اکتیو میشه ، ولی اگر اینطوری بشه اون میتونه کد رو استفاده کنه و بزنه از دوباره ؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
من یه بازی FIFA 12 داشتم که ریجن 2 بود با کد آنلاینش فروختم. الآن که به خریدار یوزر و پسورد اکانتم رو می دهم تا برود ووچر کد رو از اکانتم دانلود کند ، ارور میده که روی 3 دستگاه فعال است.
در حالی که من بازی رو آک خریدم و کدش رو توی اکانت ریجن دویم زدم. اما همیشه از طریق ریجن یک بازی می کردمش.
از طرفی قبل فروش بازی به یکی از بچه ها اکانت دادم یه DLC از بازی دیگه دانلود کند ولی اون کد رو دانلود نکرده. مطمئنم از رفیقم.

احتمالش هست منظورش از دو دستگاه فعال دیگه هر دو اکانت ریجن یک و دوی من باشه ؟

الآن چکار کنم که اون بنده خدا بتونه آنلاین بازی کنه ؟

رفتم سایت پلی استیشن ، اونجا زده که سه تا دستگاه فعاله. اگر دی اکتیو کنم از اونجا چه فرقی داره با دی اکتیو از طریق اکانت خودم توی کنسول ؟
میدونم اونوقت سه تا دستگاه دی اکتیو میشه ، ولی اگر اینطوری بشه اون میتونه کد رو استفاده کنه و بزنه از دوباره ؟
حامد جان
منظور از فعال بودن فعال بودن کد نیست منظورش فعال بودن اکانته شما که به اون دوستت دادی دانلود کنه در اصل اکانت شما رو اون کنسول فعال شده و دیگه رو کنسول دیگه ای محتویاتی که مربوط به 2 اکانته میشن قابل دانلود نیستن
تنها راهش اینه که اون دوستت که اکانتتو داره دیَکتیو کنه تا اون شخصی که میخواد کد فیفا رو دانلود کنه بتونه استفاده کنه
در ضمن سوالتو سعی کن 1 جا بپرسی:)

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دوستان گرامي توجه داشته باشند مجاني بودن dlc هاي U2 فقط تا 23 ژوئن ادامه داره !
پس بشتابيد :d

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان يكي از دوستاي بنده راحت ميتونه بره psn ولي وقتي كه داخل بازي ميره ساين اوت ميشه كسي ميدونه مشكل چيه؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان يكي از دوستاي بنده راحت ميتونه بره psn ولي وقتي كه داخل بازي ميره ساين اوت ميشه كسي ميدونه مشكل چيه؟
معمولا تو خرداد از این اتفاق ها زیاد میوفته و همونطور که بهداد گفت 1-2 روزه درست میشه مشکل اصلی از ISP هستش که اون پورتی رو که بازی به سرورش وصل میشه رو میبنده و بعد از چند روز درست میشه
تنها راه علاجش صبر کردنه اگه درست نشد باید تماس بگیره با ISPـش و بگه جریانو تا اونا براش درست کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر