(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

sayron_14

کاربر سایت
Sep 19, 2011
303
نام
ایوب
دوستان من نمیتونم mw3 رو انلاین بازی کنم،خیلی سرورش افتضاحه،حالا شنیدم با *** راحت میشه بازی کرد!!

کسی امتحان نکرده بینه میشه یا نه؟

یه چند تا بازی هم که انلاینش خوب باشه معرفی کنید ممنون میشم

و سوال دیگه چرا انلاین ps3 انقدر مزخرفه ولی xbox360 انقدر عالی؟

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
ببخشید دوستان یه سوال: این ریجن 1 و 2 و3 و... چیه؟ من الان بخوام psn رو آمریکا بزنم ریجن چنده؟ بعد کدوم کشور بهتره.یه توضیح کلی.

اینم میدونم جاش نیست ولی:این نسخه های پلاتینیوم بازی ها چیه و چه فرقی با نسخه ی ممعمولی داره؟
ریجن 1 برای امریکا ( US ) ، ریجن 2 برای اروپا و امارات و ریجن 3 برای آسیای شرقی هست. اگر اکانت امریکا بسازید ریجن 1 هست در واقع .... من خودم امریکا یا انگلیس رو پیشنهاد میکنم چون Psn card واسشون به راحتی گیر میاد و اینکه بیشتر بازیها الان ریجن 1 یا 2 هستن ، اگر هم کد آنلاین داشته باشه میتونی تو همین اکانت خودت بزنی. در مورد سوال دوم هم من اطلاعی ندارم.

---------- نوشته در 04:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:29 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من نمیتونم mw3 رو انلاین بازی کنم،خیلی سرورش افتضاحه،حالا شنیدم با *** راحت میشه بازی کرد!!

کسی امتحان نکرده بینه میشه یا نه؟

یه چند تا بازی هم که انلاینش خوب باشه معرفی کنید ممنون میشم

شما دقیقا مشکلتون چیه با آنلاین MW3 ? تو Fetching Online Profile گیر میکنی یا مشکل پینگ داری؟ چون سرورهای بازی Http نیستن اون چیزی که شما بهش اشاره کردی کمکی بهتون نمیکنه .
در مورد سوال بعدی ، شما اگه با X360 راحت تری میتونی با همون بازی کنی ، بازیهاشم ارزون تره و به قول خودتون بهتر ولی من به شخصه PSN رو به Live ترجیح میدم.

sayron_14

کاربر سایت
Sep 19, 2011
303
نام
ایوب
من وقتی میرم تو مولتی بعد play onlin رو میزنم درسته ،اما تو قسمت پیدا کردن بازیکن هر چی میگرده پیدا نمیکنه

اونقدر میگرده که بالاخره ارور میده و میاد بیرون

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,228
نام
Мojtaba
فردا از ساعت 10:00 am EDT/4.00pm BST تا 2:00am EDT/8.00am BST روز 25 می PSN برای تعمیرات از دسترس خارج میشه . قسمت هایی که قابل دسترس نیست شامل PS STORE برای PS3, PSP وPS Vita و دسترسی به اکانت میشه.

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
مزخرف؟!

من تجربه هردوشون رو داشتم ولی PSN خیلی کارآمدتر از Live هستش!
خوب ما رو هم راهنمایی کنید ،صواب داره به خدا​
هیچ مشکلی تو Fetching نداری؟اکثر مشکلات به خاطر همین Fetchingبوده!
شاید مشکل از ISP هست.

آخرین ویرایش:

amiraliof

کاربر سایت
May 26, 2008
9
[/QUOTE]

پس باید یکی دیگه بسازی دوسته عزیز چون راهی نداره:|

id رجین 3 جدید ساخت ولی کد جواب نداد گفته دوباره مصرف شده

دوستان میشه پست زیر رو جواب بدید مخصوصا قسمت دومش رو

ممنون

سلام بر همه گیمرهای عزیز

یکی از دوستان یک bf3 رجین 3 خرید به خاطر اینکه دستگاه و آیدی psn رجین 2 بودند و کد آنلاین بازی رو قبول نمی کرد یک id رجین 3 (هنگ کنگ) میسازه و کد رو اونجا میده و کار میکنه رو id رجین 2 هم آنلاینش فعال میشه بعد برای ps3 مشکلی پیش میاد مجبور میشه restor کنه هارد کامل فرمت میشه و دوباره با id رجین 2 برای آنلاین کد می خواد و متاسفانه user و pass رجین 3 هم گم کرده نمی تونه وارد id رجین 3 ش بشه یک id رجین 3 جدید هم میسازه همان هنگ کنگ ولی کد رو قبول نمی کنه و ارور میده ps3 هم40g fat و رجین 2

حالا راهی هست که بشه از این کد استفاده کرد یا بتونه bf3 آنلاین بزنه؟

در صورتی که راهی نبود این بنده خدا psn کارت امارات داره id رجین 2 هم امارات هست اگه از psn رجین 2 (امارات)آنلاین کد بخره میتونه روی بازی رجین 3 ش فعالش کنه ؟

ممنون

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
آره این سری نوبت thatgamecompany بود بازیهاش تخفیف بخوره ! :D
ولی جالب اینکه Journey تخفیف نخورده !!! :D

کسی از بازی ها یوبی سافت که تخفیف خوردند چیزی گرفته ؟ Call of Juarez : BiB , AC Botherhood , Outland ...

Joureny هنوز نفسش تازست:d حسابی سودهی داره لازم نیست سونی تخفیف بده .

راستی دوستان 27 می) آنچارتد 1 و 2 روی استور برای خرید دیجیتالی میان . UK

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
من میخوام ps3 رو اپدیت کنم فایل UPdate 4.11 رو هم از سایت سونی داولود کردم پوششم ساختم ریختم توش میخواستم آپ دیت کنم گفتم بکاپی چیزی نباید بگیرم تروفی میپره نمی پره این چرتو پرتاش بهم نمیخوره کسی که وارد بیاد بگه حوصله کنه توضیح بده...ممنون...

بعد بازی MotorStorm AP چه طوری 3D میشه؟؟؟هیچ جاش منونی فعال کردنش نبود تلویزیون 3D نیست نمیا باید بیاد مانیتورم 3D بهش وصل کنم نشون میده یه کن راهنمایی کنید BatMan AC و Crysis داره پس ماله این کوفتی کجاست؟؟؟

ARK

کاربر سایت
Jul 16, 2011
156
نام
آرین
سلام دوستان. من یه آی دی ساختم قبلنا ریجن رو زدم امارات. حالا برای جهاد 3 چون ریجنش 1 بود( از آمریکا گرفته بودمش) یه اکانت آمریکا ساختم و یه کارت 20 دلاری هم گرفتم و توی این اکانت وارد کردم.(اکانت امارات کارت رو نمیخوند). حالا یه سوال. من میخوام که کلکشن نقشه های MW3 رو بگیرم تا بتونم توی اون اکانتم آنلاین بازی کنم. اگه DLC رو توی این اکانت دانلود کنم میتونم توی اون یکی اکانت MW3 رو با نقشه های جدید بازی کنم؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
آره میشه بازی کرد! کلا DLCها فقط به ریجن بازی ربط داره و کاری به خود ریجن PSN ID نداره! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر