(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
بعد از Down شدن ـه PSN فعلاً نمیشه چیزی رو درست حسابی نه Download کرد و نه حتی از PC آپدیت ها رو Transfer کرد.
من با GT این مشکل رو داشتم.

آخه بدشانسی من اینه آخرین لحظه ارور میده ! 10 بارم دانلود کنی اون آخرش گیر میکنه ! :( فروم های سونی - سایت و هر جای دیگه سونی بری زده Maintenance !!!
فعلا صداشون درنیومده خداکنه اتفاق بدتر دیگه ای نیفته که هم ما و هم سونی به فنا میریم :d

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من black ops ریجن 2 دارم اکانتم us هستش حالا برای داداشم یک اکانت امارات ساختم حالا اگر map pack ها را بخرم توی مال اون خودمم می تونم توی اکانت Us ام استفاده کنم؟
خير نميتونيد بايد ريجن dlc با ريجن اكانت يكي باشه

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
خير نميتونيد بايد ريجن dlc با ريجن اكانت يكي باشه
نه مصطفی اشتباه نکن، می شه. باید ریجن DLC با ریجن بازی Match باشه. بعد از اون هر اکانت ـه دیگه ای که ماله هر کشور دیگه ای باشه روی کنسولت می تونه استفاده کنه.

Barran

کاربر سایت
Aug 10, 2009
129
نام
حسن
من چند روزه اصلا كنسولم نميتونه به اينترنت وصل شه.تا همين چند روز پيش وصل ميشد ها ولي الان وصل نميشه هيچكاري هم نكردم
ميخواستم ببينم كس ديگه اي هم اين مشكل رو داره يا نه؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من چند روزه اصلا كنسولم نميتونه به اينترنت وصل شه.تا همين چند روز پيش وصل ميشد ها ولي الان وصل نميشه هيچكاري هم نكردم
dns هارو اول بذار
هردورو
4.2.2.4
4.2.2.4
اگه بازم ارور داد بذار
217.218.155.104
4.2.2.4

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
چه پیغامی میده ؟! پیغام و کدش رو بگو

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
a connection to the network could not be established go to [setting]connection setting]and check your settings
suggested actions
ارورش كدش 80130182 هستش
ممنون ميشم كمك كنيد

از مودم یا از مودم بیسیمی استفاده میکنی دستگاها را از برق بکش بعد از 20 ثانیه به برق وصل کن

مودم ها به روز کن

Barran

کاربر سایت
Aug 10, 2009
129
نام
حسن
از مودم یا از مودم بیسیمی استفاده میکنی دستگاها را از برق بکش بعد از 20 ثانیه به برق وصل کن

مودم ها به روز کن
ممنون از كمكت دوست خوبم.اين كارايي كه شما گفتين رو كردم درست شد.
خيلي خيلي ممنون.ديگه داشت اعصابم خرد ميشد.الهي كه يك در دنيا بگيري صد در اخرت:x

PUARO

کاربر سایت
Sep 7, 2011
125
دوستان ببخشید یه توضیح میدید لطفا راجبه رجیون بازی:مثلا من دستگاهم پاله میخوام فیفا بازی کنم اگر بازیم رجیون 1 باشه میشه به سرور اروپا وصل شد؟؟؟و اینکه مثلا دوستانم اگر رجیون بازیه فیفاشون فرق کنه میتونم با اونا هم بازی کنم؟؟

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
دوستان ببخشید یه توضیح میدید لطفا راجبه رجیون بازی:مثلا من دستگاهم پاله میخوام فیفا بازی کنم اگر بازیم رجیون 1 باشه میشه به سرور اروپا وصل شد؟؟؟و اینکه مثلا دوستانم اگر رجیون بازیه فیفاشون فرق کنه میتونم با اونا هم بازی کنم؟؟

تلفظ درستش ریجن ـه نه رجیون :d
اگه شما یه Ps3 با هر ریجنی و هر بازی داشته باشی با کسی که Ps3 هر ریجنی با هر بازی داشته باشه میتونین آنلاین بازی کنین ! محدودیت ریجن اصلا نیست به جز فیلم های بلوری که باید ریجن فیلم با کنسول تطابق داشتبه باشه !
توی فیفا هم اگه ریجن کسنول و بازی یکی نبود راحت میشه با ساختن یه اکانت دیگه و انجام دادن 2-3تا مراحل با اکانت اصلی خودتون بازی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر