(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
من که امروز تا 4 عصر داشتم kz3 می زدم مشکلی پیش نیومد بعد خوابیدم و حالا امدم اینجا دیدم همه از قطع شدن psn حرف می زنن یعنی بازم قطع شده.

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
من نمیدونم چرا انقدر بد برداشت میکنین (که شایعه درست کردم! من واقعا مشکلی ندرام که بشینم شایعه درست کنم قضیه ی BBC رو هم به جون خودم راست گفتم!)
من فقط امروز اصلا نتونستم وصل بشم(UK) هنوز هم نمیتونم وصل بشم
(البته دیروز به راحتی وصل شدم!)

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
من نمیفهمم دلیل اینهمه شایعه درست کردنتون چیه!!!
من همین الان تو psn هستم!
هیچ مشکلی هم نداره
تو توییتر psn هم ذکر کرده که این تعمیرات مربوط به سایت و تغییر پسورد و ایمیل ها میشه!
هیچ تاثیری هم روی کنسول نداشته و نداره

Clarification: this maintenance doesn't affect PSN on consoles, only the website you click through to from the password change email.

من نمیدونم چرا انقدر بد برداشت میکنین (که شایعه درست کردم! من واقعا مشکلی ندرام که بشینم شایعه درست کنم)
من فقط امروز اصلا نتونستم وصل بشم(UK) هنوز هم نمیتونم وصل بشم
(البته دیروز به راحتی وصل شدم!)

مشکل از نت شماست دوست عزیز من از روزی که وصل شده ۲۴ی psn هستم تا حالا هم مشکلی نداشتم

FIFA09

کاربر سایت
Mar 6, 2009
346
نام
هامون
اه اه اه من نمیدونم این حرف ها رو کی میخوان تموم کنن
BBC گفته قطع شده خوب گفته که گفته.وقتی ما وارد میشیم بازی می کنیم چیکار به BBC داریم آخه
من از 8 تا همین الان PSN بودم هیچ مشکلی هم نداشته و نداره

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
نه من که نتونستم هر دفعه یا ارور می کنه یا قاط میزنه 2 بار PS3 هنگ کرد :D
ربطی به ایران نداره کلا داغونه !
ویرایش : یکی بیاد PSN ببینیم میشه بازی کرد یا نه :D

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
دوستان نمیدونم چرا ولی من دو تا اکانت psn دارم یکی ماله اروپا هست یکی ماله آمریکا در ضمن وقتی با اروپا میرم برای بازی آنلاین خیلی دیر افراد رو پیدا میکنه و معمولا sign out میده ولی با اکانت آمریکا خیلی سریع افراد رو پیدا میکنه به شخصه sign out هم ندیدم جالبه !!!:d

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
دوستان نمیدونم چرا ولی من دو تا اکانت psn دارم یکی ماله اروپا هست یکی ماله آمریکا در ضمن وقتی با اروپا میرم برای بازی آنلاین خیلی دیر افراد رو پیدا میکنه و معمولا sign out میده ولی با اکانت آمریکا خیلی سریع افراد رو پیدا میکنه به شخصه sign out هم ندیدم جالبه !!!:d

تایید میشه
مهرداد آی دی PSN بده ادد کنم
:x:x

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
من یه اکانت UK داشتم بعد با از سایت US هم یک اکانت ساختم ولی وقتی میخوام با استفاده از PS3 برم میگه که شما نمیتونین با اکانت دیگران Sign in بشین! راه حلی هست که بتونم با اکانت جدیدم Sing in بشم؟ (یک Redeem code دارم که ریجن یک هست میخوام از اون استفاده کنم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر