(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

payman77

کاربر سایت
Apr 16, 2011
43
نام
payman
دوستان یه سوالی داشتم من که قصد این کار رو ندارم ولی می خوام بدونم اگر ps3 رو کپی خور کنیم بازی هایی که اصله هم نمی شه انلاین بازی کرد ؟؟؟:-/

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
اقا من نظر ندادم که دارم سوال میپرسم!!(؟رو یادم رفت بذارم خب)

بعدشم این اپدیت رو چجوری از رو pc روی ps3 نصب کنم واز کجا بیارمش؟
v6vvw15te60djjub5v5l.jpg

با برنامه ی ps3 proxy لینک آپدیت رو ور میداری بعد میزنی تو IIDM دانلود می کنی قابلیت resume هم داره اگه صد بار هم مودمت ریست شه فایل نمی ره از اول و از ادامش دان میشه

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
من قصد اپدیت کردن gran turismo 5 رو دارم!!(600 mb)

میشه درحین اپدیت وقفه ایجاد بشه وبعدا ادامه پیدا کنه؟

(مثلا شما 100 مگ دانلود کردین بعد کنسول رو خاموش کنید و فردا بخواین از همون 100 مگ شروع کنید)

با ps3 که دانلود می کنی اگه بینش قطع بشه باید از اول دانلود میکنی.
با pc نمیدونم.

Shabbeh

کاربر سایت
May 12, 2011
5
من قصد اپدیت کردن gran turismo 5 رو دارم!!(600 mb)

میشه درحین اپدیت وقفه ایجاد بشه وبعدا ادامه پیدا کنه؟

(مثلا شما 100 مگ دانلود کردین بعد کنسول رو خاموش کنید و فردا بخواین از همون 100 مگ شروع کنید)

من تجروبشو داشتم اگه یک فایل باشه نه ولی اگه چندتا باشه مثلا 2 تاش دانلود بشه و قطع کنی دفعه بعدش از سومی شروع میکنه :)

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
ابرار اقتصادی کامپیوتر و اینترنت

احيا نشدن سرويس هاى آنلاين پلى استيشن تا زمان ارتقاى امنيت

سخنگوى سونى اظهار كرد كه راه اندازى مجدد برخى از سرويس هاى آنلاين شبكه پلى استيشن سونى بيش از آن چيزى كه قبلا گفته شده بود، طول خواهد كشيد زيرا اين شركت قصد دارد از اين كه هكرها ديگر قادر به حمله به اين سرويس ها نيستند، اطمينان كافى پيدا كنند.به گزارش ايسنا، هكرها اواسط ماه آوريل به شبكه پلى استيشن حمله كردند و اطلاعات شخصى و مالى بسيارى از كاربران اين شبكه را به سرقت بردند.

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
احيا نشدن سرويس هاى آنلاين پلى استيشن تا زمان ارتقاى امنيت

سخنگوى سونى اظهار كرد كه راه اندازى مجدد برخى از سرويس هاى آنلاين شبكه پلى استيشن سونى بيش از آن چيزى كه قبلا گفته شده بود، طول خواهد كشيد زيرا اين شركت قصد دارد از اين كه هكرها ديگر قادر به حمله به اين سرويس ها نيستند، اطمينان كافى پيدا كنند.به گزارش ايسنا، هكرها اواسط ماه آوريل به شبكه پلى استيشن حمله كردند و اطلاعات شخصى و مالى بسيارى از كاربران اين شبكه را به سرقت بردند.
بفرماييد دوباره انداختن عقب .يكي از برنامه ها سوني توي e3 فكر كنم مشخص شدن بازگشايي psn باشه:d

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
اینطور که اینجا گفته psn یه نفس هایی کشیده و علایم حیات توش دیده شده :D

It looks like the Playstation Network has a pulse.
Although Sony have been noticeably mute the last few days and haven’t updated us on when we can expect the service to come back online, it is being reported that the internal Playstation Network developer network is back online.
NeoGAF forum member Kagari revealed today that, “The internal PSN developer network is online again, at least it seems for some.” Kagari continues, “Looks like the full network, at least the online play/account part of it, will be back soon.”
Could this be an indication of the return of the network? Let’s hope so.

ترجمه اش این میشه :
اینطور که به نظر میرسه نبض psn داره میزنه!
علارغم اینکه سونی این چند روزه ساکت بوده و هیچ اطلاعاتی از اینکه سروس کی فعال میشه نداده
اما گزارش شده که سرویس گسترش دهنده ی داخلی psn فعال شده !
یکی از یوزر های NeoGAFبیان داشته که سرویس داخلی psn دوباره فعال شده "حداقل در چندین کشور"
و اینطور به نظر میاد که سرویس کامل یا حتی فقط online gaming و بخشی سرویس به زودی برگرده

منبع

sajjad_mabani

کاربر سایت
May 28, 2006
490
اینطور که اینجا گفته psn یه نفس هایی کشیده و علایم حیات توش دیده شده :D

ترجمه اش این میشه :
اینطور که به نظر میرسه نبض psn داره میزنه!
علارغم اینکه سونی این چند روزه ساکت بوده و هیچ اطلاعاتی از اینکه سروس کی فعال میشه نداده
اما گزارش شده که سرویس گسترش دهنده ی داخلی psn فعال شده !
یکی از یوزر های NeoGAFبیان داشته که سرویس داخلی psn دوباره فعال شده "حداقل در چندین کشور"
و اینطور به نظر میاد که سرویس کامل یا حتی فقط online gaming و بخشی سرویس به زودی برگرده

منبع
ممنون امين جان، مثل اينكه خبرهاي خوبي تو راهه :d
من كه داشتم كم كم ميزدم تو نخ آنلاين كه اين طوري شد:(، اميد وارم هرچه زودتر راستو ريستش كنن :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر