(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

The Skilful

کاربر سایت
Dec 3, 2013
292
نام
مهدی

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دی ان اس رو دست نزنید باید همیشه Automatic قرار بدید مشکل از اونجا نیست.
دوست عزیز وقتی ارور dns داده میشه یعنی اینکه اون dns غیر فعال شده..وقتی رویه حالت اتوماتیک باشه dnsی رو که خود isp گذاشته میمونه(بعضی مواقع اون dns ها واسه مدت طولانی غیر فعال میمونه)
بهترین راهش اینه که از dns های اونور استفاده بشه(هرچند dns هایی که خود isp ها استفاده میکنن از اونوره)
تنها راه این مشکل اینه که dns هایی که هنوز فعال هست در تنظیماات جایگزین بشه...

- - -ویرایش - - -

از کجاس پس؟؟؟
راه حل؟

کاری رو که گفتم انجام بده..مشکل برطرف میشه...
تویه کاستوم لن آیپی آدرس رو از تویه سیستم اینفورمیشن خود کنسول بردار..گزینه دوم رو کاری باهاش نداریم(منظورم 255.255.255.0)گزینه سوم هم ذیفالت روتره که همون 192.168.1.1 هستش..گزینه چهرم و پنجم ،همین dns رو که دادم وارد کن...اگه این dks جواب نداد از این استفاده کن
8.8.8.8
8.8.4.4
mtuرو هم رویه 1480 بزار

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
این طوری که متوجه شدم مشکل اصلی شما از اینترنت هست
اینترنتت چند مگه بعد یه پینگ بگیر با لندن ببینم اوضاع پینگت چه جوری
اینترنتم مشکل نداره
من کال آف mw2 رو قبلا آنلاین بازی کردم و بازی های دیگه رو هم بازی میکنم و مشکلی نداره
این mw3 رو نمیدونم چرا نمیتونم آنلاین بزنم
با لندن تو سایت speedtest.net پینگم 266 هستش البته یه دقه بعد شد 327
اما با تهران 43 میشه
:D
من تقریبا هر روز mw3 میزنم :d و از این مشکلا تاحالا نداشتم تو این 2-3 ساله . حالا اگه شما خواستی اد کن یه دفه هاست بگیرم ببین تو هاست ایرانی هم باز مشکل داری یانه . اگه نشه مشکل از اینترنتتونه.
CoD دیگه امتحان کردی ؟ فقط مشکل همین mw3 ـه ؟
honestbud
آی دی من تو psn هستش
شما اد کن بی زحمت تو پیامش هم بنویس بازیسنتر برای mw3 تا یه روز قرار بزاریم

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
دوستان میشه با دو اکانت متفاوت 1 فایل (dlc ) رو گرفت برای یک دستگاه ؟
یعنی dlc رو هم تو اکانت ریجن یک داشته باشی هم دو و بخواهی نصبش کنی ؟
اگه فقط برای ریجن یک رو بخوام چه جوری میتونم اون فایل ریجن دو رو پاک کنم که مشکل ایجاد نکنه ؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان میشه با دو اکانت متفاوت 1 فایل (dlc ) رو گرفت برای یک دستگاه ؟
یعنی dlc رو هم تو اکانت ریجن یک داشته باشی هم دو و بخواهی نصبش کنی ؟
اگه فقط برای ریجن یک رو بخوام چه جوری میتونم اون فایل ریجن دو رو پاک کنم که مشکل ایجاد نکنه ؟

ببین نه این طوری نمیشه
هر dlc که دانلود میکنی مختصص اون ریجن بازی میشه یعنی اگر dlc رو که رو ریجن 1 دانلود کردی نمیتوانی اونو ببری به ریجن 2 بعد بازیش کنی
ولی اگر بازیت یه ریجن باشه بله میشه هم میتوانی توی اکانت ریجن 1 بازی کنی و هم ریجن 2 ولی میگم باید بازیت که داری ببینی چه ریجنی هست که از همون استور مورد نظر دانلود کنی
یعنی اگر بازیت ریجن 1 هست باید بری توی اکانت ریجن 1 و از استور اونجا دانلود کنی به همین راحتی
فقط دقت کن و اشتباه نکن

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
ببین نه این طوری نمیشه
هر dlc که دانلود میکنی مختصص اون ریجن بازی میشه یعنی اگر dlc رو که رو ریجن 1 دانلود کردی نمیتوانی اونو ببری به ریجن 2 بعد بازیش کنی
ولی اگر بازیت یه ریجن باشه بله میشه هم میتوانی توی اکانت ریجن 1 بازی کنی و هم ریجن 2 ولی میگم باید بازیت که داری ببینی چه ریجنی هست که از همون استور مورد نظر دانلود کنی
یعنی اگر بازیت ریجن 1 هست باید بری توی اکانت ریجن 1 و از استور اونجا دانلود کنی به همین راحتی
فقط دقت کن و اشتباه نکن

داداش منظورم این بود که من بازی ریجن ۲ داشتم و dlc رو گرفتم حالا عوض کردم وریجن ۱ خریدم حالا اگه از استور امریکا دانلود کنم مشکلی نداره ؟

The Skilful

کاربر سایت
Dec 3, 2013
292
نام
مهدی
داداش منظورم این بود که من بازی ریجن ۲ داشتم و dlc رو گرفتم حالا عوض کردم وریجن ۱ خریدم حالا اگه از استور امریکا دانلود کنم مشکلی نداره ؟
دی ال سی مشکلی نداره اما آنلاین پس های یک رجیون با رجیون های دیگه سازگار نیست.

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
سلام
یه سوال اگه با ویزا کارت از psn خرید کنی بعد صاحب کارت payback. بزنه چی میشه ?
چیزی که خریدی برگشت می خوره یا بن میشی ?

سونی کلا Refund نداره در خرید ها ، فقط در حالتی که کریدت کارد هک شده باشه Refund می کنه و اکانت رو بن می کنه ، در برخی موارد auto update ها هم refund می کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر