(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

psn

کاربر سایت
Sep 12, 2012
76
روش چی نوشته ؟!
دوست عزیز دقیقا نوشته join playstation network and get ps3 games رنگ صفحه پیش زمینه هم زرد هست . بالاشم ارم psn هست ! یه قسمت هم نوشته terms and condition که پایینش یه کد داره که ترکیبی از اعداد و حروف انگلیسی هست . روی کارت هیچی راجع به ریجن کارت ننوشته هر جاشو نگاه می کنم فقط یه چیزایی راجع به سایت play asia هست .

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
دوستان من یه بازی جهاد3 داره میرسه دستم ریجن2 هست و کد هم نداره!
من اگه بخوام آنلاین بازی کنم حتما باید کدش رو از اکانت انگلیس بخرم یا اگه اکانت امارات هم بگیرم میشه کد آنلاین بتل سه رو گرفت؟
بعد اینکه واحد پول توی اکانت امارات چجوریه؟ چون من جایی ندیدم درهم بفروشن واسه اکانت امارات فقط دلار آمریکا و پوند هست واسه psn.

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
دانلود بازی از ps آمریکا بهتره یا اروپا؟!
tekken 2 هر دو ریجن دانلود کردم اما نسخه آمریکا بهتره و با سرعت بالاتری اجرا میشه!
چرا؟؟؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
سلام
یه کد پلاس یک ماهه دارم میخوام استفادش کنم . وقتی کد رو وارد میکنم ازت اطلاعات کارت و حسابم رو میخوام . چی کار باید بکنم؟؟؟

شما احتمالا" از اون كد هايي ه كه خود سوني به كاربرهاي us به صورت مجاني و هديه ميده داري
اين كد هارو بايد حتما" زيپ كد و يه حساب كارت اعتباري امري كايي داشته باشي تا بتوني بگيريش

دوستان من یه بازی جهاد3 داره میرسه دستم ریجن2 هست و کد هم نداره!
من اگه بخوام آنلاین بازی کنم حتما باید کدش رو از اکانت انگلیس بخرم یا اگه اکانت امارات هم بگیرم میشه کد آنلاین بتل سه رو گرفت؟
بعد اینکه واحد پول توی اکانت امارات چجوریه؟ چون من جایی ندیدم درهم بفروشن واسه اکانت امارات فقط دلار آمریکا و پوند هست واسه psn.

شما بايد حتما" از استور ريجن 2 بخري

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
دوستان یه سوالی دارم خواهشا سریع جواب بدید.:((
من یه بازی bf3 دارم ریجن2(اروپا) که کد نداره(استفاده شده)
اگه من از psn آمریکا کد آنلاین بازی رو بخرم و فعال کنم امکانش هست که بشه ازش توی بازی تو اکانت انگلیسم استفاده کرد؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
:((
آخه اکانت امارات که جایی نمیفروشن
اکانت انگلیس هم که فقط 25 پوندی داره 10 پوندی نداره.
من کد آنچارتد3 اکانت انگلیس رو دارم کسی اگه میخواد و کد bf3 رو داره بیاد تاق بزنیم.:(
psn card امارات من دارم خواستی بهم پ.خ بده (جهت حل شدن مشکلت)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر