PS3 داران کرج

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
بچه ها بجای اینکه برین 5 ت بدین بازی تعویض کنین بیاین بین خودمون بازی رد و بدل کنیم بعد به هم بس بدیم
داــــ آآآآآش کجا با 5تومن بازی عوض میکنن به ما هم بگو:D.....اصلا نباید از مغازه دار خرید و فروش کنید...تا حداقل 20 تومن براش سود نداشته باشه کارتو راه نمیندازه:D.............
من هستم من فقط Mw3دارم با جی تی 5:D

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
باوو یه تعمیر کار معرفی کنید که بتونه PS3 FATرو باز کنه....!! پیش اون پاساژ دانشکده ایه رفتم گفت ما PS3کار نمیکنیم:D گفت اصلا خراب نمیشه که بازش کنیم تا حالا باز نکردم:D..من میخوام بدم یکی باز کنه رنگ کنم.!!!!!!!!!

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
باوو یه تعمیر کار معرفی کنید که بتونه PS3 FATرو باز کنه....!! پیش اون پاساژ دانشکده ایه رفتم گفت ما PS3کار نمیکنیم:D گفت اصلا خراب نمیشه که بازش کنیم تا حالا باز نکردم:D..من میخوام بدم یکی باز کنه رنگ کنم.!!!!!!!!!
خوب خودت وا کن. النگوهات نشکنه!!!

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
بچه ها آرش واقعا اجاره دیگه نمیده یا منو پیچونده ؟
رفتم بهش میگن back up از resistance 3 میخوام میگه هک نشده . بهش میگم فیکسش جدیدا اومده میگه من الان رو هارد ندارم ...
میگم دیسکو اجاره بده بهم خودم backup میگیرم میگه دیگه کلا بازی اجاره نمیدم ...
میخوام ببینم راست میگه یا داره میپیچونه که back up بازی پخش نشه و بازم از روی نسخه ی اصلی حسابی پول به جیب بزنه ؟

tatu_0178

کاربر سایت
May 19, 2009
107
نام
essi
آره دادش داره میپیچونه آرش روزی 5 تا دستگاه می فروشه بازی کلی بازی خوب پول در میاره بچه خوبی هست ؟ نوش جونش خوب می کنه ... شماها

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
آره دادش داره میپیچونه آرش روزی 5 تا دستگاه می فروشه بازی کلی بازی خوب پول در میاره بچه خوبی هست ؟ نوش جونش خوب می کنه ... شماها

وقتی یه بازی هک میشه اگه امروز آرش نده فردا مغازه های دیگه میارن مجبور میشه اونم کپی کنه ....
آرش کلا تو زمینه فیکس بازی ها چیزی باری نیست ... اکثر بازی هاشم تا حالا دیگران واسش فیکس کردن از جمله من ....
فایل های فیکس resistance3 هم برده بودم که بهش بدم ولی پیچوند دیگه .... منم چون از تهران رفته بودم پیشش دیگه مجبور شدم از یه جای دیگه بگیرم و فیکس های بازیو بدم به طرف...
آرش فقط با این حرکتا خودشو گول میزنه .... فکر میکنه اگه اون کپی نکنه کلا پخش نمیشه بازی در صورتی که فقط تو کرج آرش نیست که تو کار بازی ps3 هست ....
سود هم یه حدی داره آرش تا 1 سال پیش قیمتاش مناسب بود اما الان سودی که میکشه نمیشه بهش گفت سود باید گفت دزدی ....

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
80 تا پیج داره وا:D 25 تومن فقط پول پیچ گوشتیشه:D

یا خدا از کی تاحالا پیش گوشتی چهار سو با T 25 هزار تومن شدن!!!!! بپر خیابون ابان بگیر دیگه دو سه تا پیش گوشتی میخوای.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
مرد موئمن ب ارش توهین نکن :|
اولا شما مشکل داری ببر یه جای دیگه چون اقا ارش دوست نداره این کار بکنه ( الان میای میگی تو اصلا چیزی حالیت میشه در جوابت : نه )
ب قول خودت مگه فقط ارش تو کار 3 ـه؟ معلومه که نه ببر یه جای دیگه ما که قبولش داریم منو بگیره بزنه هم بازم قبولش دارم :|

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
مرد موئمن ب ارش توهین نکن :|
اولا شما مشکل داری ببر یه جای دیگه چون اقا ارش دوست نداره این کار بکنه ( الان میای میگی تو اصلا چیزی حالیت میشه در جوابت : نه )
ب قول خودت مگه فقط ارش تو کار 3 ـه؟ معلومه که نه ببر یه جای دیگه ما که قبولش داریم منو بگیره بزنه هم بازم قبولش دارم :|
من آرشو تو همه زمینه ها قبول دارم ... ps3 ... x360 ...بازی های xbox ....وسایل جانبی ...
فقط تو قیمت بازی های ps3 باهاش مشکل دارم و یکم همین اخلاق سودجویانش روی بازی های ps3 ....
جدیدا بهونه های الکی میاره که بازی اجاره نده که البته واسه من بهونه میاره و به بقیه میده ....
من علت این کارشو نمیفهمم چون از مشتری های قدیمیش هستم و الان با اینکه یه ساله اومدم تهران ولی ته همین 1 ماه پیش هر چی که میخواستم میرفتم کرج و از آرش میگرفتم ...
من میگم درست نیست با یه مشتری اونم قدیمی یهو این جوری برخورد بکنه ... یه جور برخورد کرد که یعنی من بازی از ازش میگیرم میبرم تو بازار پخش میکنم ....
کنک که پیش کش بذار ببینم یه روز که رفتارش با تو هم عوض بشه باز همین جوری طرفشو میگیری .....
(میتونی بری تاپیک xbox هم نگاه بکنی ببینی من اونجا طرف آرشو گرفتم ولی تو زمینه بازی ps3 باهاش مشکل دارم ...)

PONTIAC

کاربر سایت
Jan 25, 2012
28
نام
فرمـون
آرش..یکم همیچنی گرون فروشه و یک دنده ست.:D....جی تی 5 رو از من خرید 30 تومن...60گذاشته بره فروش...بهش میگم باوو تو که از من مفت خریدی..بذار حداقل 50 تومن که یکی بخره.........:D
قیمت هاش منصفانه نیست....2سالی هست که دیگه نمیرم پیشش....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر