PS3 داران مشهد

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
چون قول دادم قبل از اتمام مسابقات جوايز را اعلام كنم اومدم:

نفر اول: بازي PS3 اختياري+عروسك اسنيك
نفر دوم: بازي Ps3 دست دو
نفر سوم: مبلغ نقدي

با تشكر
گروه مسابقات جام رمضان ويژه PSX

fgs

کاربر سایت
Jun 14, 2008
177
نام
بهزاد
کاش تهرانی هام اینقدر جمع صمیمی داشتن که ندارن خوشباهاله شما مشهدیا کنار حرم سلام مارو به اقا برسونید:love:

Mb corporation

کاربر سایت
Mar 21, 2008
325
نام
Ghassem
سلام به تمام رفقای مشهدی .
من یه سوال از دوستان عزیز دارم که امیدوارم یکی جوابش رو بدونه .
من دستگاهم رو به آخرین آپدیت موجود آپدیت کردم تا بتونم فرمتهای مدیای بیشتری رو باهاش اجرا کنم . فقط یه مشکلی هست که نمی دونم چیکارش کنم .
راهی هست که بشه زیر نویس فایلهای AVI رو روی PS3 اجرا کرد ؟
منظورم زیر نویس فارسی نبود چون PS3 فونت فارسی رو ساپورت نمی کنه ، منظورم فونتهائیه که روی دستگاه تعریف شده ، راحت تر بگم انگلیسی .
کارهائی رو که امتحان کردم اینان .
1 ) فیلم رو با فایل SRT هم نامش ریختم روی حلقه و گذاشتم داخل دستگاه . فیلم اجرا شد اما زیرنویس نه
2 ) فیلم رو با فایل SRT هم نامش ریختم داخل یه پوشه با نام VIDEO و رایت کردم . فیلم اجرا شد ، زیر نویس نه .
3 ) فیلم و زیر نویسش رو ریختم روی فلش و بعد محتویات فلش رو کپی کردم روی هارد دستگاه ، فیلم اجرا شد اما زیرنویس نه .
4 ) رفتم سراغ سایر فرمتها و فایل SRT رو به اونا تبدیل کردم مثلا Sup ، Sub و سایر فرمتهای گرافیکی ، باز هم بی نتیجه بود .
5 ) می دونید کاری که الان می کنم اینه که زیر نویس رو با کامپیوتر به فیلم اضافه می کنم و بعد با زیر نویس تو PS3 نگاه می کنم ، اما می خوام بدونم راهی وجود داره که این زمان اضافی تبدیل کردن رو حذف کنیم یا نه ؟
پیشاپیش ممنون از کمکتون ؟! و عید فطر بر همتون مبارک .

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
يك راه ميمونه اونم اينكه زيرنويستو با فيلم يكي كني.يهني روش حك كني
خوب دوستان مسابقه جام رمضان هم تموم شد رفت تا عيد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر