PS3 داران مشهد

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
دوستان عزیز خواهشا طبق قوانین سایت عمل کنید اینجا جای این بحثا نیست !

قوانین تبلیغات

1- ارسال هر گونه پیام های تبلیغاتی و تجاری مربوط به سایت ها، بلاگ های شخصی، فروشگاه های اینترنتی و یا شرکت های تجاری در انجمن ها، امضا، صفحات شخصی (پروفایل)، کلوب ها و بلاگ های شخصی ممنوع است. در صورت تمایل به معرفی شرکت و یا محصولات خود می توانید به قسمت تبلیغات سایت مراجعه و محل نمایش بنر ها و تعرفه آنها را مشاهده کنید.
2- پیام هایی که مضمون تبلیغاتی به همراه داشته باشند فوراً حذف شده و کاربر ارسال کننده اخطاری دریافت خواهد کرد. در صورت ادامه این روند و عدم توجه به این قانون، دسترسی کاربر به مدت 1 ماه از انجمن ها قطع خواهد شد.
3- اگر پاسخگویی به سوال کاربر به گونه ای باشد که مربوط به سایت‌ ها یا محصولات تجاری شود می بایست فقط در همان زمینه پاسخ داده شود و از به کار بردن جملات و کلمات تبلیغاتی خودداری گردد. همچنین از بیان نام شرکت های پخش کننده بازی به صورت مکرر و مقایسه آنها با یکدیگر جداً خودداری فرمایید.

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
hosseinv

[h=2]قوانین تبلیغات[/h]
  1. ارسال هر گونه پیام های تبلیغاتی و تجاری مربوط به سایت ها، بلاگ های شخصی، فروشگاه های اینترنتی و یا شرکت های تجاری در انجمن ها، امضا، صفحات شخصی (پروفایل)، کلوب ها و بلاگ های شخصی ممنوع است. در صورت تمایل به معرفی شرکت و یا محصولات خود می توانید به قسمت تبلیغات سایت مراجعه و محل نمایش بنر ها و تعرفه آنها را مشاهده کنید.
  2. پیام هایی که مضمون تبلیغاتی به همراه داشته باشند فوراً حذف شده و کاربر ارسال کننده اخطاری دریافت خواهد کرد. در صورت ادامه این روند و عدم توجه به این قانون، دسترسی کاربر به مدت 1 ماه از انجمن ها قطع خواهد شد.

reza_bboy

کاربر سایت
Mar 12, 2013
1
سلام دوستان من میخوام ps3slim کپی خور بگیرم اگه تو مشهد جایی رو سراغ دارین که قابل اطمینانه و قیمتاشم منصفانه باشه معرفی کنید ممنون

Last edited by a moderator:

masoudps3

کاربر سایت
Oct 17, 2008
44
نام
masoud
سلام خدمت دوستان گل مشهدی ps3 خور
خدمت دوستان عرض شود ما دیروز یک غلتی کردیم و ps3 رو باز کردیم البته چند بار دیگه هم جهت گرد گیری و تعویض خمیر سلیکون بازش کرده بودم و مشکلی پیش نیومده بود دیروز بعد از بستن دستگاه دستگاه رو میخاستم تست کنم که ببینم مشکلی نداره و درست بستیم که متاسفانه زمانی که روشن شد دو ثانیه چراغ سبز بعدش چراغ زرد یک بار میده و بعد از چند بار چراغ قرمز روشن و خاموش میشه لازم به ذکره که دستگاه م سالم بود قبل باز کردن؛دوستان مشهدی گل اگه تجربه ای در این زمینه دارن ما رو راهنمایی کنن:cry:

Last edited by a moderator:

hosseinv

کاربر سایت
Mar 30, 2012
39
نام
حسین
خدمت دوستان عرض شود ما دیروز یک غلتی کردیم و ps3 رو باز کردیم البته چند بار دیگه هم جهت گرد گیری و تعویض خمیر سلیکون بازش کرده بودم و مشکلی پیش نیومده بود دیروز بعد از بستن دستگاه دستگاه رو میخاستم تست کنم که ببینم مشکلی نداره و درست بستیم که متاسفانه زمانی که روشن شد دو ثانیه چراغ سبز بعدش چراغ زرد یک بار میده و بعد از چند بار چراغ قرمز روشن و خاموش میشه لازم به ذکره که دستگاه م سالم بود قبل باز کردن؛دوستان مشهدی گل اگه تجربه ای در این زمینه دارن ما رو راهنمایی کنن:cry:
ببری تعمیر گاه بهتره مشهد که زیاد تعمیرگاه داره یا بفرست تهران سری فت زیاد چراغ زرد و قرمز میشه یه مشکل شایع بینشون
به نظر من زیاد بهش دست نزن خرابتر نشه
امیدوارم درست بشه چون دوباره نمیتونی ps3بخری

masoudps3

کاربر سایت
Oct 17, 2008
44
نام
masoud
ببری تعمیر گاه بهتره مشهد که زیاد تعمیرگاه داره یا بفرست تهران سری فت زیاد چراغ زرد و قرمز میشه یه مشکل شایع بینشون
به نظر من زیاد بهش دست نزن خرابتر نشه
امیدوارم درست بشه چون دوباره نمیتونی ps3بخری
ممنون دوست عزیز شما تعمیر کار خوب سراغ داری؟؟

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
منم فت دارم یک دفعه بهمین مشکل خوردم از یه روش آسون مشکلم حل شد شما هم امتحان کن شاید حل بشه
حالا روش
خوب اینو صد در صد همه میدونن شما از طریق خود دستگاه گردگیری کن همونی که دکمه پاور رو از پشت میزنی ( خاموش میکنی) بعد دکمه اجکت رو نگه میداری و دوباره دکمه پاور رو میزنی سرجاش و فن دستگاه شروع میکنه به چرخیدن سریع
این کار بکن شاید درست بشه گفتم من هم دقیقا همین مشکل رو داشتم به محض اینکه دستگاه روشن میشد خودکا چراغ زرد و بعدش هم خاموش میشد
انشالله مشکل شما هم حل بشه
راستی منهم دیروز از سفر اومدم خدمت تمام همشهری های گلم عید رو تبریک میگم و سالی پر از بازی براشون آرزو میکنم که میدوم هیچ چیز بیشتر از این بهشون حال نمیده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر