ps3 داران تهران (پایتخت)

unknown_2022

کاربر سایت
Feb 16, 2008
77
دوستان بی زحمت به منم یه فروشگاه معرفی کنید که بازی کپی PS3 می فروشه, یه جایی تو پایتخت می شناختم امروز تماس گرفتم گفت دیگه بازی نمی فروشه

آخرین ویرایش:

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
دوستان بی زحمت به منم یه فروشگاه معرفی کنید که بازی کپی PS3 می فروشه, یه جایی تو پایتخت می شناختم امروز تماس گرفتم گفت دیگه بازی نمی فروشه
بهترین جا همون پشت شهداری (توپ خونه یا همون میدون امام خمینی) هست. تمامی بازی هارو هم دارن ولی قیمت های مختلفی میگن.
در ضمن شما نگفتی بچه کجای تهرانی تا بهتر راهنماییت کنم.

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
دوستان هرچند من اهل تهران نیستم لطفا یک فروشگاه اینترنتی رو برام معرفی کنید که بازی های انحصاری پلی استیشن 3 میفروشه با قیمتی بسیار ارزان راستی برام ب.خ کنید

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
دوستان هرچند من اهل تهران نیستم لطفا یک فروشگاه اینترنتی رو برام معرفی کنید که بازی های انحصاری پلی استیشن 3 میفروشه با قیمتی بسیار ارزان راستی برام ب.خ کنید
اگر از این جور سایت ها میخوای نگرد. گشتم نبود نگرد نیست:d اگر هم باشه قیمت های زیادی دارم و در موقع قطعی شدن سفارش بازم هم ازتون پول میگرن مثلا میگن دلار گرون شده و..... .

Last edited by a moderator:

unknown_2022

کاربر سایت
Feb 16, 2008
77
بهترین جا همون پشت شهداری (توپ خونه یا همون میدون امام خمینی) هست. تمامی بازی هارو هم دارن ولی قیمت های مختلفی میگن.
در ضمن شما نگفتی بچه کجای تهرانی تا بهتر راهنماییت کنم.

من طرف پاسداران هستم, به خاطر همین پایتخت بهم نزدیکه و اونجارو رفتم گشتم, فروشنده های توپ خونه روی هارد دیسک اکسترنال میریزند یا رو DVD بازی هارو دارن؟

ممنون بابت راهنماییتون ;)

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
من طرف پاسداران هستم, به خاطر همین پایتخت بهم نزدیکه و اونجارو رفتم گشتم, فروشنده های توپ خونه روی هارد دیسک اکسترنال میریزند یا رو DVD بازی هارو دارن؟

ممنون بابت راهنماییتون ;)
تا جایی که من دیدم بیشترشون روی هارد اکسترنال میریختن. شاید هم اگر شما بخوای براتون روی DVD بریزن به هر حال الان تو بازار همه گشنه پول شدن. فوقش ازتون 2 تومن بیشتر بابت DVD ها میگیرن.(ولی مدت زمانش طول میکشه)

ehsansamavati

کاربر سایت
Aug 4, 2013
16
سلام دوستان من میخواستم بازی ریسینگ بخرم بعد تو نت سرچ کردم دیدم Gran Turismo بازی جالبیه حالا موندم چه نسخه ایشو بخرم؟ ورژن دستگاهم 4.46 روجرون هست کدوم نسخشو بگیرم بهتره هم گرافیک هم گیم پلی؟ راستی کسی اینجا این بازی رو داره؟

mostafa evil

کاربر سایت
Feb 11, 2013
122
نام
mostafa
help me

دوستان چند وقتی هست که ps3 fat منداغ میکنه یعنی به محض ورود به محیط بازی هشدار گرمای زیاد رو میده و چراغ قرمزش چشمک میزنه.
ممنونتون میشم کمکم کنید مخصوصا بچه های شرق تهران که همیشه پرچمشون بالاست

EBLLIS

کاربر سایت
Dec 12, 2011
264
نام
Pej-MAN
دوستان چند وقتی هست که ps3 fat منداغ میکنه یعنی به محض ورود به محیط بازی هشدار گرمای زیاد رو میده و چراغ قرمزش چشمک میزنه.
ممنونتون میشم کمکم کنید مخصوصا بچه های شرق تهران که همیشه پرچمشون بالاست

درود
دوست عزیز شما باید این موضوع رو تو بخش مربوط به تعمیرات کنسول مطرح میکردید.
با اجازه مدیران و ناظمان محترم
شما دیگه کنسولتون رو به هیچ عنوان تا تغپعمیر نکردید روشن نکنید این واقعا یه هشداره جدی هستش دوست من!
اگه خوذنون اهل فن هستید بازش کنید و خمیر سیلیکون مرغوب بزنید به CPU & RSX
خمیر سیلیکون شما سوخته شده
فن کنسول دور بالاست دیگه؟
اگه دور پایین هستش و کنسولنون پیغام گرما میده بحثش جداست و باسد ببرین مرکز تخصصی تعمیرات کنسول

I am LOST

کاربر سایت
Sep 3, 2013
30
نام
AliReza
کسی جایی رو تو غرب تهران میشناسه که بازی PS3 روی هارد با قیمت مناسب بریزه ؟
هرچی به دهکده المپیک نزدیکتر، بهتر.:d

بورس کامپیوتر غرب تهران.. آیت الله کاشانی.. بعد از پمپ بنزین.. مجتمع یاران.. همون مغازه اول سمت راست.. البته باور کن هیچی پشت شهرداری نمیشه :D

منم معرفی کنم خودم رو.. غرب تهرون.. آنلاین باز... اما دست به نقد (بازی) نیستم :(

mostafa evil

کاربر سایت
Feb 11, 2013
122
نام
mostafa
help me

سلام
من دیشب ورژین دستگاهمو اپدیت کردم به 4.46 حالا که میخوام مولتی من رو از usb نصب کنم دستگاه install packt رو نمیده باید چی کار کنم. لطفا راهنمایی کنید کلافم کرده...:((:((:((

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
منم تهرانم منطقه 5

یه تذکر هم بدم دیگه کسی پلی سه فت نخرد مدت هاست که تولید ندارد

و اکثرا اینایی که در بازار هست مشکل دارند ماله زمونه خودش خوب بود .

4 سال هست که دیگه دورش تموم شده . یکی نو گرفته بود ظرف 6 ماه لنزش سوخت

مگر این که دست دوم خوب بشه گیر اورد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر