PS3 داران اهواز

amirekhm

کاربر سایت
Nov 9, 2008
190
نام
امیر ابراهیم
سلام دوستان اهوازی یه ipad2 3g 64 gb بسیار تمیز واسه فروش دارم فروشنده فروش یک عدد Ipad 2 3g 64 gb بسیار تمیز ببخشید اگه ربطی به بحث نداشت ولی اگر از بچه های اهوازی کسی خواست فرصت خوبیه راستی واسه اینترنت طرح تندر آسیا تک 4 مگ فقط تا پس فردا بر قراره من که رفتم گرفتم فقط 25 تومن بود با هزینه نصب و فقط 1 گیگ ترافیک :d

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
FIFA 11 برات سراغ دارم ولی حسابش رو بکن ، یک سال و نیم از لانچش میگذره ! Reedem Code هاش حتی اگر هم باشه Expire شده ! مگر اینکه کدهای آنلاینش رو از PSN بخری وگرنه در شرایط عادی FIFA 12 با کد آنلاین توصیه میشه. مهرماه FIFA 13 میاد.

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
کترین ، آنچارتد 3 با کد ، بتمن AA خریدم ... خریدم / استار اوشن ، NIER خریدم ... خریدم !

اینها بر وزن اون شعر گیتار ، میتار ... بنیامین بود ! :D

دل همشهری هامون هم بسوزه !

ARK

کاربر سایت
Jul 16, 2011
156
نام
آرین
سلام. من بازی حهاد 3 ریجن 1 رو گرفتم. اما بازی حتی نمیتونه چک کنه آنلاین پس دارم یا نه. فکر کنم اریجین فیل#ه. چیکار کنم؟

A.T.O.M

کاربر سایت
Dec 20, 2010
236
نام
محمدرضا
سلام.
میگم اینجا کسی هست crysis 2 داشته باشه؟
کلا" هرکی بازی اوریج داره یه پ.خ ی چیزی بده ببینم بازی ی داره که من بخوام. تشکر!

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
سلام خدمت دوستان من تازه به جمع PS3 دارها پیوستم،الان دنبال بازی فیفا 12 اریجینال هستم و میخوام آنلاین بازی کنم،ممنون میشم راهنماییم کنید از کجا میتونم تهیه کنم و حدود قیمتش چقدره؟کد آنلاین داخل دفترچه بازی هست یا نه؟مرسی.

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
سلام خدمت دوستان من تازه به جمع PS3 دارها پیوستم،الان دنبال بازی فیفا 12 اریجینال هستم و میخوام آنلاین بازی کنم،ممنون میشم راهنماییم کنید از کجا میتونم تهیه کنم و حدود قیمتش چقدره؟کد آنلاین داخل دفترچه بازی هست یا نه؟مرسی.

سلام دوست عزیز ...

اهوازی هستید ؟ از کجا و چقدر کنسول رو گرفتید !؟

اگر آک بند میخوای مراجعه کن به این آدرس : زیتون کارمندی - نرسیده به فلکه زیتون - مجتمع تجاری سیتی سنتر مهزیار
درب اصلی که وارد بشوی ، طبقه همکف ، راهروی اول از سمت راست ، نمایندگی لادیز هست که با حدود 95ت بازی رو میتونه برات بیاره.

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
سلام دوست عزیز ...

اهوازی هستید ؟ از کجا و چقدر کنسول رو گرفتید !؟

اگر آک بند میخوای مراجعه کن به این آدرس : زیتون کارمندی - نرسیده به فلکه زیتون - مجتمع تجاری سیتی سنتر مهزیار
درب اصلی که وارد بشوی ، طبقه همکف ، راهروی اول از سمت راست ، نمایندگی لادیز هست که با حدود 95ت بازی رو میتونه برات بیاره.

سلام ممنون از راهنمایتون در مورد سوالاتون اگر دقیق جزییات رو میخوای پ.خ بده ،اینجایی که گفتید بازی رو داره یا پولشو میگیره بعدا برام میاره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر