PS3 داران اهواز

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
سرعت ADSL ـت 128 ـه یا 256 !؟
کلاً ADSL برای آنلاین بازی کردن آشغاله ! پیشنهادم اینه که برو آنتن نانو5 بگیر و بزن توی کار وایرلس ! :D
من برای 128 نامحدود راصد ماهی 30ت میدم.

والا به خدا مودمم روی 2 مگ آپ شده

والا منظور وایرلس رو د قیقا نگرفتم , باید بیرون از خونه باشه چیزی ؟ اینجوری با وجود 1 ماه خاک مطلق در اهواز مشکلی پیش نمیاد ؟

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
اون که کلاً آشغاله ! خودم هم اشتباه کردم گرفتمش ، دارم ردش میکنم تا کنار وایرلس ، وایمکس هم داشته باشم.

بیخیال وایرلس ... قیمت نانو5 رفته بالا فکر نکنم برات صرف کند راه بندازی .

برو یه اشتراک یک ساله 24 گیگ وایمکس ایرانسل بگیر ، مودمش هم بهت هدیه میدن. فکر کنن حدود 200ت پات دربیاد ولی عالیه.
اگر هم نه که صبر کن تابستون بشود طرح تابستانی ایرانسل مودمش نصف قیمت میشه. یه دونه بگیر و یه اشتراک ردیف کن ...

.: BehRaD :.

کاربر سایت
Mar 30, 2011
65
نام
بهراد
اون که کلاً آشغاله ! خودم هم اشتباه کردم گرفتمش ، دارم ردش میکنم تا کنار وایرلس ، وایمکس هم داشته باشم.

بیخیال وایرلس ... قیمت نانو5 رفته بالا فکر نکنم برات صرف کند راه بندازی .

برو یه اشتراک یک ساله 24 گیگ وایمکس ایرانسل بگیر ، مودمش هم بهت هدیه میدن. فکر کنن حدود 200ت پات دربیاد ولی عالیه.
اگر هم نه که صبر کن تابستون بشود طرح تابستانی ایرانسل مودمش نصف قیمت میشه. یه دونه بگیر و یه اشتراک ردیف کن ...

آقا حامد وایمکس پینگش چجوریاس ؟
توی چه Range ـی هست ؟
از وایرلس بهتره ؟
شنیدم که میگن همه جای اهواز ساپورت نداره ، مخصوصاً ایرانسل ..

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
والا من که هنوز وایمکس نگرفتم ولی رفیقم که قبل عید زرنگی کرد و نامنویسی کرد گرفته و داره ازش تعریف میکنه.
این که میگن مشکل داره اینا درسته ، بعضی مناطق رو مشکل داره ولی دیگه نه مناطق مهم مثلاً کیانپارس ، امانیه و ...

mehrdad_ati

کاربر سایت
Nov 24, 2005
157
ن اهوار نیستم . اما یه online gamer قدیمی هستم . نت adsl برای بازی از همه ی نت ها پینگش بهتره . wimax از همه بدتره . تجربه ی 6-7 سالمه . من dota باز قدیمی هستم و اینو از روی تجربه می گم . همیشه بهترین پینگ ها مال شرکت های خوب adsl هستند و بدترین هت مال همین ایرانسل و مبین نت . البته اونها هم قابل بازی کردن هستند اما پیگشون لب مرز هست . بجای تعویض adsl به wimax به نظرم بهتره به فکر تعویض شرکت isp خدمات adsl اتون باشید و از یه شرکت بهتر adsl بگیرید .

A.T.O.M

کاربر سایت
Dec 20, 2010
236
نام
محمدرضا
ن اهوار نیستم . اما یه online gamer قدیمی هستم . نت adsl برای بازی از همه ی نت ها پینگش بهتره . wimax از همه بدتره . تجربه ی 6-7 سالمه . من dota باز قدیمی هستم و اینو از روی تجربه می گم . همیشه بهترین پینگ ها مال شرکت های خوب adsl هستند و بدترین هت مال همین ایرانسل و مبین نت . البته اونها هم قابل بازی کردن هستند اما پیگشون لب مرز هست . بجای تعویض adsl به wimax به نظرم بهتره به فکر تعویض شرکت isp خدمات adsl اتون باشید و از یه شرکت بهتر adsl بگیرید .

کاملا" حق با آقا مهرداد هستش. من خودم وایمکس ایرانسل دارم ولی پینگش افتضاح ه , و تنها چیزی هم که باری آنلاین مهم پینگ نه سرعت, حالا چه سرعت 128 چه 2مگ. پینگ باید پایین باشه!

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
شدیداً تأیید میشه ! من DoTA باز نبودم ولی با روندش آشنایی دارم و میدونم این چیزی که مهرداد جان میگه درسته .
در زمینه شرکتهای جدید ارائه دهنده ADSL در اهواز :
دنیا نت نمایندگی آسیا تک در امانیه
راصد نمایندگی داتک در امانیه

yahoo@

کاربر سایت
Mar 28, 2012
4
سلام خدمت بروبکس عزیز همشهری..
مبدل VGA/PS3 رو از 45 آوردم 30 تومن هر کی خواست پیام بده حضوری هم میدمش همش 1ماه بود که خریدمش و اصلا ازش استفاده نکردم و تمام کیفیتهای تصویر رو اعم از 480p..720p...1080p...1080i پشتیبانی میکنه.

.: BehRaD :.

کاربر سایت
Mar 30, 2011
65
نام
بهراد
دوستان من پینگمو از کجا باید بفهمم؟؟؟

برای ویندوز XP : برو توی Start بعدش برو توی Run بزن CMD
برای ویندوز 7 : برو توی Start بعدش توی سرچ بزن CMD

یا اینکه دکمه
78089474350036096151.jpg
رو بگیر بعدش R رو بزن Run باز میشه توش بزن CMD
بعدش توی CMD بزن
ping -t 4.2.2.4
همین

A.T.O.M

کاربر سایت
Dec 20, 2010
236
نام
محمدرضا
سلام دوستان. خوبین؟
من یه جهاد 3 که ریجن 2ه(کد نداره) و یه MW3 هم دارم که ریجن 1ه. جهاد 70 و MW3 هم قیمتش 70تومنه. خواستین pm بدین! (این قیمت عمرا" جایی بتون بدن)

mojish

کاربر سایت
Jul 3, 2011
79
دوستان کسی ADSL شاتل یا مخابرات اهواز رو استفاده کرده بهمون بگه خوب هستند یا نه !؟

آره من هم شاتل ، مخابرات ، مبین نت و پارس آنلاین رو تست کردم .
شاتل عالیه . یه 512 ریت دانلودش بین 170-240 بود و پینگش 220
مخابرات افتضاحه
مبین نت . توی منطقه ملی راه برای آنلاین خوب نیست ریت دانلودش 100 معمولا پینگش 400
پارس آنلاین دزدترین شرکته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر