PS3 داران اهواز

A.T.O.M

کاربر سایت
Dec 20, 2010
236
نام
محمدرضا
دوستان اهوازی کسی هست بازی اصل داشته باشه؟
منم آپدیت کنم و بازی اصل بخرم و تبادل کنیم

عرفان جان من بازی اصل دارم ولی فقط دو تا دارم چون بقیه رو خیلی پیش فروختم. الان آنچارتد 3 و بتمن رو دارم!

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
محمدرضا جان می شه بازی با هم تبادل کنیم؟
من هم چندتا بازی اورجینال می خوام بخرم
می خوام از کپی خور درش بیارم کنسولم رو
نمی دونم دارم خریت می کنم یا نه
خیلی ها می گن اینکار رو بکن خیلی ها هم می گن نکن
اما اگه بدونم چندتا رفیق پایه باشن توو اهواز که بازیهامونو به هم بدیم و بازی هامون رو سالم نگه داریم از کپی خور درش میارم
دوستان کمکم می کنن واسه این تصمیم؟

A.T.O.M

کاربر سایت
Dec 20, 2010
236
نام
محمدرضا
محمدرضا جان می شه بازی با هم تبادل کنیم؟
من هم چندتا بازی اورجینال می خوام بخرم
می خوام از کپی خور درش بیارم کنسولم رو
نمی دونم دارم خریت می کنم یا نه
خیلی ها می گن اینکار رو بکن خیلی ها هم می گن نکن
اما اگه بدونم چندتا رفیق پایه باشن توو اهواز که بازیهامونو به هم بدیم و بازی هامون رو سالم نگه داریم از کپی خور درش میارم
دوستان کمکم می کنن واسه این تصمیم؟

ببین عرفان عزیز, من اگر بخوام بگم تکرار مکررات هستش و خیلی ها از جمله خودت اینو میدونی!
اگه بخوای اصل بخری باید فکر هزینش رو بکنی! من رفتم بتمن رو با 75 خریدم و خواستم MW 3 بخرم گفت 105 تومن میشه! باید فکر هزینش رو بکنی ممکنه دو ماهی یه بازی بگیری یا حتی ...!
الانم وضعیت دلار و درهم داغونه و قیمت ها همینجور رفته بالا. بازی ها هم که بخاطر این درهم و کپی خور شدن ها کمیاب میشه و مغازه دارها هم که دیگه جای خود داره! خوب فکرات رو بکن چون اگه رفتی آپدیت کردی دیگه نمیتونی برگردی!
من خودم حاضرم تعویض کنم شاید چند نفر دیگه هم باشن, ولی بازم میگم فکر هزینش باش!

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
ببین عرفان عزیز, من اگر بخوام بگم تکرار مکررات هستش و خیلی ها از جمله خودت اینو میدونی!
اگه بخوای اصل بخری باید فکر هزینش رو بکنی! من رفتم بتمن رو با 75 خریدم و خواستم MW 3 بخرم گفت 105 تومن میشه! باید فکر هزینش رو بکنی ممکنه دو ماهی یه بازی بگیری یا حتی ...!
الانم وضعیت دلار و درهم داغونه و قیمت ها همینجور رفته بالا. بازی ها هم که بخاطر این درهم و کپی خور شدن ها کمیاب میشه و مغازه دارها هم که دیگه جای خود داره! خوب فکرات رو بکن چون اگه رفتی آپدیت کردی دیگه نمیتونی برگردی!
من خودم حاضرم تعویض کنم شاید چند نفر دیگه هم باشن, ولی بازم میگم فکر هزینش باش!

دیگه ب از سرم گذشت! تصمیم رو گرفتم
اگه چند تا آدم پایه باشیم می تونیم بازی هامون رو تبادل کنیم
من هم فردا آپدیت می کنم
کامبیز گفته دستگاتو بیار یه دستگاه نو بهت بدم که آپدیت شدست
به نظرت بهش بدم؟! پول کپی خور کردن رو ازم گرفته واسه دستگاهم
الان فیفا 12 رو خریدم با Red Dead Redemption Game Of the year
دیگه هر کی دوست داشت می تونیم با هم تبادل کنیم
محمد رضا تا چند روز دیگه یوزر می سازم و اگه دوست داشتی هم بازی کنیم هم اینکه تبادل کنیم
شمارم رو اگه خواستی واست پی ام می کنم

..............

کاربر سایت
May 7, 2011
572
دیگه ب از سرم گذشت! تصمیم رو گرفتم
اگه چند تا آدم پایه باشیم می تونیم بازی هامون رو تبادل کنیم
من هم فردا آپدیت می کنم
کامبیز گفته دستگاتو بیار یه دستگاه نو بهت بدم که آپدیت شدست
به نظرت بهش بدم؟! پول کپی خور کردن رو ازم گرفته واسه دستگاهم
الان فیفا 12 رو خریدم با Red Dead Redemption Game Of the year
دیگه هر کی دوست داشت می تونیم با هم تبادل کنیم
محمد رضا تا چند روز دیگه یوزر می سازم و اگه دوست داشتی هم بازی کنیم هم اینکه تبادل کنیم
شمارم رو اگه خواستی واست پی ام می کنم

NOOOOOOOOOOOOOO دونت دو دت :d دلیلت واسه خارج کردن از کپی خور چیه ؟ مگه رو کنسول کپی خور نمی تونی بازی اورجینال بزاری ؟

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
NOOOOOOOOOOOOOO دونت دو دت :d

دو ساعت فکر کردم تا چی نوشتی به همه زبونی خوندمش,دزفولی و لری و عربی و شوشتری و هرچی بگی تا آخر دوزاریم افتاد :d:))
اگه دستگاهت کپی خور باشه باید قید آنلاین بازی کردن رو بزنی ! :(

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دو ساعت فکر کردم تا چی نوشتی به همه زبونی خوندمش,دزفولی و لری و عربی و شوشتری و هرچی بگی تا آخر دوزاریم افتاد :d:))
اگه دستگاهت کپی خور باشه باید قید آنلاین بازی کردن رو بزنی ! :(
عرفان از کپی درش بیار بعد منم ایشالله یه دستگاه میخرم و باز هامون را با هم عرض میدیم تا بازی کنیم
ولی از همین الان بهت بگم هان من خوره تروفی ام اگر دیدم بازی تروفی داره تا تمام تروفی هاشو نگیرم بخیالش نمیشم هان گفته باشم

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
عرفان از کپی درش بیار بعد منم ایشالله یه دستگاه میخرم و باز هامون را با هم عرض میدیم تا بازی کنیم
ولی از همین الان بهت بگم هان من خوره تروفی ام اگر دیدم بازی تروفی داره تا تمام تروفی هاشو نگیرم بخیالش نمیشم هان گفته باشم

با با این سیستم تروفی زیاد آشنا نیستم
اما پایت هستم اساسی تو که الان رفتی اصفهان ایشالله برگردی اهواز هر روز زیر پل نادری قرار می زاریم :d
منم خودم عشق تموم کردن بازی با تمام جزئیاتم
حالمونو که کردیم با بازی با هم عوض می کنیم

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
با با این سیستم تروفی زیاد آشنا نیستم
اما پایت هستم اساسی تو که الان رفتی اصفهان ایشالله برگردی اهواز هر روز زیر پل نادری قرار می زاریم :d
منم خودم عشق تموم کردن بازی با تمام جزئیاتم
حالمونو که کردیم با بازی با هم عوض می کنیم

اره حتما میام اهواز ولی فکر کنم تا قبل از عید یه دستگاه اسلیم بخرم تا عقدم رو خالی نکنم ول کنه دستگاهم نیستم
اره این خوبه ادم باید پیشنه بازی رو کامل تمام کنه و براش تازگی داره
فقط یه چیزی در رابطه با دستگاهت بگم اگر مبینی که دستگاهت مشکلی چیزی نداره خوب نرو پیش کامبیز تا عوضش کنه و یه دستگاه دیگه بهت بده میدونه چرا داره اصرار میکنه که دستگاه را براش بیاری چون اگر ابدیت کردی دیگه نمیشه ابدیت را برگردون برای همینم هست که میخواد عوضش کنه
البته تو هم یه کاری میتونی بکنی دستگاهت را یکمی بهش گرون بفروش یعنی بالا قیمت که خریدی مطمئن باش که ازت میخره چون ادم خیلی نامردیه و تو هم باید بهش نامردی کنی عرفان یادت نره اگر زیاد اصرار کرد همین کار رو باهاش بکن تا حالش جا بیاد مردیکه دزد بی همه چیز)x

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
اره حتما میام اهواز ولی فکر کنم تا قبل از عید یه دستگاه اسلیم بخرم تا عقدم رو خالی نکنم ول کنه دستگاهم نیستم
اره این خوبه ادم باید پیشنه بازی رو کامل تمام کنه و براش تازگی داره
فقط یه چیزی در رابطه با دستگاهت بگم اگر مبینی که دستگاهت مشکلی چیزی نداره خوب نرو پیش کامبیز تا عوضش کنه و یه دستگاه دیگه بهت بده میدونه چرا داره اصرار میکنه که دستگاه را براش بیاری چون اگر ابدیت کردی دیگه نمیشه ابدیت را برگردون برای همینم هست که میخواد عوضش کنه
البته تو هم یه کاری میتونی بکنی دستگاهت را یکمی بهش گرون بفروش یعنی بالا قیمت که خریدی مطمئن باش که ازت میخره چون ادم خیلی نامردیه و تو هم باید بهش نامردی کنی عرفان یادت نره اگر زیاد اصرار کرد همین کار رو باهاش بکن تا حالش جا بیاد مردیکه دزد بی همه چیز)x

چرا بعضی ها مثه تو با کامبیز مشگل دارن؟ من زیاد نیست که میشناسمش فقط می دونم با زبون بازی خیلی ها رو خر می کنه یکیشون خودم
اما می بینم که خیلی ها ازش بدشون میاد
دلیل اینکه می خواد دستگاه منو بگیره واسه اینه که ماله من کپی خوره پول کپی خور کردنشو گرفته ازم میاد ازم می گیره و می دش به یکی دیگه و از اونم پول کپی خور شده رو می گیره
حالا من میگم اگه می برمش اونجا که عوضش کنه یه بازی اصل هم بهم بده جای این پول یا اصلا بی خیالش بشم
چون دستگاهم مشکلی نداره
نظر تو چیه حسین؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
چرا بعضی ها مثه تو با کامبیز مشگل دارن؟ من زیاد نیست که میشناسمش فقط می دونم با زبون بازی خیلی ها رو خر می کنه یکیشون خودم
اما می بینم که خیلی ها ازش بدشون میاد
دلیل اینکه می خواد دستگاه منو بگیره واسه اینه که ماله من کپی خوره پول کپی خور کردنشو گرفته ازم میاد ازم می گیره و می دش به یکی دیگه و از اونم پول کپی خور شده رو می گیره
حالا من میگم اگه می برمش اونجا که عوضش کنه یه بازی اصل هم بهم بده جای این پول یا اصلا بی خیالش بشم
چون دستگاهم مشکلی نداره
نظر تو چیه حسین؟

میگم برات
ببین دای بنده یه اشتباهی کرد و منو موقعه خریدند دستگاه با خودش نبرد و صاف رفت بیش کامبیز کامبیز بی شرفت هم بهش گفت تا یه ماه دستگاه هر مشکلی براش پیش امد من بهت یه دستگاه دیگه میدم بعد دو تا دستگاها که ریجن 2 بودند صحفه قرمز دادند اونم بعداز دو هفته خوب دایم رفت که دستگاها را بهش بده و دو تا دیگه ازش بگیره خوب رفت اونجا و اونم گفت نه من عوض نمیکنم و عیره عیره نامرد دزد بی همه چیز
خلاصه نمیدونم عرفان جان دستگاهت فت و یا اسلیم ؟
این و جواب بده تا بهت بگم چیکار کنی

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
میگم برات
ببین دای بنده یه اشتباهی کرد و منو موقعه خریدند دستگاه با خودش نبرد و صاف رفت بیش کامبیز کامبیز بی شرفت هم بهش گفت تا یه ماه دستگاه هر مشکلی براش پیش امد من بهت یه دستگاه دیگه میدم بعد دو تا دستگاها که ریجن 2 بودند صحفه قرمز دادند اونم بعداز دو هفته خوب دایم رفت که دستگاها را بهش بده و دو تا دیگه ازش بگیره خوب رفت اونجا و اونم گفت نه من عوض نمیکنم و عیره عیره نامرد دزد بی همه چیز
خلاصه نمیدونم عرفان جان دستگاهت فت و یا اسلیم ؟
این و جواب بده تا بهت بگم چیکار کنی

دستگاهم جدیده اسلیم هست 360 گیگ
پس اوضاع اینطوریه؟ به همه می گه مشگلی داشت عوض می کنم!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر