PS3 داران اصفهان

amirq8

کاربر سایت
Oct 1, 2011
46
نام
Amir
بچه های اصفهان میتینگ هفتگی نمیذارن ؟

منظورم میتینگ حضوری تو یکی از کلوپ های شهر واسه آشنایی و رد و بدل کردن تجربیاتو...

آخرین ویرایش:

Uginex

کاربر سایت
May 11, 2010
239
كسي UNCHARTED 3 رو داره به من بفروشه؟
تو اصفهان من دو هفته پیش همه جا رو از مجتمع پارک تا آزادی و اینور و اونور گشتم نهایتا 85 قیمت میدادن. یکی از بچه ها از تهران برام گرفت 65. پیشنهاد میکنم از تهران بگیر

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
تو اصفهان من دو هفته پیش همه جا رو از مجتمع پارک تا آزادی و اینور و اونور گشتم نهایتا 85 قیمت میدادن. یکی از بچه ها از تهران برام گرفت 65. پیشنهاد میکنم از تهران بگیر

من هم براي همين قيمت نگرفتم تا حالا كه ديگه گير هم نمياد.توي قسمت مبادله هم كه تا ميذارن ميگن فروش رفت.حالا توي اين هفته سرزمين گفته احتمالا گير بياد تا ببينم چي ميشه.راستي 65 تومن آكبند بوده؟

Uginex

کاربر سایت
May 11, 2010
239
من هم براي همين قيمت نگرفتم تا حالا كه ديگه گير هم نمياد.توي قسمت مبادله هم كه تا ميذارن ميگن فروش رفت.حالا توي اين هفته سرزمين گفته احتمالا گير بياد تا ببينم چي ميشه.راستي 65 تومن آكبند بوده؟
بله آک بود. اگه راهت میخوره یه سر برو مجتمع پارک یه مغازه هست بیشتر بازی 360 داره و چیده توی دکورش. اون بعد از دو سه هفته ار انتشار بازی قیمت خوب میاره یعنی شاید با تهران 5-6 تومن اختلاف داشته باشه که به جایی نمیخوره. بد شانسی کارتش هم انداختم رفت شمارشو ندارم بت بدم.

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام کسی خبر نداره تو اصفهان E3 FLASHERهست یا نه.کسی هست که کنسول را دانگرید کنه از 3.60 به 3.55

سلام
دوست گرامی اصلا این فروشنده های اصفهان نمیدونن این به چه دردی میخوره فکر نکنم اینجا گبرت بیاد و کسی داشته باشه میگن فقط یکی توی سایت بازیرایانه داره که این عمل را هم انجام نمیده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر