PS3 تون رو چطور خریدید ؟

whistle song

کاربر سایت
Dec 24, 2008
137
من چند ماهی بود تو فکر خریدش بودم.تا اینکه دو روز مونده بود به عید رئیسم حقوق و عیدیم رو بهم داد(دمش گرم 100 از هر دفعه بیشتر داده بود:biggrin1:)که کلا" 500 تومن بود 100 تومن هم از داداشم گرفتم رفتم از توپ خونه خریدم.با UNCHARTED .RESISTANCE بعدشم اومدم خونه به پسر دائیم زنگ زدم گفتا بیا که PS3 رو خریدم:biggrin1:اونم سه سوت اومد:biggrin1:بی معرفت تا 3 روز نذاشت خودم بازی کنم :(
یا حق

faraso00

کاربر سایت
Nov 22, 2007
82
سلام.
من بعد از يكسال تحقيق درباره دستگاه و اينكه پولشو از كجا بياريم خدا رو شكر تونستم ps3 رو بخرم.مدتي بود كه يه وام به پدرم داده بودن و پدرم به خاطر همين قضيه بهم گفت اگه گوشي ميخواي بگو برات تهيه كنم.من به ايشون گفتم من بجاي گوشي و سيمكارت اين دستگاه رو ميخوام.با اونكه پدرم اعتقادي به ps3 نداشت ولي بخاطر اينكه من هميشه خونه نشين بودم و حوصله من سر نره قبول كرد قسمت عمده ايي از پول رو بده. من هم با يكي از فروشگاههاي معتبر تهران تماس گرفتم و يك ps3 60gig با يه دسته اضافه و بازي ninja gaien:sigma خريدم.

fizzi

کاربر سایت
May 11, 2008
39
نام
فرزین
من بعد از يك سال تحقيق و استخاره و شير يا خط و بخرم يا نخرم و تمام شدن تمام برگهاي درخت حياط خونمون ديروز رفتم و خريدم :cheesygri
انگيزه م هم فقط بازي هايLPB و Heavenly Sword بود و قبل از خريد خود دستگاه رفتم بازي Heavenly Sword رو گرفتم!! (البته به چه بدبختي... چون خيلي قديمي بود) البته LPB هم گيرم نيومد و هويجوريGTA4 بجاش گرفتم! (خدا ميدونم بهم چه ربطي دارن)
وقتي داشتم ميخريدم موقع تست در فروشگاه يك پسري همزمان با من يكX360 ELITE ميگرفت و داشت تست ميكرد كنار هم بوديم به جاي اينكه حواسش به دستگاه خودش باشه چشش به ps3 من بود خيلي با حسرت نگاه ميكرد ! :(( شايد هم اشتباه ميكنم و دلش برام سوخته بوده كه بايد هر بازي رو به قيمت 10 تا بازي x360 اون بگيرم :-"
اما بيخيال خيلي دستگاه باحاليه و دوسش دارم! :love:

ms368

کاربر سایت
Dec 26, 2008
114
چند هفته تحقیق + راضی کردن یکی از دوستان برای قرض دادن 400 تومان پول + پیدا کردن فروشنده ( مجید توی بازارچه )

2 روز پیش تحویل گرفتم

هنوز هیچ بازی باهاش انجام ندادم ( تا چند هفته باید تو خماری بمونم به خاطر محدودیت پولی خودم )
فقط یک دمو 70 مگی دانلود کردم و بازی کردم + آپدیت 2.60

naymz

کاربر سایت
Oct 7, 2007
217
نام
نیما
سلام
من هم دیروز به جرگه ps3 داران پیوستم... طی یه جو گیری رفتم و از پایتخت گرفتم
قیمت هاشم انصافا خوبه

PS3 80gig PAL + Uncharted : 480
Dual shock 3 : 60
PES 2009 : 65
---------------------------
605 تومن
که 15 تومن هم تخفیف داد ؛ کلهم شد 590

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
منم یه بار 1 سال و نیم پیش یه 20 گیگ گرفتم
بعد 6 ماه فروختم و xbox گرفتم
بعد دوباره بعده 3 ماه ایکس باکسو فروختم و سپردم به بچه ها کنسول میخوام
حدودا 8-9 ماه پیش یه 60 گیگ میشه گفت سری اول با 2 دسته گرفتم 350 تومن.(ورژنش هنوز 1.6 بود وقتی گرفتم خودتون تصور کنید که چند تا بازی باهاش کرده بود طرف :biggrin1: )

jamil.A

کاربر سایت
Mar 31, 2009
484
نام
جمیل
خوبه .
من 1 سال تو فکر این بودم که اگر تابستون 87 برسه من میتونم یه پولی از بابام تیغ بزنم و بگیرم . اما کور خونده بودم . تقریبآ 1 ماه برای یه آدم ...... کار کردم و بعد از تحویل سفارشش (که 4 بار عوضش کرده بود) حسابی ازش پول گرفتم .
بعد رفتم توپ خونه ، لباف رو داشتن میبستن . بالاخره با 1000 دنگ و فنگ خودمو چپوندنم تو و رفتم یه کنسول 40 گیگ (که اصلآ نمیخواستم 40 باشه و بیشتر دنبال 60 بودم) گرفتم . با 2 تا بازی
MGS که عشقم بود . همون اولایی بود که اومده بود .
PES 08 که حسابی رفت تو پاچم . اصلآ خوشم نیومد ازش .
اوه اوه تا 2 روز نتونستم بازی کنم ، اونم سر TV و کابل HD بود :-" . تا اینکه با 10000 دردسر و فروش مانیتورم تونستم یه LCD هم بگیرم . این جریانش دیگه خیلی طولانیه .
اینم از کنسول من .

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
من طوری PS3 خریدم که خودم تا چند روز هنوز باورم نمیشد که PS3 دارم.
یه شب تو مغازه بابام یکی اومد گفت نمیخوای گوشیتو بفروشی؟ (منم N82 داشتم) گفتم اگه بخوام بفروشم چند خریداری؟ گفت 240 یا 50 خریدارم. (اون نامرد هم زد تو سر مال)
نمیدونم چطوری ولی یه لحظه به ذهنم اومد که من ـه احمق چرا بجای N82 یه PS3 نگرفتم و بدین ترتیب از شب همان روز حسابی رفتم تو کف PS3 به طوری که فردا صبح گوشیم رو به قیمت 270 فروختم و عصرش از نمایندگی سونی یه PS3 خوشگله مامانی 40GB سفید خریدم.
و الان با بازی MGS 4 خوش و خرم در حال زندگی کردم هستم... :D

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
تازه کنسول قرار بود در بیاد که عموی گرامی یه سفر به ژاپن رفت ماهم به همین طریق گفتیم که یک عدد واسه ما بیارند اولهای دسامبر 2006 من پی اس 3 60 گیگ گیرم اومد البته یه مدت به کارم نمی اومد چون یه رزیستنس فقط داشتم تا چند ماه بعد که بازی پی اس 3 تو ایران پیدا شد

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,323
نام
امیر حسین
من اول می خواستم PS3 بخرم ولی انقدر ملت گفتن برو XBOX360 بخر که ما هم گوش دادیم(تو اینترنت)رفتم که 360 رو بخرم ولی تو ذهنم هی میگفتم هی عجب بدبختی دارم من یعنی من آرزو به دل از دنیا میرم و GOW III بازی نمیکنم؟
بالاخره رفتیم تو مغازه تازه براشون یک عالمه PS3 50 GIG رسیده بود و پر از مشتری بود اونجا همه هم داشتن PS3 میخریدن من و بابام هم رفتیم قیمت زدیم(به من چه آخه عربی بلد نیستم برای همین با بابام رفتم :cheesygri )
مغازه دار بهمون گفت نگاه کن همه دارند PS3 میخرند!قدرت یعنی PS3 و ...
منم گفتم(هرچی میگفتم بابام ترجمه میکرد)همه ی اینا رو میدونم ولی بازی های PS3 گرون بیده.ولی بازی های کپی 360 موجود می باشد یارو گفت: "جان من؟ "گفتم جان تو ایران همه دارند! گفت عجیب ما که اینجا هنوز ندیدیم!
منم که دیدم اونجا ندارند هنوز دو دل شدم بالاخره بابام گفت برو PS3 بخر بهتره هم خودت بیشتر دوستش داری هم مطمئن تره و 3 چراغه نمیشه(این اطلاعات رو خودم قبلا در حین تحقیقات به بابام میدادم)
بالاخره یک عدد PS3 40 GIG خریدم +بازی های ASSASSIN'S CREED - PES 2008 که مجانی بهم داد(به انتخاب خودم بود) + یک عدد کیف که چون من میرم ایران و میام لازمم میشه.
حیف روزش رو یادم نمیاد اما خرداد بود و تازه 2 روز بود که امتحاناتمون تموم شده بود.
بعد از اینکه من گرفتم رفتم به رفقام گفتم اونا هم کم کم PS2 هاشون رو فروختند و کمی پول گزاشتن روش و با باباهاشون رفتند PS3 خریدن.
الانم 5 نفر هستیم که PS3 داریم و کلی حال میکنیم.

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
ما رفته بوديم برای فوت عموی گراميمون اصفهان ديديم اين پسر عمهps3:eek: داره و از يه جا دو سال پيش اون اوّلا تو ايران 585 خريده منم رفتم بگيرم چون بابام هم ميخواستresistance بازی کنه....
ادامه دارد....

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر