PS3 تون رو چطور خریدید ؟

Airbus

کاربر سایت
Sep 16, 2006
556
نام
captain sadi
من تو يه دي ماه خريدم فك مي كنم تازه چند روز بود PS3 اومده بود كه اخبار 8.30 نشون داد كه مردم براي خريدنش تو ‍ژاپن يه صفه خفن گرفته بودن ...... //// برا تولدم برام خريدن به قيمت يك ميليون و دويست هزار ...... فكر مي كنم جزو اولين نفرايي بودم كه گرفتم همون موقع هم عكسش رو گذاشتم رو سايت هركدوم از بچه ها يه چيز مي گفت بم ....

tonymontana

کاربر سایت
May 27, 2008
241
نام
فری
اینم داستان ما:
به بابای گفتیم PS3 می خوایم گفت تحقیق بکن ببین چه مدلی خوبه ما هم کلی اینجا و اونجا گشتیم آخر سایت بازی سنتر ÷یدا کردیم بعد تا می تونستیم متن ها رو خوندیم مدل انتخاب کردیم به بابای گفتیم
باباهم زنگید تهران چندتا PS3 & game & contoroller سفارش داد بعد از یک روز برامون اومد ما هم الان حدود 6 ماه داریم با دستگامون حال می کنیم
چه بابا خوبی داری :biggrin1:
منم رفتم خیلی راحت از توپخونه گرفتم:-"

m_darren1983

کاربر سایت
Aug 12, 2007
78
نام
میلاد
من اول که 360 اومده بود با کلی قرض و قوله رفتم خریدم(از کل فامیل پول جمع کردیم واسه من 360 خریدن)
بعد 1 سال بازی کردن!!-------------------->
روزی رفتم تجریش که واسه 360 بازی بگیرم که توی مغازهٌ پیمان جبلی تو پاساژ کیش دیدم این پسر توپوله (اسمش رو یادم رفت) دارهUNCHARTED بازی میکنه!!! رفتم تو مغازه واستادم بازیو نگاه کردم!!! بعد رفت رو مخم!!!
هر روز میرفتم اونجا و 1 ساعت ذل ذل بازیارو نگاه میکردم!!! خیلی گرافیک مشتی داشت و بازی ها هم تو خیلی روون بودن!
بعد 2 ماه نتونستم دوام بیارم و برای اولین بار بدون اینکه به کسی چیزی گفته باشم عیدی هام رو برداشتم رفتم مغازه پیمان که یدونه بخرم!!!
رفتم تو!!
یه پسره اومد پیمان پاشد تعظیم کرد!!! منم هنگ کردم!!! پسره پرسید پیمان سفارشم و آوردی؟
پیمان گفت آره داداش بیا بگیر!!! فک کنم چیزای که گرفت اینا بود!!!
Gitur Hero 3 با گیتارش
12 تا بازی ps3
wii whith controllers تقریبا 8 تا کنترلر!
psp slim
یه فرمون GT
کلی بازی ویی و پی اس پی!! و....!
بعد برگشت منو نگاه کرد منم که گرخیده بودم داشت اشکم در میومد!!!بهش لبخند زدم!!!
بعد یه 5 تا تراول تا نخوردهٌ 200 + 5تا تراول تا نخورده 100 داد به پیمان!!!:biggrin1:
بعد وسایلش رو جمع کردو رفت!!! و پیمان به من گفت خیلی خوششانسی که بعد 1 سال این اومد خرید کرد!! گفتم حالا کی بود؟ گفت یکی از دوستامه که بزرگترین آرشیو بازی رو تو ایران داره حتی ارشیوش از من هم بزرگتره!!و من هم بخاطر این بخت تو میخوام یه حالی بت بدم!!!
گفت چی میخوای ؟ گفتم عباس! گفت عباس کیه ! گفتم PS3 خودمون!!
گفت با UnCHARTED بت میدم 500 منم که از خدام بود چون از هر جا میپرسیدم بدون بازی 500 بود!!
دستگاه و برام چک کرد منم رفتم خونه!
اولیای گرانقدر گیر دادن که با آدم های مشکوک میگردی و اینا!!!... که دعوا شد و اینا!!
من هم که نگفته بودم عباس خریدم رفتم وصل کردم و نشستم بازی کردم! و کلی حال کردم و بعد دو روز اولیای گرانقدر هم متوجه شده و ازم عذر خواهی نمودند!!
و منو عباس از اون وقت تا حالا با هم دوستیم!!! و همچنان برای بیل قدس اینا دعا میکنیم!!:biggrin1:

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
من بعد از مراسم ختم 360 که سه چراغ شده بود رفتم تو مغازه گفتم داداش یه PS3 80 GiG واسه ما بپیچ ببریم اونم پیچید ما هم گرفتیم رفتیم خونه به همین راحتی!!;)

emad01

کاربر سایت
Aug 13, 2007
180
نام
عماد
و من هم بخاطر این بخت تو میخوام یه حالی بت بدم!!!
گفت چی میخوای ؟ گفتم عباس! گفت عباس کیه ! گفتم PS3 خودمون!!
گفت با UnCHARTED بت میدم 500 منم که از خدام بود چون از هر جا میپرسیدم بدون بازی 500 بود!!
دستگاه و برام چک کرد منم رفتم خونه!
اولیای گرانقدر گیر دادن که با آدم های مشکوک میگردی و اینا!!!... که دعوا شد و اینا!!
من هم که نگفته بودم عباس خریدم رفتم وصل کردم و نشستم بازی کردم! و کلی حال کردم و بعد دو روز اولیای گرانقدر هم متوجه شده و ازم عذر خواهی نمودند!!
و منو عباس از اون وقت تا حالا با هم دوستیم!!! و همچنان برای بیل قدس اینا دعا میکنیم!!:biggrin1:
بابا ایول:eek:!!!!اصلا به پیمان نمیاد از این کارا بلد باشه..!:biggrin1:این آقای پیمان همونیه که به دوست رفیق من پک موتور استورم و رسیستنس رو بدون موتور استورم و رسیستنس داد...یا بهتر بگم انداخت!:laughing:

m_darren1983

کاربر سایت
Aug 12, 2007
78
نام
میلاد
آره انگار 1 ماهی هست هیشکی ازش خرید نکرده mgs4 رو میده 120 بعد گفتم من 80 واست میارم میخوای بخرم!!؟ گفت 5 تا بخر من بهت 120 میدم منم رفتم از توپخونه گرفتم بردم بش دادم 100 تو مان واسه هر بازی بیشتر نداد وایزید!:-"

EZRAEIL021

کاربر سایت
May 24, 2008
12
نام
SAEED
من کل تابستونه پارسالو رفتم سره کار و همینطور که روزها میگذشت منم میرفتم از پشت وترین ps3 هاییرو که حتی از جعبه برونم نمی آوردنو دید میزدم ...روز 17 شهریور با 800 هار تومان پول رفتم پایتخت با 1 دستگاه ps3 ..ntsc/uc.mae in japan 60 gig و یه ninja guiden:zigmaیه دسته ی اضافه و ه ترانس برق که برق 220 v ایرانو به 120 تبدل کنه.....و یه عدد 1000 تومانی او مدو بیرون..7کیلو خودش 4 کلوام ترانس....منم تا خونه هم پز دادم هم مثه خر خسته شم آخرم اودم خونه بابام یه چیزی گفت اشکم در اومد...:پسرم ا که یه دستگاهه dvd داریم چرا باز رفتی خریدی!!!!!!!!!!!!

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
من کل تابستونه پارسالو رفتم سره کار و همینطور که روزها میگذشت منم میرفتم از پشت وترین ps3 هاییرو که حتی از جعبه برونم نمی آوردنو دید میزدم ...روز 17 شهریور با 800 هار تومان پول رفتم پایتخت با 1 دستگاه ps3 ..ntsc/uc.mae in japan 60 gig و یه ninja guiden:zigmaیه دسته ی اضافه و ه ترانس برق که برق 220 v ایرانو به 120 تبدل کنه.....و یه عدد 1000 تومانی او مدو بیرون..7کیلو خودش 4 کلوام ترانس....منم تا خونه هم پز دادم هم مثه خر خسته شم آخرم اودم خونه بابام یه چیزی گفت اشکم در اومد...:پسرم ا که یه دستگاهه dvd داریم چرا باز رفتی خریدی!!!!!!!!!!!!

از حرف بابات خيلي حال كردم.........:p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر