Ps2 News

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
آهان.
بچه ها كسي Neo Contra رو بازي كرده؟ چطوره؟
در مورد بازي هاي تو بازار، اگه كسي چيزي خريده راضيه بگه به بقيه.
من امروز Bully رو به چنگ اوردم كه وحشتناك عاليه.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
سرانجام گیم اسپات به فاینال فانتزی 12 امتیاز خوب 9.0 رو داد من فکر میکردم 9.4 رو بده ولی بازم این خوبه
2002285798453955044_fs.jpg

bryan

کاربر سایت
Sep 21, 2006
132
امتیاز خوبی داده دمش کرم

بولی رو من امروز برم بگردم ببینم میتونم گیر بیارم یا نه باید باحال باشه :love:

بازی باحال fifa 07 خوبه
yakoza هم بدک نیست
carbon من زیاد حال نکردم باش

MIKAMI

کاربر سایت
Jul 30, 2006
185
نام
شهاب
4hlf1uf.jpg

2h2o4u1.jpg

2hmqakz.jpg

29mokfq.jpg

همه ی شهرمونو گشتم اما پیداشون نکردمم:( . کسی میتونه برام پستشون کنه:blushing: .

javid

کاربر سایت
Sep 28, 2006
62
آهان.
بچه ها كسي Neo Contra رو بازي كرده؟ چطوره؟
در مورد بازي هاي تو بازار، اگه كسي چيزي خريده راضيه بگه به بقيه.
من امروز Bully رو به چنگ اوردم كه وحشتناك عاليه.

بهتره بی خیال neo contra بشی بازی چندان خوبی نیست و از بدترین خریدهای من بود.بازیهای matrix path of neo و flatout 2 رو حتما بازی کن

javid

کاربر سایت
Sep 28, 2006
62
4hlf1uf.jpg

2h2o4u1.jpg

2hmqakz.jpg

29mokfq.jpg

همه ی شهرمونو گشتم اما پیداشون نکردمم:( . کسی میتونه برام پستشون کنه:blushing: .

من بین بازیهای مذکور ICO رو بهت پیشنهاد میکنم چون از یک داستان زیبا و گیم پلی دوست داشتنی استفاده میکنه پس اون رو هدف اولت بدون (چون خودم با این بازی حال کردم )

javid

کاربر سایت
Sep 28, 2006
62
سرانجام گیم اسپات به فاینال فانتزی 12 امتیاز خوب 9.0 رو داد من فکر میکردم 9.4 رو بده ولی بازم این خوبه
2002285798453955044_fs.jpg

بهتون بر نخوره ولی بازی هایی مثل final fantasy و lord of the ring و kingdom hearts و ... به درد بازی کردن نمیخورن چون برخلاف بالا بودن هدف و جذابیت داستان گیم پلی بازی بسیار کودکانه و ابتدایی طراحی شده و تنها استفاده بدردبخور از این بازی ها فقط دموهاشون هستن که اون هم با گیم شارک قابل دسترسی!

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
خیلی ممنون از تحلیل مسخرست حالا تو این بازیسنتر رو نگاه نکن که یک کنسول باز درست وحسابی نداریم برو یه خرده بین گیمرها بگرد ببین حرفه ایشون چی میگه اگر مسخرس چرا کل جهان منتظرن این حرفات رو برای خودت نگه دار چون برای هیچکسی سودی نداره

javid

کاربر سایت
Sep 28, 2006
62
خیلی ممنون از تحلیل مسخرست حالا تو این بازیسنتر رو نگاه نکن که یک کنسول باز درست وحسابی نداریم برو یه خرده بین گیمرها بگرد ببین حرفه ایشون چی میگه اگر مسخرس چرا کل جهان منتظرن این حرفات رو برای خودت نگه دار چون برای هیچکسی سودی نداره

عزیزم چرا داغ میکنی. شما با این حرفای نسنجیده اب پاکی رو رو دست هممون ریختی.و نظرت رو راجب همه ما با صراحت گفتی دستت درد نکنه.

جسارتا : گیمر درست و حسابی باید چه ویزگیهایی داشته باشه ؟ شها بگید تا ما هم استفاده کنیم
ما مثل خارجیها و بعضی های دیگه همه وقتمون صرف بازی و اینترنت و ... نمیشه. گیم فقط یه سرگرمی هست و یه ابزار برای گذراندن اوقات بیکاری , پس زیاد جدی نگیر. اینا رو واسه خودت میگم

اینبار واقعا
belief me

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
به تو هیچ ربطی نداره و نمیخواد منو نصیحت کنی
گیمر درست و حسابی یعنی حرفه ایش من خودم اصلا جز گیمر ها به حساب نمیاورم چون ادعایی ندارم حالا شما تحلیل مسخره میکنی برای گیمرها طرز فکرشون خراب میشه
به هر حال من حوصله کل کل ندارم تازه تو این تاپیک ها نباید چنین حرف هایی رد و بدل بشه یه خرده هم روی پست هات فکرکن

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
حرف از اين مسخره تر نشنيده بودم ولي مهم نيست حسام جون بزا بگن كلا تو ايران خيلي ها فاينال فانتزي و كلا بازي هاي آر پي جي رو درك نمي كنن يا درست تر بگم نمي فهمن و فقط بازي هاي اكشن بيخود رو مي پسندن كه براي سرگرمي مردم رو هدشات كنن!;)
Javid پس شما استاد بازي رو فقط به چشم يه سرگرمي نگاه مي كني ولي بايد بدوني كه ديگه وقت بازي هاي آتاري كه فقط براي سرگرمي بچه ها استفاده ميشدن گذشته..الان نسل جديده. اون طوره كه ميگي پس شما فيلم ها رو هم واسه سرگرمي مي بيني درسته بيشتر فيلم ها براي سرگرمي ساخته ميشن اما معنا دروني اصل فيلم هاست كه مهمه الان ديگه بازي هام دارن خيلي ها به سطح معنا گرايي مي رسن.اگه منظور شما از گيم پلي خونريزي زياد و گرافيك طبيعيه بايد بگم سخت در اشتباهي
بهتره بحث همينجا تموم شه

javid

کاربر سایت
Sep 28, 2006
62
جنابان MGS , m_g_s , shervin خوب الکی برای ارضای خودتون به هم تشکر بار میکنین .و شما مثلا عضو تحریریه که خودتون رو گیمر نمیدونید پس چرا در مورد گیم مینویسی و به قول خودتون طرز فکر گیمر ها رو خراب میکنین. من هم امروز یاد گرفتم که به نوشته های شما و امثال شما اعتماد نکنم
حتی اگه بنویسی 2+2=4

و اما شما m_g_s :نه اینکه گیم ها و فیلم های امروزی خیلی پر محتوا و اموزنده هستن (مثل بازی که طرفدارش هستی) من هم خوب میشینم و بازی رو خوب نگاه میکنم بلکه ثوابی کسب کنم و کار نکویی انجام داده باشم .

ولی یه حرف حسابتون رو قبول دارم و اون هم اتمام بحث همین جاست لطفا ادامه ندید:mad:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
این بحث تموم کنید اخطاره تموم نشه پا به بن کردنو قفل کردن تاپیک میکشه;) هر کی هر جور دوست داره فکر کنه به من هیچ ربطی نداره هدف من فقط ارتقا سطح اطلاعات در گیم بود دیدم طالب نیستی:cool:

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
بچه ها بازی Destroy All Humans 2 اومد.

راستی مگه بازی Valkyrie Profile 2 نیومده؟من پرسیدم گفت به نسخه Pspش هست ولی مطمئنم اومده!(تمام سایتها گفتن)

در ضمن به فاینال نامردی کردن حقش این نبود باید 9.6 به بالا می گرفت:(

نمیدونم چرا بعضی ها مثل آقای javid یا خیلی از دوستای من تو مدرسه وقتی اسم فاینال فانتزی رو می شنون می گن بچه بازی و اعصاب منو خورد میکنن:mad:

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
سلام به همگی
دوست عزیز Valkerine Profile 2 هم اومده...
راستی من هم Bully رو گرفتم.خیلی بازی نکردم ولی به نظر بازی خوبی میاد...
Guitar Hero 2 هم که هفته بعد میاد...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر