PS VR و شروع تجربه تازه دنیای گیم روی کنسول ها

آیا شما PS VR میخرید؟

• میخرم

• نمیخرم

• منتظر بازخورد خریداران هستم

• به گزینه های رقیب PS VR فکر میکنم

Results are only viewable after voting.

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
1446163826874.jpg

12 روز دیگه تا انتشار رسمی هدست واقعیت مجازی سونی (PS VR) بر روی کنسول PS4 باقی مونده.با شروع نسل 8 تبلیغات گسترده ای در جهت بدست اوردن نظر مثبت گیمرها به این وسیله که برای خودش یک پلتفرم جدا هم میتونه محسوب بشه صورت گرفته.با توجه به تجربه های ناموفقی مانند Kinect و PlayStation Eye و وسیله های جانبی گیم دیگه شاید هنوزم گیمرها به دیده تردید به این دستگاه جدید نگاه کنن.اما خب در مسیر آزمایش این دستگاه توسط رسانه ها / اهالی صنعت گیم و گیمرها بنظر میرسه اینبار با چیزی قراره روبه رو بشیم که میخواد روند ناموفق بودن پیاپی این وسیله های جانبی رو عوض کنه.در ادامه به چندتا از جدیدترین نظرات تجربه کنندگان نسخه های آزمایشی PS VR اشاره میکنیم که چرا میتونیم امیدوار باشیم این دستگاه میتونه موفق بشه.

DΛN POWLΞY طراح بازیهای Indie:
نسخه آزمایشی PS VR در EGX یک تجربه گیمینگ شگفت انگیز بود.

کاربری در توییتر:
wow! من همین الان Battlezone رو روی PS VR بازی کردم و حقیقتا میگم که چه شگفت انگیزه حتی بهتر از چیزی که تصور میکردم

Jayden Perry:
امشب چندتا از عناوین PS VR رو بازی کردم RIGS واقعا باحال بود

Michael Cook:
امروز با یه PS VR در غرفه Bestbuy بازی کردم و بهتر از چیزی که امیدوار بودم کار میکرد

Paul Burke:
سرانجام امروز Arkham VR رو روی PS VR امتحان کردم.بهش ایمان اوردم.نمیتونم تا 10/13 صبر کنم

5GEEKSNFREAKS:
Farpoint رو در EGX 2016 بازی کردم خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم.

D R Pepper:
دیروز یه تجربه عالی داشتم با Windlands روی PS VR.اگه شما تا حالا بازیش نکردید یا از PS VR استفاده نکردید بهتون پیشنهادش میکنم.

گرچه هر محصول جدید مطمئنا منتقدانی نیز دارد ولی ظاهرا دیدگاه های مثبت PS VR نسبت به دیدگاه های منفی آن واقعا بیشتر است.آیا شما قصد خرید این محصول را دارید یا نه و یا منتظرید ببینید بازخورد دیگر خریداران چگونه است و در صورت مشاهده نظرات مثبت شما هم اقدام به خرید خواهید کرد؟ هدست واقعیت مجازی PS VR در تاریخ 2016/10/13 (22 مهر 1395) با قیمت 399$ همزمان در بازارهای جهانی عرضه خواهد شد.

در پایان میتونید فهرست بازیهای لانچ PS VR رو مشاهده کنید:

100ft Robot Golf

Batman Arkham VR

Battlezone

Carnival Games

EVE: Valkyrie

Hatsune Miku

Harmonix Music VR

Headmaster

Here They Lie

Job Simulator

Loading Human

The Playroom VR

PlayStation VR Worlds

Rez Infinite

RIGS Mechanized Combat League

SportsBarVR

Trackmania Turbo

Thumper

Tumble VR

Superhypercube

Super Stardust Ultra VR

Until Dawn: Rush of Blood

War Thunder

Wayward Sky

Within

World War Toons

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
ما ایرانیا همیشه پشت درای بسته ایم ، کالایی که میخوایم ، سوبله ماه اول باید خریداری کنیم یا ماههای آتی که معلومم نیس زمانش کیه دوبله متقاعد به خریدش بشیم ، یا هم نخریم از بازخوردهای مایکو تونیو فیلیپو .... لذت ببریم :(

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
فقط ace combat 7
با ps vr
قیمتش عاقلانه بشه 100 درصد میخرم
البته نسخه کامل باید بخرم چون دوربین و موو ندارم

Sent from my E6633 using Tapatalk

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
دوستان توجه کنن بنده vr رو تجربه کردم به شخصه .. دقت کنید اگر برنامه دارید زمان زیادی رو باهاش بازی کنید مثلا بیش از نیم ساعت ، بدانید که سر درد و سرگیجه و چشمان قرمز حاصل این کاره
الان نیایید بگید نه اینجور نیست اونجور نیست خودم با vr بازی کردم بیشتر از نیم ساعت سر درد و حالت تهوع ایجاد میکنه
قبل از خرید حتما از یکی از دوستانی که داره یا اگر فروشگاهی دیدید داره برای تست امتحان کنید بعد تصمیم به خرید بگیرید

• Like
Reactions: Black Roz

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
نظر سنجی مشکل داره باید یک گذینه هم بود که منتظرم ببینم چه عنوان های براش قراره معرفی بشه که موجب میشه دستگاه ارزش خرید داشته باشه یا نه .;)

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
پس چرا چینی ها انقدر استقبال کردن اگه حال بهم زنه اونایی که زیاد بازی میکنن و چشماشون مشکل داره دچار این حالت میشن درباره ی این موضوع یه بحثی شده بود

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
پس چرا چینی ها انقدر استقبال کردن اگه حال بهم زنه اونایی که زیاد بازی میکنن و چشماشون مشکل داره دچار این حالت میشن درباره ی این موضوع یه بحثی شده بود
دوست عزیز استقبال یک چیز مزایا و معایب یک کالا یک چیز دیگست
این بحث مشکل چشم هم چرت و پرته مگر اینکه چشما واقعا ضعیف باشن و نیاز به عینک باشه خب اون طبیعیه اما چیزی که خودم چندین بار امتحان کردمو گفتم
مسئله اینجاست که اینها زمان تاخیر خوبی ندارن زمان تاخیر لنزها و نمایشگراش باید خیلی کمتر از الان باشه

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
دقت کردید اینا نسل اول و نهایت با ارفاق دوم این تکنولوژی هستن؟ جای پیشرفت خیلی زیادی دارن و مطمئن باشید مثل موو و کینکت نمی شن. نهایتا یه جور مانیتور خیلی خفن می شن.
پ.ن: نسل دوم موبایل کدوما می شن دقیقا؟ 1100 یا N73؟ در کل این دو تا رو با گوشی های الان مقایسه کنید متوجه می شید چقدر می تونن بهتر بشه تکنولوژی VR.

• Like
Reactions: gamer1998y

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,451
نام
مــاکــان
دوست عزیز استقبال یک چیز مزایا و معایب یک کالا یک چیز دیگست
این بحث مشکل چشم هم چرت و پرته مگر اینکه چشما واقعا ضعیف باشن و نیاز به عینک باشه خب اون طبیعیه اما چیزی که خودم چندین بار امتحان کردمو گفتم
مسئله اینجاست که اینها زمان تاخیر خوبی ندارن زمان تاخیر لنزها و نمایشگراش باید خیلی کمتر از الان باشه
مهدی حان این ایرادی که میگی کاملا درسته و وجود داره، اما برای بعضیها.
برای همه همچین مشکلاتی پیش نمیاد، تازه یک سری از این مشکلات که برای بعضی از افراد پیش میاد به علت تنظیم نکردن فاصله کانونی لنزها هست.
(نمیدونم تو PSVR قابل تنظیم هست یا نه)
مثل تکنولوژی 3D که یکسری اصلا نمیتونستن چند دقیقه هم تحمل کنن ولی بقیه اصلا مشکلی نداشتن.
اما بصورت کلی این تکنولوژی اول کارش هست و مطمئنا نسخه های بعدی این VR ها بمراتب بهتر و قابل استفاده تر هست.
من که اصلا هیچ جذابیتی توش نمیبینم، مگر صرفه جوئی تو خرید مانیتور برای اونهائی که Triple Monitor براشون گرون در میاد.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر