PS Vita وارد بزرگترین جنگ تبلیغاتی میشود و تبلت و گوشیهای اسمارتفون را هدف میگیرد ..

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
درود ....

ps_vita_multitouch.png

Sony Computer Entertainment انگلستان از بزرگترین برنامه تبلیغاتی خود برای لانچ PS Vita خبر میدهد ....
SCE انگلستان قول داده این بزرگترین برنامه تبلیغاتی در تاریخچه ی 17 ساله ی این برند ( playstation ) خواهد بود ... که قسمتی شامل تبلیغات تلویزیونی ،
چاپ بنر و تبلیغ در فضاهای باز و همچنین در محیط اینترنت و جاهای دیگر میباشد ...
Mark Bowles مدیر بازاریابی انگلستان در صحبت با MCV میگوید PS Vita به عنوان یک دستگاه قابل حمل برای اولین بار به شما تجربه بازی های را میدهد
که قابل باور نیستند . با در نظر گرفتن یک لیست بلند پایه از ویژگیهای چشمگیر ، مصرف کننده ها اعتماد به نفس و هیجان بیشتری نسبت به آخرین عضو
اضافه شده به خانواده ی Playstation خواهند داشت .
لانچ PS Vita با بزرگترین برنامه ی تبلیغاتی ما پشتیبانی میشود و این مقدار از فعالیتها و تلاشهای ما در تمام طول سال 2012 انجام خواهد شد که منعکس کننده ی
اطمینان و تعهد طولانی مدت ما برای حمایت این پلتفرم میباشد ....

PS Vita تبلت و اسمارتفونها را هدف قرار میدهد !

مبارزه ی تبلیغاتی ما در درجه ی اول گیمران را مد نظر دارد ولی نسل جدیدی از علاقه مندان به فناوری و کسانی که بازی ها رو بروی تبلت و گوشیهای اسمارتفون
خود انجام میدهند رانیز هدف قرار میدهد... جدا از این PS Vita توانایی خود را برای نشان دادن بازیهایی با کیفت PS3 نشان داده و علاوه بر این دارای طیف وسیعی
از نرم افزار ها و بازیها در سطح جهان است که در هیچ قابل حمل دیگر وجود ندارد .... PS Vita پس از لانچ شدن در ماه گذشته در کشور ژاپن .... در 22فوریه همین
سال برای آمریکا و اروپا لانچ میشود .... آیا PS vita با عناوین لانچش در آمریکا و اروپا موفق تر از ژاپن ظاهر میشود یا خیر ؟؟ ....

منبع

ترجمه شده بوسیله ی یکی از اعضای بن بازیسنتر ( بنده ویرایش کردم و در متن دخالتی نکردم )

آخرین ویرایش:

Arachi

کاربر سایت
Jan 5, 2012
498
نام
سید مهدی
سونی از همون اول تعلام کرد که هدف اصلیش از عرضه ویتا بازی کردن هست اا شما هم میتونید اکثر قابلیت تبلت و اسمارتفون ها روانجام بدید
دوست عزیز این رو هم در نظر بگیر اینجا ایران هست یعنی شمایی که میخوای بری iphone 4s بخری از نصف قابلیت هاش نمیتونی استفاده کنی .....
هدف گیمرا هست ولی الان هدفش SMATPHON ها هم هست و رقیب جدی هست
مخصوصا برای تبلت ها دیگه نیست ؟

اوباما

کاربر سایت
Dec 12, 2011
31
از نظر پردازنده گرافیکی بعید میدونم حتی تا 3 سال دیگه هم تبلت ها به پای ویتا برسن البته توی بقیه مشخصات همین الان اگه ردش نکرده باشن تا سال دیگه ازش قوی تر میشن

mortezasos

کاربر سایت
Sep 28, 2006
68
پردازنده گرافیکی ویتا و ipad 2 و iphone 4s ،
Power VR SGX543 هستش، فقط ویتا از نوع 4 هسته ایش هست و Ipad از نوع دو هسته ای که ipad3 قطعاً از ویتا قویتر هست...

کلاً چیپست Exynos 4212 سامسونگ که روی siii خواهد بود پردازش بسیار قویتر از ویتا رو خواهد داشت... کلاً با 250 دلار که انتظار سوپر کامپیوتر نباید داشت...

===

رقابت با iOS و اپل برای ویتا یعنی خودکشی...

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
Ipad یه چیز دیگست بیشتر واسه Game استفاده نمیشه! چرا مقایسه می کنین؟
کمتر کسی میره Ipad میگیره که Game داشته باشه
من خودم فن Apple ام:D اما شک نکنید تا یه مدت بهترین کنسول دستی میمونه

Arachi

کاربر سایت
Jan 5, 2012
498
نام
سید مهدی
Ipad یه چیز دیگست بیشتر واسه Game استفاده نمیشه! چرا مقایسه می کنین؟
کمتر کسی میره Ipad میگیره که Game داشته باشه
من خودم فن Apple ام:D اما شک نکنید تا یه مدت بهترین کنسول دستی میمونه
در کل اینا بخاطر تاچ بودن صفحه هاشون رقیب هم هستند
نیستند؟

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
ای خدا بازم حرفای همیشگی!بابا به خدا تنها وجه تشابه ویتا و تبلت تاچ بودنشونه .این دوتا دو مقوله کاملا جدا هستن.هیچ کدوم هم بازار همدیگه رو تحت تاثیر قرار نمیدن اگه هم بدن خیلی خیلی ناچیزه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر