Prototype 2 | Xbox 360

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
بازی این به این قشنگی ساختن ولی واقعا از این اسکن کردنش حالم بهم خورد و باعث شد ادامه ندم یعنی گند زدن تو بازی رفته
سر همون دکتره چقدر علاف شدم اخرم زد تو یوتیوب تونستم پیداش کنم :( بعدش دوباره از این داستانا در اورد بی خیال بازیش شدم.هر چند که اولش مجذوبش شده بودم

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
No Offense دوستان ولی خداییش اسکن این بازی یکی از راحت ترین کارهایی هست که تو کل بازی ها آدم میتونه انجام بده.
فقط کافیه سر اون آموزش اول یه مقدار حوصله به خرج بدید (و الکی نزنید بره) و درست یاد بگیرید. انصافا هیچ کاره خاصی نداره. خیلی برام عجیبه که بعضی از دوستان انقدر با این موضوع مشکل داشتن.
---------------------
امیر جان پیشنهاد میکنم شما هم یه مقدار بیشتر صبر و تلاش کنی و به خاطر همچین چیزی بازی به این خوبی رو کنار نذاری. ;) + یه 1000تایی هم از دستت نره. :D

marcous

کاربر سایت
Jun 2, 2012
72
نام
sajad
منم سر اون اسکن اول مشکل داشتم . رفتم کلی گشتم مختصات اون جا رو پیدا کردم ولی سر همین مرحله اسکن کردن رو یاد گرفتم. کار زیاد سختی نبود. به من که خیلی حال داد.

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
عجییبة...آخه آدم واسه یه اسکن کردن بعضی‌ رو میندازه کنار؟اتفاقا اسکن کردنش خیلی‌ هم اسونه..مخصوصاً با این توضیحات که بچه‌ها گذاشتن...عذر می‌خوام ولی‌ واقعاً گیجه کسی‌ که نفهمه چطوریه

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
عجییبة...آخه آدم واسه یه اسکن کردن بعضی‌ رو میندازه کنار؟اتفاقا اسکن کردنش خیلی‌ هم اسونه..مخصوصاً با این توضیحات که بچه‌ها گذاشتن...عذر می‌خوام ولی‌ واقعاً گیجه کسی‌ که نفهمه چطوریه
نوب گیمرز ...
کسانی که حوصله ی یک چلنج بسیاررر ریـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــز مثل اینرو ندارن !!!!!!
که علاقه ندارن یکم به چالش کشیده بشن ....
فقط بکش برو جلو، روی Easy

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
نوب گیمرز ...
کسانی که حوصله ی یک چلنج بسیاررر ریـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــز مثل اینرو ندارن !!!!!!
که علاقه ندارن یکم به چالش کشیده بشن ....
فقط بکش برو جلو، روی Easy

شما که پروفشنال گیمرز هستی خب یه توضیحی براشون بده طوری نمیشه که.از چیزیت کم میشه؟
.
.
.
برای اسکن شما وقتی اسکن میکنی محیطو از شما نور قرمز منتشر میشه و تو کل شهر پخش میشه.شما ببینید این نور از کدوم طرف به شما برگشته میشه
از اونجایی که برگشته شد برید سمتش و خلاص

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
شما که پروفشنال گیمرز هستی خب یه توضیحی براشون بده طوری نمیشه که.از چیزیت کم میشه؟
.
.
.
برای اسکن شما وقتی اسکن میکنی محیطو از شما نور قرمز منتشر میشه و تو کل شهر پخش میشه.شما ببینید این نور از کدوم طرف به شما برگشته میشه
از اونجایی که برگشته شد برید سمتش و خلاص
ما پرو نیستیم ...
ولی وقتی بازی یک توتُریال نشونم میده با دقت نگاهش میکنم و یاد میگیرم چکار باید بکنم
همینجوری پُشت هم A,A,A,A نمیزنم ردش کنم بره !!!!
بازی شق القمر نخواسته که به خاطرش حال یکی رو به هم بزنه !!!!!!!
یه اموزشی داده ابتدای بازی، در طولبازی اون رو ازت میخواد، همین !!!!!

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستان من همونجایی که گیر کرده بودم گیر کردم.انگار اصلاً اون کسی رو که باید پیداش کنیم نیست.بنده کله شهر رو چندین بار زیر و رو کردم ولی خبری نیست.نمیدونم اسمه دکتره یادم نیست ولی فقط اولین حرفاش رو یادمه که guits نمیدونم چنین چیزی بود.همونجایی که برای اولین بار با یکی مبارزه میکنیم که با زدن دکمه ی b و x میشه مخفیانه زد دشمن رو تا اینطوری وسایل اطراف رو به دور خودش بکشه.همون منطقه ی دوم شهرم.کمکم کنید.ممنون میشم.

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
دوستان من همونجایی که گیر کرده بودم گیر کردم.انگار اصلاً اون کسی رو که باید پیداش کنیم نیست.بنده کله شهر رو چندین بار زیر و رو کردم ولی خبری نیست.نمیدونم اسمه دکتره یادم نیست ولی فقط اولین حرفاش رو یادمه که guits نمیدونم چنین چیزی بود.همونجایی که برای اولین بار با یکی مبارزه میکنیم که با زدن دکمه ی b و x میشه مخفیانه زد دشمن رو تا اینطوری وسایل اطراف رو به دور خودش بکشه.همون منطقه ی دوم شهرم.کمکم کنید.ممنون میشم.
اگه علامتی رو نقشه نمیاد باید اسکن کنی(هانت)
اسکن کردن:
آگه درس یادم باشه RS رو میزنی یه موج قرمز رنگ از هیلر خارج میشه که همه جا رو قرمز میکنه بعد از محل شخص مورد نظرت یه موج تمام اون موج قرمز رو پاک میکنه و اون مردک ملعون آبجکت شماست که چند ثانیه قرمز میمونه اگه بری بالای یه ساختمان بلند به قول اهل علم راحت تر چشمه موج دوم رو پیدا میکنی

تو دهخدا هم همچین تعریف علمی-گیمی براش نمیتونستی پیدا کنیb-)

masood1991

کاربر سایت
Aug 1, 2011
69
نام
masud
دوستان سلام
منم مث اکثر بچه ها تو هانت کردن مشکل دارم اولای بازی میگه دکتر ساموئل رو هانت کن اما از هر نقطه بلند شهر rsمیزنم دکتر ساموئل پیدا نمیشه
وارد منطقه ممنوعه هم شدم...کلی با تشکیلاتشون جنگیدم ولی اثری از دکتر ساموئل نیست..ببینین نقشه س قسمته green red با یه فسمت دیگه که الان یادم نیس از کدوم منطقه باید هانت کنیم؟؟؟
ممنون میشم کمک کنین

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستان سلام
منم مث اکثر بچه ها تو هانت کردن مشکل دارم اولای بازی میگه دکتر ساموئل رو هانت کن اما از هر نقطه بلند شهر rsمیزنم دکتر ساموئل پیدا نمیشه
وارد منطقه ممنوعه هم شدم...کلی با تشکیلاتشون جنگیدم ولی اثری از دکتر ساموئل نیست..ببینین نقشه س قسمته green red با یه فسمت دیگه که الان یادم نیس از کدوم منطقه باید هانت کنیم؟؟؟
ممنون میشم کمک کنین

سیستم این فرق داره دوس عزیز.شما سنسور نارنجی رنگ رو که میزنی باید ببینی از کدوم طرف برمیگرده.و به همون سمت برید همینطوری باید پیش برید تا برسید به هدف.هیچ کدوم از دوستان اشاره نکردند و جواب های غلط رو عرض کردند.

masood1991

کاربر سایت
Aug 1, 2011
69
نام
masud
سیستم این فرق داره دوس عزیز.شما سنسور نارنجی رنگ رو که میزنی باید ببینی از کدوم طرف برمیگرده.و به همون سمت برید همینطوری باید پیش برید تا برسید به هدف.هیچ کدوم از دوستان اشاره نکردند و جواب های غلط رو عرض کردند.
سنسور نارنجی رنگ؟؟؟
میشه بیشتر توضیح بدید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر