Project Spark | PC

1013107_423096407798583_1023008215_n.jpg

در این تاپیک به بحت در مورد Project Spark می پردازیم
بتا این عنوان بر روی PC شروع شده و تاپیکی براش نبود

کسی بتا رو گرفته آی دی اش رو قرار بده البته بازی از توی استور دانلود می شه که من هنوز دانلود نکردم اما امیدوارم روی ایران تحریم نباشه خود بازی
برای دانلود و اچرای بازی حتما نیاز به ویندوز 8.1 دارید

24 ساعت آینده پست اول باید مناسب با اطلاعیه ی بخش آپدیت بشه. در غیر این صورت تاپیک بسته میشه.
ممنون.

آخرین ویرایش:

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,104
نام
محمد علی
برای اجرا باید Key های بتا رو داشته باشید. که اونم تازه 2 روز قبل مال اونایی که تا قبل از ژوئن ثبت نام کردن رو فرستادن.

منم هرچی استور رو بالا پایین کردم نتونستم دانلودش کنم. اجازه نمی داد.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
گوگل و ویکی پدیا رو واسه چی گذاشتن؟ :d
نمیخوام تاپیکو به بیراهه بکشم!
ولی جز قوانین تاپیک زدنه که توی پست اول تصاویر و اطلاعات قرار بگیره و جدول نمرات بازی و سازنده و ناشر و ... قرار بگیره که هیچ کدومش نیست :D

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
اطلاعات :
خوب بلاخره دستم به بتا ی بازی Project Spark باز شد :D
همین اول بگم بازی هنوز خیلی جای کار داره و این فقط حاصل 500 مگ ـه :D
اما نکته ی آزار دهنده ای هم داره و اون هم اینه که باید پول بدید تا بتونید از یکسری امکانات بهرمند بشید که وقتی بازی بتا هست این مورد خیلی ظالمانه است و فقط از ماکروسافت جهان خوار بر میاد :|

بعد از کلی دردسر به خاطر وضعیت غنی اینترنت ایران بلاخره بتا کد رو وارد می کنید و پلی رو میزنید و میرید که دنیای بازی رو بسازید:

بعد از ساخت دنیا که 3×3×3 مدل میشه اون رو ساخت + کلی تغییرات ریز که میشه گفت هیچ دو دنیای مشابهی وجود نخواهد داشت بازی دنیای مورد نظر شما رو میسازه:

بعد بازی میگه محور اصلی بازی کردن شما چی باشه که الان فقط ماجراجویی بازه و دوتای دیگه بسته هستند.

بعد شما درست شبیه Age of Empire یه چیز مرکزی میسازید مثلاً بهش بگیم بیس اصلی که سه مدل داره و هر سه بازه:

و بعد شما مرکز شهرتون رو میسازید که گویا قدرت تمام شما از اون نشات می گیره که سه گزینه داره:

در ادامه شما نژاد هیروی خودتون رو انتخاب می کنید که یکی از نژاد ها خریدنی و دو نژاد دیگه باز هستند:

این هم یه عکس از محیط بازی با تمام گزینه های گرافیکی High و Draw Distance به صورت Infinite

بعد بازی با یه ماجراجویی تکراری که همیشه هم همینه شروع میشه شامل سناریوی حمله به دهکده ی شما و بعد شما انتخاب می کنید دشمنتون کی باشه:

بعد از شکست دادن اینها برای بازسازی دهکده باید یه شی رو بیارید دهکده که این شی رو شما انتخاب می کنید کجا باشه و در چه محلی باشه:

بعد از بازگردانی شی مامورتی وجود نداره ومپ هم اونقدری بزرگ نیست که کاری کنید. اما مپ ادیتور بازی خیلی غنیه و شما میتونید مپ بسازید و سفرهای شخصیتون رو سناریو نویسی کنید:

پست اول به زودی به روز خواهد شد.

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
از قرار معلوم این سازنده هایی که کد بتا میدن از من خیلی خوششون میاد چون همش دوتا دوتا کد بتا برام ایمیل میکنن:d

JP553-K35P3-7U633-NK76K-6XT6X

هرکی زودتر استفاده کرد نوش جونش فقط توجه داشته باشین که باید ویندوز 8.1 داشته باشید و اگر ویندوزتون 8 هست اون رو به 8.1 آپدیت کنید برای اتصال به سرورای بازی هم باید یک اکانت مایکروسافت داشته باشید که میتونید با مراجعه به Xbox.com این اکانت رو بسازید یا اگر Xbox 360 یا Xbox One داشتید و باهاش به لایو وصل شدید میتونید برای اتصال به بازی از همون اطلاعات اکانت کنسولتون استفاده کنید!.بازی هم بسیار جابت و خلاقانس و منتظر طراحی های شماست!.کسی هم با اتصال به استور مشکل داشت بگه که توتاپیک توضیح بدم!

با تشکر ویژه از تیم داکوتا:d

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
دوستان با چه چیز شکنی باید رفت تو بازی؟؟؟؟

الان به من میگه که you need internet connection to validate the beta key

برای دفعه اول من نفهمیدم چی شد رفت تو بازی :D
با چیز شکن بودم، بعد قط کردم بعد بازی همچنان وصل بود از طرفی توی مرورگر اینترنتم هم توی صفحه ی Xbox Live لاگین بودم و توی Games هم لاگین بودم ناگهان خودش رفت تو بازی :D

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
من از استور دانلود کردم ولی وقتی بازی اجرا میشه و sign in میزنم چنین خطایی میده:
97675999046846142604.jpg

در حالی که از قسمت games ویندوز وارد اکانت اکس باکسم هستم؛
البته من بتا کد ندارم نه توی xbox lie هم gold نیستم
باید چی کار کنم؟ لازمه گلد باشم؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر