Project Natal VS Ps3 Motion

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
من کاری به بحثاتون ندارم اما تقلید هم یکی از راه های رشد محسوب میشه! اینقدر هی نگید تقلید تقلید!
اگه تو صنعت بازی تقلیدی نبود که الان داشتیم سوپر ماریو رو co-op میزدیم

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
منبع مجله ي عصر شبكه اين آخرين نسخش يا قبليش درست يادم نيست در ضمن x360 هم قطعي شد فقط موندم elite jasper بگيرم يا re5 edition يا اصلا premium jasper بگيرم.
راستي در مورد eye toy گفتيد يا نگفتيد؟

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
اشتباه نوشتی.Atari انقلاب بازیهای دوبعدی بود , PS1 انقلابی در پیدایش بازی های 3D پس تا به الان همه از PS1 تقلید کردند:biggrin1:

بازیهای سه بعدی که قبل از PS1 هم بودند که !! کامپیوتر اون موقع بهترین پلتفرم بوده و همچنین کمودور 64 و ... هم برخی بازیهاشون سه بعدی بودن !!:biggrin1:

Ali0008

کاربر سایت
Feb 12, 2008
88
نام
علی
به نظر من ...
این بحث ها فایده نداره چون هیچ یک از دوطرف قانع نمی شه .... و بهتره عقایدمونو واس خودمون نگه داریم !
حتی اگر ناتال تقلید هم باشه فعلا قدرتمند تر و پرطرفدار تر از آی هست (طبق نظراتی که من شنیدم با این که عرضه نشده) ولی اگر سونی قصد داشته باشه آی رو به تکنولوژی ناتال ارتقا بده اونموقع 360 ـیی ها میگن که شما تقلید کردید ! بهرحال فعلا 360 دارا بیشتر سود کردند تا پلی 3 دارا !

bad_sectore

کاربر سایت
Jan 27, 2007
304
نام
Shahnam
من کنسول wii دارم با Motion Plus ولی از وقتی Natal رو دیدم بدجور دلم تپیده واسه XboX !
Natal یعنی تحرک کامل بدن به همراه صدا + گرافیک بسیار قوی.
اصلا معرکه هست! البته اگه مثل Wii تبلیغ الکی نکرده باشه! چون همه قبل از اینکه Wii بگیرن فکر میکنن هرکاری که بکنن تو بازی هم همینطوره! در صورتی که تنها کاری که باید بکنید اینه که یه تکون به دسته بدید! مثلا تو بازی Tennis فرقی نداره که کدوم وری بزنی! خودش هر سمت بخواد میره شما فقط یه تکون به دسته میدید! البته این مشکلات با Wii Motion Plus حل شده که میشه گفت GamePlay عالی!
اگه PS3 یه همچین دسته ای مثل Wii زده باشه خیلی ستمه! چون شعار سونی اینه: Like no Other
یعنی مثل هیچ کدام! فکر نمیکنم سونی اینکارو بکنه! اگه بکنه که من یکی از سونی نا امید میشم! درصورتی که کمپانی محبوب منه.

در کل Project NATAL اینطور که از ظاهر قضیه پیداست! انقلابی جدید در عرصه بازی های ویدیویی ایجاد خواهد کرد!
من یکی که خیلی عاشقش شدم...
هنوز که نیومده ولی همیشه قبل از خرید اول یه بار تستش کنید.

KratoooOooos

کاربر سایت
Aug 29, 2009
156
نام
siavash
100درصد motion controlخوب واسه اين كه ناتال از روي eye toyايده گرفت ديگه اين ايده ها كهنه شده واقعا بفهميد يكم ببخشيد عصبي شدم
شما در برنامه ي نقطه ي جوش بوديد يه تو دهني از ما جايزه گرفتيد

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
100درصد motion controlخوب واسه اين كه ناتال از روي eye toyايده گرفت ديگه اين ايده ها كهنه شده واقعا بفهميد يكم ببخشيد عصبي شدم
شما در برنامه ي نقطه ي جوش بوديد يه تو دهني از ما جايزه گرفتيد
آفرین بر شما ! اون وقت motion control از کجا ایده گرفته شده؟:) یه مقدار توضیح بده بدونیم!

KratoooOooos

کاربر سایت
Aug 29, 2009
156
نام
siavash
آفرین بر شما ! اون وقت motion control از کجا ایده گرفته شده؟:) یه مقدار توضیح بده بدونیم!
بابا ما ادعا نميكنيم ايده ي نو هستش اين شماييد كه هي ميگيد ناتال فلان ناتال اين ما ميگيم از eye toyايده گرفته همين من گفتم تو پستم ايده ي نويي نيست:evil:

[SPOILER]دروغ ممنوع[/SPOILER]

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
شما میای میگی 100% موشن کنترل بهتره چون ناتال ایده ی قدیمی هست پس حتما موشن کنترل ایدش جدیده؟!!!!!! wii هم اصلا نیست مثلا :)
دروغی هم گفته نشده که شور حسینی میگیرت! یه چیزی میگی پاش وایسا...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر