Pro Evolution Soccer ( PES ) 2010 | PS3

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
ogckbor3gnv7fxpc42rv.gif

درود،

اين بازی در تاريخ : 2009 Q4 خواهد آمد.( زمان دقيق هنوز اعلام نشده )
بازی ساخت شرکت کونامی هست.

همه از اين بازی اطلاع داريم... متأسفانه طی 2 سال گذشته اين بازی با افت شديدی همراه بود... اميدوارم امسال اشتباه های سال های پيش توسط شرکت کونامی تکرار نشه.

سايت رسمی : www.peswantsyou.com

Last edited by a moderator:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
تورج جان ممنون .
Konami که قول تغییر داده امیدوارم اینبار دیگه قولشون الکی نباشه .
وگرنه ارزش بازی کردن نخواهد داشت .

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
تورج جان ممنون .
Konami که قول تغییر داده امیدوارم اینبار دیگه قولشون الکی نباشه .
وگرنه ارزش بازی کردن نخواهد داشت .

اميدوارم 2 تا نسخه قبلی افتضاح بود... بازی بزرگيه نميشه الکی از روش رد شد ...

ولی راستش چشم آب نميخوره... چون هنوز فروش خوبی داره اين بازی فکر نکنم قصدی داشته باشن...:biggrin1:

من نسخه 2008 رو بازی کردم و دارم... 2009 رو هم در حد 10 دقيقه ... متأسفانه :sick: ...

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,114
نام
محمد امین
گرافیک بازی که خیلی تغییر کرده و همه هم از گرافیک بازی تعریف میکنن.. گفته میشه با نور پردازی جدیدی که انجام دادن حس واقعی بودن رو به چهره بازیکن اضافه کردن..

گیم پلی هم یک تغییراتی میکنه که مهم ترینش اضافه شدن حرکات فانتزی به بازی هست که گفته میشه این حرکات توی بازی هم تاثیر دار (شاید مثل فیفا09)

نسخه 2008 زیاد جالب نبود مخصوصا برای PS3 که مشکلات عمده ای داشت.. ولی نسخه 2009 تمام مشکلات 2008 رو بر طرف کرد و یکجوری اصلاحیه نسخه 08 بود..

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
ولی نسخه 2009 تمام مشکلات 2008 رو بر طرف کرد و یکجوری اصلاحیه نسخه 08 بود..

البته نظر شماست... شايد از ديد شما تمام مشکلات برطرف شده باشه ولی من هم 2008 رو بازی کردم... هم 2009 رو... البته 2009 بهتر شد ...

ولی خيلی خيلی ايراد داره 2009 ... انلاينش که پکيده... گل زدن که توش راحته ...دروازبان... و

کلاً خيلی خيلی ايراد داره اين PES...

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,114
نام
محمد امین
البته نظر شماست... شايد از ديد شما تمام مشکلات برطرف شده باشه ولی من هم 2008 رو بازی کردم... هم 2009 رو... البته 2009 بهتر شد ...

ولی خيلی خيلی ايراد داره 2009 ... انلاينش که پکيده... گل زدن که توش راحته ...دروازبان... و

کلاً خيلی خيلی ايراد داره اين PES...
ایراد که زیاد داره مخصوصا قسمت آنلاینش که خیلی به این بازی ضربه زد..

درسته تو 2009 تغییر آنچنانی صورت نگرفت اما مشکلات که 2008 داشت برطرف کرد..

البته گل زدن زیاد آسان نیست بیشتر حرکات مدافع ها مشکل داره مخصوصا مدافع های میانی و هافبک های دفاعی که چندین بار گفته شده تو نسخه 2010 یک سیستمی درست کردن که هافبک های دفاعی در هنگام دفاع به عقب بر میگردن و هماهنگی بسیار جالبی رو با مدافعان برقرار میکنند..

دروازه بان هم هر طور حساب کنی نسبت به نسخه 2008 خیلی بهتر شده بود..

گائودی

کاربر سایت
Feb 23, 2009
208
نام
ناصر
به نظر من کونامی باید یه تعقیر اساسی برای نسخه 2010 اعمال کنه با اضافه کردن چند لیسانس بیشتر و ورزشگاه جدید نمیتونه با فیفا رقابت کنه پرو تو این سه سال اخیر خیلی از فیفا عقب افتاده که برای بازی مثل پرو جای تاسف داره

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام دوستان من
این روز شماری که گذاشتن برای چیه ؟
آخه فقط 22 ساعت ازش مونده ، مطمئنا بازی که 22 ساعت دیگه نمیاد پس احتمالا باید چیز دیگه ای باشه
http://www.konami-pes2010.com/
باتشکر
دوست عزیز این کارها طبیعی شده دیگه همه تایمر دارن میزارن معمولا هم وقتی یک دمویی چیزی هستش این کارها رو می کنند. یا یک خبر خیلی مهم. در ضمن FIFA هم یک روز شمار داره که فکر کنم حدود 50 روزش مونده;)

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,858
نام
کیارش
تو همه ی سری های pes جلو اومدن دروازه بان ها مشکل داشت مخصوصا این که توپ از کناره ها بیاد. امیدوارم دیگه درست بشه. تو آنلاینش هم خیلی مفت گل میخوره. یه ذره باید تعداد لیگ ها و کیفیتشون هم بیشتر بشه مثل فیفا. دوربین become a legend هم خیلی ایراد داشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر