Pro Evolution Soccer 2015 | PC

dne1lgab7gmsv8q25w3b.jpg
واسه این بازی تاپیک نداشتیم..کلی گشتم:dاگه تکراری بود پاک کنید!!

>> نسخه ی جدید شبیه ساز فوتبال تحت عنوان PES 15 قراره که سیزدهم نوامبر سال جاری (22 آبانماه) برای PS4-Ps3/Xbox1-Xbox360 و PCمنتشر بشه.!!

نکته ی قابل توجه این نسخه سیستم پیشنهادیشــه که یه جورایی نسل هشتم رو زیر سوال برده بااین مشخصاتش:

حداقل سیستم موردنیاز:

• [*=left]Processor: Core 2 Duo 1.8 Ghz, AMD Athlon X2 240
    [*=left]RAM: minimum 1 GB of physical memory
    [*=left]OS: Windows Vista SP2 / Windows 7 SP1 / Windows 8
    [*=left]HDD:8 Gb For Installation
    [*=left]Video card: Nvidia Geforce 6800 / ATI Radeon x1300 / Intel HD 2000, minumum of dedicated memory 512 MB
    [*=left]Sound card: yes (dedicated / PCI), other stuff like keyboard and joystick.
سیستم پیشنهادی:

• [*=left]Processor: Intel Core i3 2010 / AMD Phenom X4 925
    [*=left]RAM: 2 GB of physical memory
    [*=left]OS: Windows Vista SP2 / Windows 7 SP1 / Windows 8
    [*=left]HDD:8 Gb For Installation
    [*=left]Video card: Nvidia GTX 560Ti / Radeon 6800, minimum of dedicated memory 1 GB VRAM
    [*=left]Sound card: yes (dedicated / PCI), other stuff like keyboard and joystick.

همونطور که مشاهده میکنید سیستم معمولی هم اگر داشته باشید بازی رو بالا میاره بااینحال عکسهای منتشر شده از بازی نوید بخش یک خروجی خیلی عالی از گرافیک بازی روی PC میدن:
21bfa1c4269b1.png
نمایی از استادیوم ها:

آخرین ویرایش:

aboskolo

کاربر سایت
Jun 30, 2012
198
خداییش گرافیک خیلی داغونه. تکنیک هم که اصلا نمیشه زد. داورم که افتضاحه. نمیدونم به چی این بازی همچین امتیازی دادن
تمام این امتیازهاشو به نسخه ps4 دادن نه به pc دوستان pc من نمی دونم تمام امتیاز و تعریفهای ps4 حی تو تاپیکهای pc بیان می کنند
کاملا با هم فرق دارن نسخه pc برای نسل 7 ونسخه ps4 برای نسل 8

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
دوستان این یکی رو یه چک بکنید.
PES 2015 T-Patch by Codiletser

Features :
Real name and emblems:
– Premier League (All teams)
– Sky Bet Championship (All teams)
– Serie B (All teams)
– Primeira Liga (All teams)
Real Name of all competitions
Real name stadiums:
– Ligue 1 (All teams)
– Ligue 2 (All teams)
– Serie A (All teams)
– Serie B (All teams)
– Eredivisie (All teams)
– Liga BBVA (All teams)
– Liga Adelante (All teams)

Real name and faces of coaches:
– Ligue 1 (All teams)
– Ligue 2 (All teams)
– Serie A (Napoli and Torino)
– Serie B (All teams)
– Eredivisie (All teams)
– Liga BBVA (All teams)
– Liga Adelante (All teams)
– Others European (CSKA)
Real name of players:
– European Classics
– World Classics
No Kits
Compatibility
– Version: 1.01.00
– Data Pack: 1.0

Download

این پچ که نیست..SAVE رو به مسیر Documents/konami/pes15/وارد میکنید و فقط و فقط همونطور که نوشته، اسم تیمها و مربیا رو عوض میکنه...!! پیراهن اینارو بیخیال شید...پیراهن آرسنال هیچ تغییرنکرد ولی آرم و اسمش:
gq694lx5etp7n32rq9d7.jpg

بوندس لیگا میخوایم....پچ تست شده کسی نداره؟؟؟ای بابا.....................................:|

mojtaba007

کاربر سایت
Dec 9, 2007
490
این پچ که نیست..SAVE رو به مسیر Documents/konami/pes15/وارد میکنید و فقط و فقط همونطور که نوشته، اسم تیمها و مربیا رو عوض میکنه...!! پیراهن اینارو بیخیال شید...پیراهن آرسنال هیچ تغییرنکرد ولی آرم و اسمش:
gq694lx5etp7n32rq9d7.jpg

بوندس لیگا میخوایم....پچ تست شده کسی نداره؟؟؟ای بابا.....................................:|
[h=2]Super Patch Bundesliga v1.0+v1.1[/h][h=2][/h]
PES-2015-Super-Patch-Bundesliga-v1.0-v1.1-by-WojtaZ-Ketuban-Jiwa.jpg

Download PES 2015 Super Patch Bundesliga
v1.0+v1.1 by WojtaZ
Pro Evolution Soccer PES 2015 Super Patch Bundesliga
v1.0+v1.1 by WojtaZ is provisional , are loaded only team
logos and names. For all kits will be available at version 1.1.
FEATURES :
v1.0 :
- Bundesliga team logos and names
v.1.0b :
- all kits premier league
– official names: (managers, stadiums)
v1.1 :
- All Kits bundesliga and other leagues
– New Faces
– New players
– New teams

PREVIEW :

PES-2015-Super-Patch-Bundesliga-v1.0-v1.1-by-WojtaZ-Ketuban-Jiwa-SS3.jpg

PES-2015-Super-Patch-Bundesliga-v1.0-v1.1-by-WojtaZ-Ketuban-Jiwa-SS2.jpg

PES-2015-Super-Patch-Bundesliga-v1.0-v1.1-by-WojtaZ-Ketuban-Jiwa-SS1.jpg

DOWNLOAD LINK :

https://www.ketubanjiwa.com/2014/11/pes-2015-super-patch-bundesliga-v1-0-v1-1-by-wojtaz.html

c. walker

کاربر سایت
Jul 6, 2013
207
نام
hossein
من واقعا متعجبم از کسایی که تو همین تاپیک اومدن میگن pes 2013 از این بهتره !!! :| واقعا بازی عالی شده از هر نظر مخصوصا گیم پلی که تقریبا بی عیب هست ... گرافیک رو پی سی قابله تحمل هست و بد نیست برعکس کسایی که میگن بد شده !! تو فوتبال گیم پلی مهمه که pes امسال خوب کار کرد... استایل و فیس ها ی بازیکنا هم که عالیه ... فقط لایسنس نیست که اونم با یک پچ حل میشه ... فقط اون pes 2013 رو که پر از باگ بود رو با این مقایسه نکنین خواهشا !! بدون شک بعد pes 2006 این بهترین pes ساخته شده توسط کونامی هست ...

ebra

کاربر سایت
Aug 28, 2013
61
از گیم پلی خوشم اومده
ولی پس ریزه کاریهاش خوب بود
واسه نسخهی pc که من دارم اصلا هیچی نداره
واسه شما هم این جوریه ؟
مثلا واسه من حتی لحظه ی ورود بازیکن ها به زمین رو نشون نمیده و ترکیب دو تیم رو پچی هست برا این موضوع؟؟؟

aboskolo

کاربر سایت
Jun 30, 2012
198
از گیم پلی خوشم اومده
ولی پس ریزه کاریهاش خوب بود
واسه نسخهی pc که من دارم اصلا هیچی نداره
واسه شما هم این جوریه ؟
مثلا واسه من حتی لحظه ی ورود بازیکن ها به زمین رو نشون نمیده و ترکیب دو تیم رو پچی هست برا این موضوع؟؟؟
اصلا رو pc حساب باز نکن که به شعور ماها بد توهینی کرد امسال کونامی

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,957
نام
محمد حسین
تو فیفا پاس رو میزدی بلافاصله که موقعیت مناسب قرار میگرفت بهت پاس میدادن
تو این من به چز دو سه بار هر چی rt رو میزنم هیچی نمیشه باید حتما دستشو ببره بالا تا پاس بدن خوب این همبازی هم که توپ میرسه دستشون میشوتن که
راهی نداره
در مورد انیمیشین من دوبار صحنه قبل از تعویض رو دیدم البته خود تعویض رو نه زمانی که بازیکن قبل تعویض دست میزنه برا تماشاگرا رو

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من به محض ورودم به بازی حس کردم وارد pc دوران بچگیم شدم گرافیک بازی از نسخه ی 2010 بازی هم بدتر شده این چیه اینا ساختن خجالت نمی کشن؟ خوب باسه چی باید مردم بیان پولشونو حروم این بازی بکنن وقتی نسخه ی قبلیش گرافیکش به مراتب از این بهترهاز اینا گذشته گیم پلی بازی هیچ تغییری نکرده فقط تیم ها یاد گرفتن پاس بدن اینقدر پاس کاری می کنن که حالت به هم می خوره مشکل خطای الکی کارت زرد الکی پاس اشتباه با شوت بی خود و سختی گول زدن(رسما باید گول بزنی تا گل) همگی عین نسخه های قبل هستناما راه حل چیه؟نسخه ی قبلی بازی رو به همراه اپدیت هاش بگیرید اخرین پچ دست ساز فن های بازیم بگیرید بازی کنید نسخه ی قبلی با پچ فن ها عالی می شه

mga

کاربر سایت
Jan 4, 2009
223
نام
محمد
مشکلاتی که نسبت به قبل رفع شده بازی کنا باتوپ نمیرن بیرون در 2014 تا بازی کن پا به توپ میشد سه چهار متر مستقیم میدوید تا کنترولش بیاد دست بازی کن که معمولا از خط اوت رد میشد مشکل بعدی 2014 اینبود که بازیکنها مدام باهم برخورد داشتن از همدیگه توپ میگرفتن و گل به خودی زیاد میشد تمام این مشکلات در pes2015 رفع شده یا خیلی کمتر شده اما یک مشکل جدید داره که خیلی رو اعصابه بازی کنها به مهض از دست دادن توپ میخورن زمین که اگه مالک توپ باشید بازیکن برای چند لحظه روی زمین میمونه و اگه میخان توپ رو بگیرید بازیکن حریف میروفته روپاتون نمیزاره حرکت کنیین داوری همچنان بیخود سوت میزنه و کارت نابه جا میده شوت زدن خیلی بهتر شده پاسها دقیق تره کلا مشکلاتش کمتر از 2014 هست اما گرافیک بازی در حد 2015 نیست گرچه که در فوتبال پلی گیم حرف اول رو میزنه بعد گرافیک

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
مشکلاتی که نسبت به قبل رفع شده بازی کنا باتوپ نمیرن بیرون در 2014 تا بازی کن پا به توپ میشد سه چهار متر مستقیم میدوید تا کنترولش بیاد دست بازی کن که معمولا از خط اوت رد میشد مشکل بعدی 2014 اینبود که بازیکنها مدام باهم برخورد داشتن از همدیگه توپ میگرفتن و گل به خودی زیاد میشد تمام این مشکلات در pes2015 رفع شده یا خیلی کمتر شده اما یک مشکل جدید داره که خیلی رو اعصابه بازی کنها به مهض از دست دادن توپ میخورن زمین که اگه مالک توپ باشید بازیکن برای چند لحظه روی زمین میمونه و اگه میخان توپ رو بگیرید بازیکن حریف میروفته روپاتون نمیزاره حرکت کنیین داوری همچنان بیخود سوت میزنه و کارت نابه جا میده شوت زدن خیلی بهتر شده پاسها دقیق تره کلا مشکلاتش کمتر از 2014 هست اما گرافیک بازی در حد 2015 نیست گرچه که در فوتبال پلی گیم حرف اول رو میزنه بعد گرافیک

به نظر من شما بیشتر بازی کن هیچ یک از این هایی که می گید بهتر نشده فقط دارید تلقین می کنید اس هاش دقیق شده؟ من با انالوگ هم بازی می کنم بازم پاس اشتباه می ده
نسخه ی 2014 با اپدیت هاش به مراتب بهتر هست شما احتمالا اپدیت هاش رو نصب نکردید گرافیکشم به مراتب بهتره
سیستم پیشنهادی بازی رو امروز دیدم پکیدم intel hd 3000????????

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر