Pro Evolution Soccer 2014 | Xbox 360

GTA 4

کاربر سایت
May 7, 2009
230
نام
دانیال
اقا این قیافه بازیکنای استقلال که خرابه . قبل از عرضه بازی توی همین سایت و حتی فیس دوغ چند تا عکس نشون داده شده بود که فیس بازیکنای استقلال کاملا درست بود ؟ جریان چیه.

اونا برای 2013 بود که یکی از سایت های ایرانی ادیت کرده بوده و کاملا سر کاری :D کلا همه ی 32 تیم عربی چینی ایرانی ژاپنی کره ای تایلندی ازبکی فقط اسم ها ولباساشون درستند و قیافه ها تعطیل ,کلا اسم لیگ قهرمانان رو اینقدر تبلیغ کردند شکل نمادین داره :D
خدا کنه آپدیت جدید حداقل قیافه مجیدی رو درست کنن بقیه پیشکش! که اینم کاملا بعیده
--------------
سرور های بازی فرا تر از افتضاحه .. :| پیر میکنه آدمو , بازی آنلاینش کمک داور نداره هرچی تکون می خوره دوره زمینو حذف کردن صحنه گلا و حساستو حریف می تونه رد کنه نبینی همش از بازی میپره بیرون... 20 بار ارور میده تا حریف پیدا کنه :(( حیف 50 یورویی که دادم اشکم در بیاد مسئولین رسیدگی کنن همه مزش به آنلاینه

آخرین ویرایش:

hamid0006

کاربر سایت
Sep 2, 2009
43
دوستان من 11$ دارم ولی نمیتونم pass pes 2014 رو دانلود کنم نمیدونم چرا لطفا راهنمایی کنید ضمنا با *** از طریق سایتxboxهم رفتم جواب نداده موندم چکار کنم

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
دوستان من تو نسخه دمو به یه باگ وحشتناک خوردم و بسیار ناراحتم اونم اینه که با کریس به راحتی میشه همه رو دریبل زد و هیچیکی هم کارت نداره خواهش میکنم اونایی که نسخه کامل رو دارن یه تست کنن دفاع های حریف و همچنین کریس رو فلش قرمز کنن ببینن تو نضخه اصلی هم راحت دریبل میخورن خواهش میکنم از زاویه های مختلف دریبل رو تست کنید بازم خواهش میکنم درست و بدون تعصب جواب بدین بازم خواهش میکنم کامل تست کنید چون به این نسخه خیلی امید داشتم اگه اینجوری باشه تو دلم چرک میشه بازم میگم خدایی جواب بدید
نه...اصلا اینطوری نیست...تو نسخه کاملا با سرعت نهایتا 2 نفر رو بتونی دریبل بزنی...من تو نسخه دمو هم همچین چیزی ندیدم...ولی توی نسخه اصلی قویا میگم که این طور نیست و خیالت راحت...

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
این گزارشگر بازی john champion خیلی رو اعصابه واقعا موقعی که پاس فرار میدیم ، و بازیکن در موقعیت خوب قرار میگیره بارها این جمله رو تکرار میکنه،، افساید!!! هر دفعه تینو میگه کلا صداش قطع کنید بهتره خیلی بی روح گزارشگر فوتبال تو ps1 از این بهتر بودن گل که میزدی.... همه یادشونه چه هیجانی میداد، اسم بازیکنا رو هم به زور میگه این!!:|

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,647
نام
hamid
سلام

دوستان میگم من هر سال اورجیناله فیفا رو میگرفتم ولی حالا امسال گیم پلی اینو دیدم بهتر بود حالا اونایی که تجربه کردن این نسخه رو نظرشون چیه ؟ به نظرتون اول pes رو بگیرم ؟ در کل چطوره ارزششو داره ؟

jcs.w

کاربر سایت
Aug 29, 2013
373
اقا این قیافه بازیکنای استقلال که خرابه . قبل از عرضه بازی توی همین سایت و حتی فیس دوغ چند تا عکس نشون داده شده بود که فیس بازیکنای استقلال کاملا درست بود ؟ جریان چیه.
این همه قمپز در کردن که نمیدونم تیم های 6 تایی تو بازی حضور دارن و ....

رفتم Face بازیکنها رو دیدم !!! کلی هم حال کردم !
با كمتر از ده دقيقه اديت صورت :
( لباس و اسم ها هم خودشون درست هستند ، اسكيل بازيكنا كاملا واقعى هست و تاكتيك تيم هم دقيقا شبيه واقعيته . )
71726810580236510734.jpg

از چپ به راست : قاضى ، ساموئل ، مجيدى ( تو اين عكس خوب نيفتاده ولى عين خودش شده )
در ضمن در آينده يه ديتاپك هم مياد كه حاوى ١٠٠٠ تا صورت هست .

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,647
نام
hamid
دوستان کسی فیلمی چیزی از تیم ایرانی تو یوتیوب یا هر جای دیگه سراغ داره ؟ هرکی سراغ داره خواهشا لینک بزاره تا ببینیم

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
یعنی هر دفعه میخوایم بازی کنیم باید این data1 به 2 رو واسه عادی شدنه پاس تو عمق باید عوض کنبم؟؟؟
تو become a legend دوربین چرا اینجوری شده؟ اصلا نمیشه بازی کرد!

LiverBarca

کاربر سایت
Jul 12, 2011
144
نام
علی
بازی خیلی عجیب شده!
خدایی با بارسا پدرم در اومد میلان برادرم رو 4-3 ببرم ولی با تراکتور راحت 3-0 بردمش!!!:d
وقتی بارسا رو برداشته بودم اون همش فشار میاورد و به زور توپ میگرفتم ولی با تراختور خیلی راحت توپشو میگرفتم و اکثرا توپ تو 1/3 دفاعی اون بود!!!

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
دوستان بازی برای شما هم افت فریم داره ؟!

به جز دو بار A و A زدن چجوری میتونم دفاع کنم ؟! راحت دریبل دارم میخورم و راحت به حریف اجازه پیشروی میدم !!!​

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
دوستان بازی برای شما هم افت فریم داره ؟!

به جز دو بار A و A زدن چجوری میتونم دفاع کنم ؟! راحت دریبل دارم میخورم و راحت به حریف اجازه پیشروی میدم !!!​

دوبار A زدن خیلی هم خوب نیست به خصوص تو 18 خودتون چون اکثرا خطا میشه باهاش
کلا خوده A رو نگه داری جلوی حرف وتو موقعیت مناسب بری تو پاش هم دریبل نمیخوری هم توپ رو میگیری
معمولا اگر RB رو با A مثل قدیم برای دفاع استغاده کنی به راحتی دریبل میخوری
اگر میخوای بهتر یاد بگیری برو training ها رو انجام بده

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
سلام hustler جان شما که سوکر بازی مطمعنن با دریبل های راحت نسخه های قبل اشنایی خدایی تو این نسخه با بازیکنانی مثل مسی و رونالدو میشه سه تا چهارتا رو جا گذاشت یه توضیح کوچیک بده مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر