Pro Evolution Soccer 2014 | PC

ناشر:Konami
سازنده:PES Productions
پلتفرم:PC/X360/PS3
تاریخ انتشار:2013

PES-2014-cover.jpg

Pro Evolution Soccer را کمتر کسی هست که نشناسد!!! و همینطور کمتر کسی هست که با PES 6 خاطره نداشته باشد!
یکی از معروف ترین عناوین فوتبال و رقیب قدرتمند سری FIFA !
این بازی که توسط Konami هرسال ساخته میشود از نسخه 2011 به بعد افت بزرگی کرد و حالت تکرار به خود گرفت! و FIFA توانست بر PES غلبه کند و PES دیگر آن فوتبال قدرتمند قدیم نبود!
حالا Konami برای حل این مشکل به فکر تغیر کلی انجین بازی افتاده و از انجین قدرتمند استاد کوجیما یعنی Fox Engine برای توسعه بازی استفاده میکند!
دو تریلر جدید In-game از بازی منتشر شد که نشان میداد چقدر بازی با نسخه های قبل فرق کرده و یک بازی کاملا جدید را قرار است منتشر کند!!
انیمیشن های فوقالعاده طبیعی! گیم پلی خیلی خوب!
بنظر شما آیا ممکن است دوباره سری PES به زمان اوج خود یعنی PES 6 بازگردد وتمام طرفدارای سابق خود از جمله خودم را به این سری بازگرداند؟؟

اسکرین شات های بازی:

تریلر های گیم پلی از درون بازی:

26117905790611111863.jpg

HD H.264 MP4138.3MB Download
Hi-Res H.264 MP455.8MB Download
Lo-Res IPOD / PSP14.7MB Download

71782995580825717686.jpg

HD H.264 MP4140.5MB Download
Hi-Res H.264 MP459.0MB Download
Lo-Res IPOD / PSP14.8MB Download

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad
دوستان این پچ ها و DLC ها رو نسخه ی BlackBox هم کار میکنه؟؟؟ اگه کار میکنه به ترتیب کدوم رو نصب کنیم پچ رسمی یا DLC یا پچ غیر رسمی لایسنس؟؟؟

اقا فرق این دو نسخه چیه میشه کسی به من بگه کدوم رو دانلود کنم

Leonard Cohen

کاربر سایت
Oct 14, 2006
464
اقا فرق این دو نسخه چیه میشه کسی به من بگه کدوم رو دانلود کنم

زبانهای اضافه رو بلک باکس حذف شدن
من نسخه ی اصلی رو دانلود کردم البته
این بازی رو یه سال میخوایم بازی کنیم یه 3 گیگ اضافه تر دانلود کنیم ارزش داره ;)

- - -ویرایش - - -

سلام عزیزان
کسایی که انلاین بازی کردن یه توضیح میدن به چه صورت هست؟ از نظر پینگ و سرورها؟
برای اینکه بازی انلاین کنیم باید سی دی کی رو جایگزین نسخه کپی کنیم؟

منم همین سوال و دارم
کسی آنلاین بازی کرده ؟!!! سرعت چطوره ؟

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
با اینکه از طرفدارای قدیمیشم ولی بازم این نسخه حتی جلوی فیفا 12 هم کم میاره!به جای اینکه گیم پلی بازی رو بهتر و روون تر کنن و فقط روی جزییات گرافیکیی بازی کار میکنن.البته شوت زدن ها و حرکت دروازه بان ها از نسخه ی قبل بهتر شده ولی باز هم درست و حسابی نیست.
چهره ی بازیکنا خیلی بد ساخته شده تو این نسخه,تو میلان که فقط بالتلی و الشراوی قشنگ کار شده بودن!
نقل و انتقالات هم باز تعطیله! لایسنس ها هم همینطور! (البته تعجبی نداره!)
منوی بازی هم به نظرم بد کار شده و فقط موزیک های بازی به نظرم قشنگ اومد.

با این تفاصیر امسال هم باید بریم سمت فیفا ( فک نمیکنم pes بتونه بش برسه تا چند سال دیگه هم چون خیلی خیلی ازش عقبه ...)

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
دوستان من نسخه کامل اسکیدرو رو گرفتم ولی 14 تا ورزشگاه داره در حالیکه دوستانه 360 ای میگن 19 تا باید داشته باشه جریان چیه؟

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
من همیشه pes بازی میکردم و کلا از فیفا زیاد خوشم نمیومد،ولی با دیدن این نسخه pes دیگه میرم تو کار فیفا!
نه گیم پلی درست و حسابی داره،نه گزارشگر درست و حسابی

c. walker

کاربر سایت
Jul 6, 2013
207
نام
hossein
خواهشا اگه از جایی از بازی خوشتون نیومده نیاین بگین بازی مسخره شده!! بیاین نکات منفی بازی رو با دیدگاه خودتون توضیح بدین... دوست عزیزی که فقط به یه نمره قناعت میکنی و پایین ترین نمره رو هم میزاری لطفا نمره های دیگه رو هم بزار تا معلوم شه این بازی نمره های خوب دیگه ای هم گرفته نمونش نمره 8.5 که ign داده و 9 که euro gamer داده ... خواهشا یه طرفه به قاضی نرین و نیمه پر لیوان رو هم ببینین...

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad
به نظر من وقتی توپ لو میدن بازی کنن نمیدوه دنبال توپ انگار گیج شده یا وقتی توپ بلوک میشه به نظر من که بازی با پچ هایه اینده فوقلعاده میشه بچه ها کسی لایو زده من میخام اورجینال بخرم نسخه رسمی از کجا بخرم

rreyhani

کاربر سایت
Jul 7, 2013
85
نام
علی
خوب بازی رو نصب کردم و بایستی با pes2013 مقایسه بشه!
از نظر گرافیکی که واقعا pes2013 سرتر بود!{خیلی واقعی تر بود}
از نظر گیم پلی هم 2014 واقعی تر بود ولی به این نشانه نیست که گیم پلی ای جذاب تر داشته باشه!
و 2013 به نظرم لذت بیشتری داشت!
اما چون بازی تازه اومده و ما به گیم پلی اش آشانی زیادی نداریم بهش میگیم بدرد نخور....مثل فیفا شده و خیلی سخت تر از گیم پلی نسخه قبلی شده!
و این که هنوز جای کار داره که شاید در پچ ها آینده بهتر بشه!
ولی این رو بدونید که بازی با انجینی دیگر ساخته شده و باید یک یا دوسال صبر کرد تا به بهترین حالت اش کونامی اون رو بر روی pes منتشر کنه!!{برای بار اول خوب بود}
و در آخر هم میخوام بگم که pes2013 هنوز سرتر هستش از این!!

sajad021

کاربر سایت
Nov 29, 2012
524
نام
❤Sajad♛B!zar❤
بازیو نصبیدم.
واقعا شاهکاره یه جهش بسیار بلند داشته از لحاظ گرافیک.
گیم پلی هم بهتره عنوانه مسخره نذاریم روش.بهتره بگیم گیم پلی سختتر شده.
بنظر من بازی خوبه فقط یه چیزش رو اعصابه اونم اینه که وقتی میخوای پاس فرار(عمقی) بدی اون دایره میادو کارو مشکل میکنه.طوری که هرجا دایره بره همونجا توپ خواهد رفت.
شاید اینم اولشه که یکم رو اعصابه.وقتی عادت کنیم بهش عادی خواهد شد.
چهره بازیکنا هم به گفته خوده کونامی با dlc برطرف میکنه.به امید اون روز

nascent

کاربر سایت
Feb 21, 2012
187
اولش خورد تو ذوقم اما با یه کم بیشتر بازی کردن جذبم کرد
نکات منفی :
کاملا حس میکنم دارم نسخه های قدیمی فیفا رو بازی میکنم به خصوص ضربات سر ، ضربات سرضرب ، درگیریهای فیزیکی بین دو بازیکن و ... ، البته این حس منه شاید هم غلط باشه .
شوت ها و پاس فرار واقعا بد کار شده که البته میشه به راحتی به حالت قبل برگردوند ، تازه بعد از این کار بازی واسه من جذاب شد .
چهره ها که خود کونامی گفته بهتر میشه .
به غیر از کند شدن خود بازی ، سرعت عمل بازی نسبت به دکمه هایی که میزنیم خیلی کند شده و رو اعصابه .
منو ها و به خصوص بخش گیم پلن به طرز فجیعی کند شده .

نکات مثبت :
مستر لیگ دیگه اون حالت تقویم که باید وای میستادیم تا بره جلو و برسه به روزی که اتفاقی توش قراره بیوفته نداره و خیلی بهتر شده از این لحاظ .
درگیری های فیزیکی خوب کار شده .
تکل ها پر کاربرد تر شده .
درگیری های نفر به نفر خیلی طبیعی کار شده به خصوص تنه فنی که برای گرفتن توپ میزنه و تو تمرین های اولیه آموزش میده .
گیم پلی سخت تر باعث انگیزه بیشتر میشه حداقل واسه من طوری که وقتی تو بازی دوم که گل اول رو زدم واقعا خوشحال شدم و حس خوبی داشت .
منو ها بهتر از قبله .

در کل راضی کننده اس برای منی که چند ساله دارم پس بازی میکنم .

shafie

کاربر سایت
Jul 24, 2007
232
نام
ID
گیمپلی بازی نسبت به گیم پلی 2013 که بکش زیرش عمقی هوایی تک به تک وگل!! و با رونالدو و مسی از اول تا آخرش دریبل بدهو.... خیلی خیلی بهتر شده و قابل هضم تره
ولی مشکلات زیادی هم داره از قبیل نبود پاس تکضرب و بازی سریع (شاید من هنوز یاد نگرفتمش)
بازی همچنان آسونه (cpu بازی خنگه) و من بازی اولم روی سوپر استار با رئال 2 هیچ از بارسا بردم 4تا تک به تکم خراب کردم و تیم حریف فقط یه موقعیت داشت!
و بدترین مشکلشم اینه که بازی زیادی و الکی سنگین شده و افت فریم داره و در مقابل گرافیکی که میده اصلا بهینه نیست! مثلا نیازی نبود چندهزار نفر تماشاگر 3 بعدی کار بشن و من تشخیص بدم یارو چی پوشیده!
چمنشم رابطه مستقیمی با کارت گرافیک داره توی سیستم دوستم اینهو موکت بود تویه سیستم خودم خوب بود که مطمئنم سال دیگه بهتر کار میشه
بنظر من بازی خوبه فقط یه چیزش رو اعصابه اونم اینه که وقتی میخوای پاس فرار(عمقی) بدی اون دایره میادو کارو مشکل میکنه.طوری که هرجا دایره بره همونجا توپ خواهد رفت.
شاید اینم اولشه که یکم رو اعصابه.وقتی عادت کنیم بهش عادی خواهد شد.
دوستانی که پاس توی عمق و شوت بازی های قبلی رو میپسندن بروند توی گیم ستینگ بعدش کنترل ستینگ همون گزینه اول through و shoot رو بجای advance روی basic قرار بدند
دوستان در نظر بگیرید که این بازی از صفر شروع کرده و کمتر از یک سال روش کار شده (بهترین بازی ها 5سال روشون کار میشه)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر