Pro Evolution Soccer 2014 | PC

ناشر:Konami
سازنده:PES Productions
پلتفرم:PC/X360/PS3
تاریخ انتشار:2013

PES-2014-cover.jpg

Pro Evolution Soccer را کمتر کسی هست که نشناسد!!! و همینطور کمتر کسی هست که با PES 6 خاطره نداشته باشد!
یکی از معروف ترین عناوین فوتبال و رقیب قدرتمند سری FIFA !
این بازی که توسط Konami هرسال ساخته میشود از نسخه 2011 به بعد افت بزرگی کرد و حالت تکرار به خود گرفت! و FIFA توانست بر PES غلبه کند و PES دیگر آن فوتبال قدرتمند قدیم نبود!
حالا Konami برای حل این مشکل به فکر تغیر کلی انجین بازی افتاده و از انجین قدرتمند استاد کوجیما یعنی Fox Engine برای توسعه بازی استفاده میکند!
دو تریلر جدید In-game از بازی منتشر شد که نشان میداد چقدر بازی با نسخه های قبل فرق کرده و یک بازی کاملا جدید را قرار است منتشر کند!!
انیمیشن های فوقالعاده طبیعی! گیم پلی خیلی خوب!
بنظر شما آیا ممکن است دوباره سری PES به زمان اوج خود یعنی PES 6 بازگردد وتمام طرفدارای سابق خود از جمله خودم را به این سری بازگرداند؟؟

اسکرین شات های بازی:

تریلر های گیم پلی از درون بازی:

26117905790611111863.jpg

HD H.264 MP4138.3MB Download
Hi-Res H.264 MP455.8MB Download
Lo-Res IPOD / PSP14.7MB Download

71782995580825717686.jpg

HD H.264 MP4140.5MB Download
Hi-Res H.264 MP459.0MB Download
Lo-Res IPOD / PSP14.8MB Download

sajad021

کاربر سایت
Nov 29, 2012
524
نام
❤Sajad♛B!zar❤
قصد توهین به کسی رو ندارم ولی فکر میکنم نه تنها pes بلکه نسخه ی 14 فیفا هم کسایی رو که فقط میخوان بازی کنن رو راضی نمیکنه.... چون هر دو نسخه شبیه ساز کامل فوتبال شده و یه گام نزدیک به فوتبال واقعی .... من فکر میکنم از نسخه جدید pes و مخصوصا فیفا اونم ignite کسایی لذت ببرن که فوتبالی باشن و کاملا درک کنن بازیو و مثل فوتبال واقعی تاکتیک ها و حرکاتو تو زمین به نمایش بذارن... نسخه های قبلی هر دو فوتبالو همه دوست داشتن چون تقریبا همه بلد بودن باهاش بازی کنن و فکر میکنم به خاطر همینه که اینقدر انتقادا نسبت به این دو زیاد شده... فقط هم pes نیست و فیفا 14 هم خیلی میگفتن باهاش حال نکردیم چون واقعی تر و طبیعتا سخت تر شده...

کاملا تایید میشه.
ماها(به کسی برنخوره.اول خودمو میگم) عادت کردیم هلو توگلو باشه!
حتما مث سریهای دیگه میخوایم با رونالدو گازشو بگیریم از لبه خط بریم.بعد یه سرتوپ و حرکت در عرض و شووووووووت و گللللللل!!!!آره؟
اونوقتم اسمه خودمونو میزارم prO player و واسه همه دوستاو فامیل کری میخونیم.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من که به نظرم بازی زیبا تر شده هم زیبا تر هم نرم و واقعی تر تنظیمات بهتری هم داره مخصوصا دوربینش خیلی بهتر شده گرافیک بازی بهتر شده افت فریمی هم ندارم. بزرگ ترین نکتش داوریش هست که بهتر شده دیگه تا دست به یکی می زنه خطا نمی گیره یا زرتی کارت بده

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
منم احساس می‌کنم بازی بهتر شده. انیمیشن‌ها که خیلی بهتر شدن.
شوت‎‌ها ایده‎آل نیستن ولی از نسخه‎های قبل بهتر شدن.
البته یه مقدار دریبل زدن رو زیادی سخت کردن، بالاخره با امثال مسی باید بشه یه مقدار مانور داد!
ولی در کل فوتبال خوبی هست و من که راضیم.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
منم دیشب نسخه بلک باکس رو دان کردم و از صبح داشتم بازی میکردم..
1.حرکت بازیکن ها خیلی سخت شده...به زور میشه دو قدم با یک بازیکن برداشت
2.شوت ها و ضربه کاشته ها رو اعصابه...10 بار تک به تک شدم با زاویه شوت زدم رفت بیرون...
3.پاس ها دیگه 100 درصد به یار نمیرسه...البته اینم رو اعصاب بود ولی بعد چند دست بازی بهتر شد...(ایا میشه پاس رو اتوماتیگ کرد؟)
4.درگیری ها و تکل ها فوق العاده هستند...من که هربازی به قصد پای حریف میرم به نیت تماشای رپلی...خخخخخخخ
5.نبود استادیوم های سری قبلی رو مخ هستند...البته میشه حق داد بخاطر تغییرات این سری///
6.ری اکشن دروازه بان ها بهتر شده...
7.استادیوم در نوع خودش بینظیره...شبیه استادیوم المپیک لندن در بازی london 2012..بعد اون بازی باخودم میگفتم چی میشد این مدل استادیوم رو توی فوتبال ببینم که آرزوم محقق شد...
8.چمن بازی رو میپسندم...خوب کار شده...کلا رنگ های این سری چشم نوازن
9.لایسنس تیم ها که همیشه رو اعصاب بوده و خواهد ماند...:D
10.سرعت بازیکنا دیگه درحد سرعت اینترنت مشهد شده:D...اگه با dlc حل بشه+مشکل پاس جذاب تر میشه واسه من
نکته دیگه ای به نظرم نرسید...بازیکن آماتور هستم...بیشتر ترجیح میدم pes 6 بازی کنم و با یک بازیکن از لب خط گازشو بگیرم تا اینکه فوتبال شبیه سازی شده بازی کنم...

lesner

کاربر سایت
May 16, 2011
315
قصد توهین به کسی رو ندارم ولی فکر میکنم نه تنها pes بلکه نسخه ی 14 فیفا هم کسایی رو که فقط میخوان بازی کنن رو راضی نمیکنه.... چون هر دو نسخه شبیه ساز کامل فوتبال شده و یه گام نزدیک به فوتبال واقعی .... من فکر میکنم از نسخه جدید pes و مخصوصا فیفا اونم ignite کسایی لذت ببرن که فوتبالی باشن و کاملا درک کنن بازیو و مثل فوتبال واقعی تاکتیک ها و حرکاتو تو زمین به نمایش بذارن... نسخه های قبلی هر دو فوتبالو همه دوست داشتن چون تقریبا همه بلد بودن باهاش بازی کنن و فکر میکنم به خاطر همینه که اینقدر انتقادا نسبت به این دو زیاد شده... فقط هم pes نیست و فیفا 14 هم خیلی میگفتن باهاش حال نکردیم چون واقعی تر و طبیعتا سخت تر شده...

* خب میشه ماجرای COD : MW و Battlefield دیگه !
* بتلفیلد شبیه ساز جنگ بود ولی مادرن وارفر نه ! ولی بازم مردم رفتن سمت سرگرمی (COD) تا واقعیت (Battlefield)

* مسئله همینه دیگه ! ملت میشینن پای بازی که لذت ببرن نه این که زجر بکشن ! اگه میخواستن اذیت بشن خودشون پا میشدن فوتبال بازی میکردن دیگه :d
* در کل نمیدونم فکر کنم هرکس یه نظری داشته باشه ، نمیشه به یه جمع بندی کلی رسید

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
منم فردا بازی دی ال میشه!
بشدت بهش امیدوارم چون واقعا از نسخه ههای تکراری قبلی خسته شده بودم!

تا الان نمرات بازی مثل نسخه های قبله و بالاترین متای بازی 81 هست دیگه باید بازی کنم تا نظر بدم :D

ولی فقط یک معجزه توی این سری میتونه منو دوباره به PES برگردونه (همونطوری که فیفا معجزه کردو منو برد سمت خودش :D)

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
ملت میشینن پای بازی که لذت ببرن نه این که زجر بکشن ! اگه میخواستن اذیت بشن خودشون پا میشدن فوتبال بازی میکردن دیگه :d

واقعا محشر گفتی ... :))
من خودم طرفدار پیشرفته شدن هر چه بیشتر شبیه سازیم و هر چی سختتر بشه بیشتر خوشم میاد اما با حرفت کاملا موافقم !!!

واقعی شدن بازی مهمه ولی نباید جلوی لذت بخش بودن بازیو بگیره !

فقط یک معجزه توی این سری میتونه منو دوباره به PES برگردونه (همونطوری که فیفا معجزه کردو منو برد سمت خودش :D)
دوستانی که به فکر معجزه بودن از این بازی این نکته رو در نظر نگرفتن که موتور بازی تغییر کرده و سازنده ها وقت کافی واسه ی رسیدن تمامو کمال به بازیو نداشتن !

این بازی مثه فیفا 11 میمونه , اگه یادتون باشه تو اون بازی تغییراته زیادی نسبت به نسخه ی قبلیش 10 ایجاد شد , اما بازیش کامل نبود که تو این یکی دوساله کاملش کردن :-b

PES 2014 مثه همونه , نسخه ی اولیه ی بازیه که با موتور جدید ارائه شده و نمیشه زیاد ازش انتظار داشت , ولی بنظر من تو نسخه بعدی PES میتونه ّFIFA رو به رقابت بکشه !!!

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
من نمیدونم چه اصراریه fifa و pes با هم مقایسه بشن.از نظر من اینا دو بازی متفاوت هستن واسه دو سلیقه ی متفاوت.همش تقصیر شماهاس که اینقدر اینا رو با هم مقایسه کردین که کونامی خواست راه رفتن فیفا رو تقلید کنه اما زد pes ماها رو نابود کرد:((

argoni

کاربر سایت
Jan 7, 2010
95
انصافا اگه نخوایم خیلی سخت گیر باشیم Pes 2014 خیلی پیشرفت قابل توجهی داشته ...
اولین باری که وارد بازی میشی کاملا مشخصه با یک عنوان متفاوت روبه رو هستی ، نسبت به حداقل سری های 4 سال اخیر!
این نکته رو باید مد نظر گرفت که این بازی برای اولین بار بعد چندین سال از یک موتور گرافیکی جدید استفاده میکنه و به همین دلیل نتونستن که هم از نظر گرافیکی و هم گیم پلی بازی رو به سطح عالی برسونن اما بازم با این حال تونستن یه روح جدید در بازی به وجود بیارن..
فیس ها ، فیزیک بدنی ، اتمسفر استادیوم و ... از نکات مثبت این بازی به شمار میره. بلاخره بعد از حدود 8 سال یا شایدم بیشتر گروه سازنده بازی تکسچر های فیس رو عوض کردن و حالا از یک تکسچر مشابه فیفــا استفاده میکنن که میبینین نتیجه خیلی خوبی هم داده اما در کنار این پیشرفت ها متاسفانه مشکلاتی هم در بازی هست که امیدوارم با عرضه شدن پچ حداقل مقدار کمی از این مشکلات رفع بشه. مشکلاتی از قبیل افت فریم و یا مشکلات گیم پلی مثل نحوه شوت و پاس چیزایی هستن که نمیشه به راحتی ازشون گذشت و بعضی وقتا پلیر رو آزار میدن ...
در کل به نظر من Pes 2014 عنوانی متفاوت تر نسبت به بقیه نسخه های این سری است و پیشرفت قابل توجهی داشته .. احتمالا طی یکی دو سال آینده با این موتور گرافیکی و بهبود گیم پلی شاهد یک شبیه ساز خیلی خوب خواهیم بود.

Reza Castel

کاربر سایت
Aug 19, 2012
432
فیفا توی شوت ها دیگه خیلی تخیلی بود با هر بازیکنی از پشت محوته جریمه شوت میزدی تو یه زاویه ی خوب گل میشد که تو فوتبال واقعی خیلی کم اتفاق می افته به نظرم بازی بدی نبود اگه فیفا شوتاشو بهتر کنه بازم بهترین شبیه ساز میشه
pes هم قطعا این بازی اصلی خودش نیست اونا این موتور رو برای نسل بعد آماده می کنند

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
سلام عزیزان
کسایی که انلاین بازی کردن یه توضیح میدن به چه صورت هست؟ از نظر پینگ و سرورها؟
برای اینکه بازی انلاین کنیم باید سی دی کی رو جایگزین نسخه کپی کنیم؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
* خب میشه ماجرای COD : MW و Battlefield دیگه !
* بتلفیلد شبیه ساز جنگ بود ولی مادرن وارفر نه ! ولی بازم مردم رفتن سمت سرگرمی (COD) تا واقعیت (Battlefield)

* مسئله همینه دیگه ! ملت میشینن پای بازی که لذت ببرن نه این که زجر بکشن ! اگه میخواستن اذیت بشن خودشون پا میشدن فوتبال بازی میکردن دیگه :d

طبیعی تر شدن یه لذت داره ارکید شدن یه لذت دیگه حتی سبک گرافیکی بازی ها هم (تکینیکی یا هنری) به همین شکله گیمر اگه گمیر باشه از جفتش لذت می برهb-)

rreyhani

کاربر سایت
Jul 7, 2013
85
نام
علی
آقا من الان دارم دانلود میکنم!
به نظرتون ارزش داره ادامه بدم یا نه؟
چون من از اون pes باز های نسل قدیمم با اون گیم پلی{به خصوصpes2013}!!!
اینجور که دوستان گفتند مثل این که داغونش کردن!

آخرین ویرایش:

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
دوستان این پچ ها و DLC ها رو نسخه ی BlackBox هم کار میکنه؟؟؟ اگه کار میکنه به ترتیب کدوم رو نصب کنیم پچ رسمی یا DLC یا پچ غیر رسمی لایسنس؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر