Pro Evolution Soccer 2014 | PC

ناشر:Konami
سازنده:PES Productions
پلتفرم:PC/X360/PS3
تاریخ انتشار:2013

PES-2014-cover.jpg

Pro Evolution Soccer را کمتر کسی هست که نشناسد!!! و همینطور کمتر کسی هست که با PES 6 خاطره نداشته باشد!
یکی از معروف ترین عناوین فوتبال و رقیب قدرتمند سری FIFA !
این بازی که توسط Konami هرسال ساخته میشود از نسخه 2011 به بعد افت بزرگی کرد و حالت تکرار به خود گرفت! و FIFA توانست بر PES غلبه کند و PES دیگر آن فوتبال قدرتمند قدیم نبود!
حالا Konami برای حل این مشکل به فکر تغیر کلی انجین بازی افتاده و از انجین قدرتمند استاد کوجیما یعنی Fox Engine برای توسعه بازی استفاده میکند!
دو تریلر جدید In-game از بازی منتشر شد که نشان میداد چقدر بازی با نسخه های قبل فرق کرده و یک بازی کاملا جدید را قرار است منتشر کند!!
انیمیشن های فوقالعاده طبیعی! گیم پلی خیلی خوب!
بنظر شما آیا ممکن است دوباره سری PES به زمان اوج خود یعنی PES 6 بازگردد وتمام طرفدارای سابق خود از جمله خودم را به این سری بازگرداند؟؟

اسکرین شات های بازی:

تریلر های گیم پلی از درون بازی:

26117905790611111863.jpg

HD H.264 MP4138.3MB Download
Hi-Res H.264 MP455.8MB Download
Lo-Res IPOD / PSP14.7MB Download

71782995580825717686.jpg

HD H.264 MP4140.5MB Download
Hi-Res H.264 MP459.0MB Download
Lo-Res IPOD / PSP14.8MB Download

abadan110

کاربر سایت
Mar 24, 2013
44
مگر بدون cd key میشه انلاین زد ؟!
جدا انلاینش کرک شده ؟
نه ولی با همون سی دی کی هم پارسال با نسخه اسکیدرو دردسر داشتیم باید یه فایل جدا میگرفتی بعدش هم کرک ریلودد و یه سری کار دیگه. در ثانی فعلا انلاینش توی استیم نیومده اگه توی استیم هم بیاد اونجا هم نسخه بازیش 2 گیگ نیست باز دردسر میکشی پس بهتره کار رو یبار انجام بدی و درست انجام بدی. فقط امیدوارم روی استیم هم بیاد

abadan110

کاربر سایت
Mar 24, 2013
44
من تا الان فیفا بازی نرکدم یعنی از همون اول فقط pes اما این دیگه خیلی افتضاح هست ادم رو یاد شگا میندازه با فلش کرنرش. چرا اینقدر کارتونی شده؟ چرا زمینش اینجوره؟ صد رحمت به 2013

abadan110

کاربر سایت
Mar 24, 2013
44
امسال خیلی بهتر کار کرده PES 2014 اما هنوز کار داره تا بتونه به Fifa برسه...
برادر من شده مثل برنامه کودک اصلا افتضاح هست بعد شما میگی خیلی کار داره برسه؟ عقب گرد کرده در حد لا لیگا این همه فلش و مسخره بازی چیه اضافه کرده اینا مال زمان سگا و ps1 هست

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
امسال خیلی بهتر کار کرده PES 2014 اما هنوز کار داره تا بتونه به Fifa برسه...
اصلا مشکل سر همینه دیگه.اگه گیم پلی فیفا دوست داشتیم خوب میرفتیم فیفا میزدیم دیگه,با شما هم که عقد اخوت نبستیم(کونامی) که الا و بلا باید pes بزنیم.الاغ برو کیفیت بازیت رو درست کن نه اینکه گند بزنی به گیم پلی و گرافیک بازی

abadan110

کاربر سایت
Mar 24, 2013
44
اصلا مشکل سر همینه دیگه.اگه گیم پلی فیفا دوست داشتیم خوب میرفتیم فیفا میزدیم دیگه,با شما هم که عقد اخوت نبستیم(کونامی) که الا و بلا باید pes بزنیم.الاغ برو کیفیت بازیت رو درست کن نه اینکه گند بزنی به گیم پلی و گرافیک بازی
دقیقا احمقا خوب اگه ما بخوایم فیفا بازی کنیم میریم اونو میگیریم چه کاریه شما بخواید شبیه فیفا بشید.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
کسی میدونه این افت فریم ریت توی PC هم هست یا فقط مختص نسخه های کنسولیه؟؟؟ :-s :-o
سیستم خوب داشته باشی توی Replay و باقی قسمت‎ها هم فریم روی 60 قفل خواهد بود. اما نسبت به نسخه‌های قبلی کمی سنگین‎تر شده و کارت گرافیک نسبتاً خوبی می‎خواد که هیچ جای بازی فریم زیر 60 نیاد. البته توی گیم‎پلی افت فریم نداره و با یه کارت معمولی هم میشه 60 فریم گرفت.

c. walker

کاربر سایت
Jul 6, 2013
207
نام
hossein
دوستان صد در صد تنظیماتی وجود داره که بشه فلش ها و چیزای دیگه رو حذف کرد ما که این همه تریلر ازش دیدیم هیچکدوم از چیزایی که شما میگین توش ندیدیم.... هنوز تهیه نکردمش ولی مطمئنم از همه ی سری های قبلی pes یه سرو گردن بالاتره... شاید تنها مشکل یه مقدار افت فریم باشه که به قول دوستان سیستم خوب باشه حله... بدون ایراد های بنی اسرائیلی بازی کنین مطمئنم براتون جالب میشه ... در ضمن یادمون باشه ما ها تقریبا داریم مفت بازی هارو میخریم پس نباید اینقدر دوقورتو نیممون هم باقی باشه.... باز کسی که اورجینال میگیره یه چیزی...

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
مشکل بازی چی هست؟ انتظار داشتم گرافیک نسل بعدی بالاخره استفاده کنن. این فیفا هم که گرافیکش نسل قبلیه البته توی گیم اسپات یه نسخه ی دیگه با نسل بعدی گذاشته که نمی دونم راسته یا نه؟

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
سیستم خوب داشته باشی توی Replay و باقی قسمت‎ها هم فریم روی 60 قفل خواهد بود. اما نسبت به نسخه‌های قبلی کمی سنگین‎تر شده و کارت گرافیک نسبتاً خوبی می‎خواد که هیچ جای بازی فریم زیر 60 نیاد. البته توی گیم‎پلی افت فریم نداره و با یه کارت معمولی هم میشه 60 فریم گرفت.

با سیستم خیلی خوب هم افت فریم داره تو کات سیسن ها. اصلی ترین دلیل اش هم lead بودن برای کسنول هاست که حسابی گند زده به pc
وقتی با یه موتور نسل بعد واسه این نسل کار کنی همین میشه دیگه

c. walker

کاربر سایت
Jul 6, 2013
207
نام
hossein
والا ما که از قضیه افت فریم سر در نیاوردیم!! مثلا خیلی ها میگفتن مورتال کمبات یا دمو فیفا 14 یا بلک لیست افت فریم داره ولی من اصلا افت فریمی تو هیچکدوم از اینا ندیدم و تقریبا برا من رو 60 ثابت بود با این نکته که یه سیستم خوب دارم و نه عالی ...

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
با سیستم خیلی خوب هم افت فریم داره تو کات سیسن ها. اصلی ترین دلیل اش هم lead بودن برای کسنول هاست که حسابی گند زده به pc وقتی با یه موتور نسل بعد واسه این نسل کار کنی همین میشه دیگه
من با یه Q6600 و GTX 560ti هیچ افت فریمی ندارم. هیچ جای بازی. با 2500K و GTX 680 هم همین طور. 2500K و 7870 هم کاملاً واسه اجرای بازی کافی بود. ولی انتظار نداشته باشید با یه 460 یا 7770 توی کات‌سین‌ها هم 60 فریم بگیرید، چون همون 560ti هم توی کات‌سین‎ها نزدیک به 70%-80% تحت فشار قرار می‌گیره. رزولوشن هم در هر دو حالت روی 1080p بود و تنظیمات گرافیکی هم تا انتها بالا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر