Pro Evolution Soccer 2013 | Xbox 360

دموی اول بازی چه طور بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    42
  • نظرسنجی بسته شده است .

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,077
نام
M o h A M a d
از دوستان کسی تونسته با خرید online pass انلاین بازی کنه؟اخه شنیدم برخی از بچه مشکل داشتن میخام ببینم اگر مشکلی نیست ما هم بریم بخریم

من خریدم و براحتی هم وارد شدم....یه چند دست هم بازی کردم و ملت رو آبکش کردم...:d

گیمرتگ من اینه : djkiller110 اگه online pass رو خریدی و انجام شد یه ندا بده یه دست با هم بزنیم....;)

فقط یادت باشه برای خرید online pass چون ایران تحریم هست باید v p n رو روی کنسول Share کنی تا اون ارور کذایی پیداش نشه.

---------- نوشته در 11:04 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:02 AM ارسال شده بود ----------

دوستان من دستگاهم جی نگ هست راهی دیگه ای نیست که به لایو نرم؟؟و همینطور این DLC رو اجرا کنم؟؟؟

همانطور که توی پروفایل هم بهتون گفتم باید شما جدا دانلود کنی و با فلش مموری به کنسول انتقال بدی.

---------- نوشته در 11:08 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:04 AM ارسال شده بود ----------

دادا دمت گرم. فقط چند تا سواله دیگه :
1- آین آپشن فایلی که واسه دانلود گذاشتی مطمئن و بدونه باگ هستش ؟؟؟ آخه تاریخ معرفی خوده PES 2013 بیستو سه سپتامبر هستش بعد چه جوری این آپشن فایل تووی 22 سپتامبر ساخته شده ؟؟؟!!! یعنی هنو بازی عرضه نشده آپشن فایلش جلو جلو ساخته شده ؟!!! تووی قسمت دانلود آپشن فایل نوشته: 09-22-2012 !
2- منظورت از این جملت چیه ؟؟؟: DLC ورژن 1 کونامی رو که حجمش 95 مگابایت هست رو دانلود کنید بعدش این آپشن فایل رو اضافه کنید. از کجا و چه جوری دانلود کنم ؟؟؟

---------- نوشته در 11:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:00 PM ارسال شده بود ----------

اگه من میخواستم برم دونه به دونه تاریخها رو نگاه کنم که الان به معرفی کردن اینجا هم نمیرسید؟ :d

من که خودم انجام دادم که موردی بابت باگ مشابه نشد.... البته فکر نمیکنم بروز کردن لباس بازیکنان یا نقل و انتقالات یا آرم تیمها ربطی به باگ داشته باشه؟! :-/

همش یک فایل چند صد کیلوبایتیه....پچ کامل که نیست که فکر کنید بازی کند میشه یا باگ به هم میزنه.... اینم چون من خودم حوصله نداشتم بشینم دونه دونه ادیت کنم رفتم فایل آمادشو پیدا کردم و خودمو راحت کردم.;)

_Same_Song_

کاربر سایت
Jun 28, 2010
26
نام
رضـــا
HACKBOTER داش این روش من رفتم ولی جواب نداد ؟ چرا data 0001 0002 رو جایگزین میکنم بعد یو اس بی که وصل میکنم باید بشناسه نمیشناسه میگه از اول کانفینگ کن.

bad_guy

کاربر سایت
Sep 29, 2012
3
نام
شایان
Daymos Xbox 360 OPE V1.0 Option File

این آپشن فایل کار Daymos یکی از بهترین آپشن فایل های موجود برای بازی هست.
اسم تیم ها و لیگ ها،لوگو تیمها،لباس ها و نقل و انتقالات رو درست میکنه،خودم تست کردم و 100% جواب میده.
آموزش نصبش رو میتونید از اینجا بخونید.

لینک دانلود آپشن فایل (حجم حدودا 19 مگ) : Options Files
لینک دانلود آموزش : Install PES 2013 Option File on your Xbox 360

آموزش به زبان انگلیسی هست ولی خیلی سخت نیست فقط تو مراحل 2 و 4 کمی دقت کنید.
سازنده گفته بعد از ارائه دیتاپک دوم از طرف کونامی ورژن جدید رو هم بیرون میده.

---------- نوشته در 04:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:11 PM ارسال شده بود ----------

HACKBOTER داش این روش من رفتم ولی جواب نداد ؟ چرا data 0001 0002 رو جایگزین میکنم بعد یو اس بی که وصل میکنم باید بشناسه نمیشناسه میگه از اول کانفینگ کن.

اگه آپشن فایلی باشه که من در پست قبلی قرار دادم شما باید اول فلشتون رو کاستومایز کنید روی 512 مگ یعنی کانفینگش نکنید. شاید اشکال از این باشه.

پ.ن:
من صفحه قبلی رو دیدم مثل اینکه همین آپشن فایل گذاشته شده.
ولی گفته بودند باید DLC کونامی رو با حجم 95 مگ قبلش دانلود کرد.ولی اینکه من قرار دادم هیچ نیازی به دانلود اضافی از لایو یا به هر طریق دیگه ای نداره (خودم تست کردم فقط همون 19.5 مگ که آپشن فایل زیپ شده رو دانلود کنید کافیه.)

آخرین ویرایش:

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
991
نام
محسن
این آپشن فایل کار Daymos یکی از بهترین آپشن فایل های موجود برای بازی هست.
اسم تیم ها و لیگ ها،لوگو تیمها،لباس ها و نقل و انتقالات رو درست میکنه،خودم تست کردم و 100% جواب میده.
آموزش نصبش رو میتونید از اینجا بخونید.

لینک دانلود آپشن فایل (حجم حدودا 19 مگ) : Options Files
لینک دانلود آموزش : Install PES 2013 Option File on your Xbox 360

آموزش به زبان انگلیسی هست ولی خیلی سخت نیست فقط تو مراحل 2 و 4 کمی دقت کنید.
سازنده گفته بعد از ارائه دیتاپک دوم از طرف کونامی ورژن جدید رو هم بیرون میده.

---------- نوشته در 04:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:11 PM ارسال شده بود ----------

اگه آپشن فایلی باشه که من در پست قبلی قرار دادم شما باید اول فلشتون رو کاستومایز کنید روی 512 مگ یعنی کانفینگش نکنید. شاید اشکال از این باشه.

پ.ن:
من صفحه قبلی رو دیدم مثل اینکه همین آپشن فایل گذاشته شده.
ولی گفته بودند باید DLC کونامی رو با حجم 95 مگ قبلش دانلود کرد.ولی اینکه من قرار دادم هیچ نیازی به دانلود اضافی از لایو یا به هر طریق دیگه ای نداره (خودم تست کردم فقط همون 19.5 مگ که آپشن فایل زیپ شده رو دانلود کنید کافیه.)
داداش شما که خودت تست کردی یه اموزش 1 سطری بزار اینجا دیگه . مرسی.

bad_guy

کاربر سایت
Sep 29, 2012
3
نام
شایان
داداش شما که خودت تست کردی یه اموزش 1 سطری بزار اینجا دیگه . مرسی.
داداش شما یه نگاه به این لینک زیر بنداز:
Install PES 2013 Option File on your Xbox 360

من خودم گام به گام با همین روش رفتم درست شد.هیچ مشکلی هم پیش نیومد.
نکته اصلیش اینه که شما وقتی فلش رو بار اول به ایکس باکس 360 وصل میکنید گزینه configure رو انتخاب نکنید بجاش customize و روی 512 مگ تنظیم کنید.
هر جا مشکلی پیش اومد یا سوالی بود بگید راهنمایی میکنم.

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
داداش شما یه نگاه به این لینک زیر بنداز:
Install PES 2013 Option File on your Xbox 360

من خودم گام به گام با همین روش رفتم درست شد.هیچ مشکلی هم پیش نیومد.
نکته اصلیش اینه که شما وقتی فلش رو بار اول به ایکس باکس 360 وصل میکنید گزینه configure رو انتخاب نکنید بجاش customize و روی 512 مگ تنظیم کنید.
هر جا مشکلی پیش اومد یا سوالی بود بگید راهنمایی میکنم.

آقا شما بی زحمت یه نگاهی به لباس چلسی و آرسنال بنداز:D من دقیق طبق آموزش ریختم لوگو و اینا درست شد ولی لباس تیمهای لیگ برتر قر و قاطیه.

bad_guy

کاربر سایت
Sep 29, 2012
3
نام
شایان
آقا شما بی زحمت یه نگاهی به لباس چلسی و آرسنال بنداز:D من دقیق طبق آموزش ریختم لوگو و اینا درست شد ولی لباس تیمهای لیگ برتر قر و قاطیه.

من اصلا بخاطر همین لیگ برترش بود که این آپشن فایل رو ریختم.لباس اول و دوم تمام تیم ها درسته.
یکی فایل ها رو باید از فلش به هارد کپی کرد نه موو.
یکی اینکه فایلها باید ریپلیس بشن حتما.البته من خودم هیچ سیو گیم و ادیتی نداشتم واسه همین ریپلیس نخواست.

آخرین ویرایش:

EDENNVI

کاربر سایت
May 29, 2009
28
نام
Mahdi
سلام دوستان
ببخشید فایل پچ این بازی(اون ایمجی که من دانلود کردم) هنوز تو abgx.net نیومده فیال دستیش رو کسی نداره ما پچ کنیم بازی کنیم؟؟
ممنون

x_yashar_x

کاربر سایت
Dec 1, 2011
28
سلام خدمت همه دوستان.
1- آقا من طبقه آموزشه دوست عزیزم HACKBOTER پیش رفتم و طبقه فیلم آموزشی پیش رفتم و طبقه گفته این دوسته عزیز اول همون DATA PACK 1.0 رو دانلود و نصب کردم بعد اون Option File رو نصب کردم و طبقه گفته آموزش فلش رو روی همون 512 کاستومایز کردم و خیلی راحت اون همه ادیت رو به هاردم کپی کردم اما توی فیلمه آموزشی حجمه آپشن فایل ها 268 MB هستش اما موقع کپی حجمه آپشن فایله من 264 MB هستش !!! با اینکه من طبقه آموزش پیش رفتم !!!

اینها به کنار...

2- نکته اصلی اینجاست که من زمانی که یکی از تیم هایه ادیت شده که توسطه خوده سازنده آپشن فایل ادیت شده رو برمیدارم مثله لیورپول یا برزیل زمانی که میرم واسه چیدنه ترکیب بعد از اینکه روو یه بازیکن کلیک میکنم و میخوام تعویضش کنم یه دفعه ایکس باکس قفل میکنه !!! تا حالا من توو هیچ بازی ایکس باکسم قفل نکرده بود و هیچ دکمه ای کار نمیکنه جز دکمه خاموش کردنه خوده ایکس باکس !!!!! چند بار امتحان کردم که نتیجه همشون هنگ کردنه
Microsoft Xbox 360 Slim 250GB بود.
3- ایراد از چیه ؟؟؟
4- کسی هم هست که مشکله من رو داشته باشه ؟؟؟ لطفا" امتحان کنید.
5- البته تویه قسمت ادیت و نقل و انتقالات تیمه برزیل میرم باز قفل میکنه !!!!!
البته اینم بگم که من قبله کپی کردنه آپشن فایل به هاردم خودم یه پروفایل قبلش ساخته بودم.
خواهشا" کمک کنید.

---------- نوشته در 03:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:31 PM ارسال شده بود ----------

دوستان شما چه طور ؟!

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,077
نام
M o h A M a d
سلام خدمت همه دوستان.
1- آقا من طبقه آموزشه دوست عزیزم HACKBOTER پیش رفتم و طبقه فیلم آموزشی پیش رفتم و طبقه گفته این دوسته عزیز اول همون DATA PACK 1.0 رو دانلود و نصب کردم بعد اون Option File رو نصب کردم و طبقه گفته آموزش فلش رو روی همون 512 کاستومایز کردم و خیلی راحت اون همه ادیت رو به هاردم کپی کردم اما توی فیلمه آموزشی حجمه آپشن فایل ها 268 MB هستش اما موقع کپی حجمه آپشن فایله من 264 MB هستش !!! با اینکه من طبقه آموزش پیش رفتم !!!

اینها به کنار...

2- نکته اصلی اینجاست که من زمانی که یکی از تیم هایه ادیت شده که توسطه خوده سازنده آپشن فایل ادیت شده رو برمیدارم مثله لیورپول یا برزیل زمانی که میرم واسه چیدنه ترکیب بعد از اینکه روو یه بازیکن کلیک میکنم و میخوام تعویضش کنم یه دفعه ایکس باکس قفل میکنه !!! تا حالا من توو هیچ بازی ایکس باکسم قفل نکرده بود و هیچ دکمه ای کار نمیکنه جز دکمه خاموش کردنه خوده ایکس باکس !!!!! چند بار امتحان کردم که نتیجه همشون هنگ کردنه
Microsoft Xbox 360 Slim 250GB بود.
3- ایراد از چیه ؟؟؟
4- کسی هم هست که مشکله من رو داشته باشه ؟؟؟ لطفا" امتحان کنید.
5- البته تویه قسمت ادیت و نقل و انتقالات تیمه برزیل میرم باز قفل میکنه !!!!!
البته اینم بگم که من قبله کپی کردنه آپشن فایل به هاردم خودم یه پروفایل قبلش ساخته بودم.
خواهشا" کمک کنید.

---------- نوشته در 03:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:31 PM ارسال شده بود ----------

دوستان شما چه طور ؟!

پروفایل قبلیتون رو پاک کنید و با ریختن این اپشن فایل باید گزینه yes too all رو بزنید تا تغییرات جدید جایگزین تغییرات قبلی بشن....

در ضمن اگر تمامیه این مراحل و نکاتی رو که من گفتم انجام داده باشید و بازی شما هم از روی هارد اجرا بشه نباید بازیتون هنگ کنه.

دوباره از اول مراحل رو دنبال کنید و اینبار اصلا نباید از قبل پروفایلی روی بازیتون ساخته باشید.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,903
نام
malek
سلام
دوستان من online pass رو از خود سایت ماکرو فعال کردم و تو خود ایکس باکس هم اون گزینه وارد کردن آنلاین پس حذف شده ولی وقتی میرم آنلاین بزنم بعد 7-8 ثانیه لودینگ میاد بیرون.لطفا اگه کسی تونسته آنلاین بزنه ما رو هم راهنمایی کنه

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,077
نام
M o h A M a d
سلام
دوستان من online pass رو از خود سایت ماکرو فعال کردم و تو خود ایکس باکس هم اون گزینه وارد کردن آنلاین پس حذف شده ولی وقتی میرم آنلاین بزنم بعد 7-8 ثانیه لودینگ میاد بیرون.لطفا اگه کسی تونسته آنلاین بزنه ما رو هم راهنمایی کنه

مشکل پریدن از بیرون از سرورهای اشغال کونامی هست...این مشکل از سمت شما نیست از سمت سرورهای بازی هست که گاهی اوقات از دسترس خارج میشه...اگه در ساعاتی دیگر تست کنید حتما وارد سرورهای انلاین میشید.

mehdi2186

کاربر سایت
Dec 14, 2011
5
سلام

هم همین مشکل رو دارم یه هفته اس نتونستم وصل بشم.online pass میزنه 108kb ولی وقتی دانلود میشه میزنه 56kb لطف کنید راهنمایی کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر