Pro Evolution Soccer 2010 - XBOX 360

Lord Hell

کاربر سایت
Dec 30, 2006
584
نام
میلاد
دوستان ريجن جي بازي هم اومده يا نه فقط پال اومده؟
پس ريجن هاي ديگه كي مياد؟لطفا سريع جواب بديد.
الان فقط ریجن پال اومده فکر کنم . نسخه j فکر کنم 5 نوامبر میاد . ( دقیقشو یادم نیست ) که می شه 14 ابان.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
آقا یه سوال!بازیش چطوره؟میخوام بین اینو فیفا یکی رو بخرم!برای همین وایسادم تا بیاد و یکی رو انتخاب کنم!:D

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
آقا یه سوال!بازیش چطوره؟میخوام بین اینو فیفا یکی رو بخرم!برای همین وایسادم تا بیاد و یکی رو انتخاب کنم!:D

برادر ماها كه برا هر بازي 2-3 تومان پول ميديم كه نبايد خيلي دودل باشيم
هر دوش رو بگير مسلما با هر دو حال مي كني
.
دوستان كسي نمي دونه نسخه ي uc كي مياد؟
ممنون

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
برادر ماها كه برا هر بازي 2-3 تومان پول ميديم كه نبايد خيلي دودل باشيم
هر دوش رو بگير مسلما با هر دو حال مي كني
.
ممنون
آخه چند دفعه هست دارم اینکارو میکنم!برای همین خواستم مطمئن شم!

Extreme

کاربر سایت
Mar 12, 2007
381
نام
AlirezA
این سوال شما اونم تو این تاپیک یکم شر هست.
FIFA 10 رو بگیر.البته بگما من هر دو رو بازی کردم.

heyk2

کاربر سایت
Aug 19, 2009
44
امسال نه فیفا نه ساکر هیچ کدومشون خوب عمل نکردن فیفا که باگ بازاره اونم باگایه احمقانه مثلا چند بار داشتم بازی میکردم 2تا دفاع من با این که از مهاجم حریف جلوتر بودن بازم داور افساید گرفت!!! تاکیید میکنم این اتفاق چند دفعه افتاد ساکر هم که غربونش برم...

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
آقا یه سوال!بازیش چطوره؟میخوام بین اینو فیفا یکی رو بخرم!برای همین وایسادم تا بیاد و یکی رو انتخاب کنم!

این دو تا ربطی به هم ندارن
تا الان هر کدوم رو بازی میکردی همونو بگیر
فیفا باز pes باز نمیشه و بالعکس
اگرم کلا فوتبال بازی نمیکردی هر دو رو بگیر فوقش میخوای 6000 بدی
بعد هر کدوم رو خوشت اومد بازی کن;)

حدودا 1 ماه دیگه 24/11/2009

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
من این بازیو دیروز از نکست جن گرفتم.به معنای تمام خورد تو ذوقم.البته نسخه دمویی که من رو پی سی بازی کردم بهتر بود ولی در کل فیفا خیلی بهتر بود.بازیکنها عین چوب صفت و مصنوعی شدن.نکته مثبت خاصی نداره که بگم.دروازه بانها فاجعن.واقعا افتضاحه.امسال امید داشتیم دوتا فوتبال توپ داریم که امید الکی بود.
حالا چند دسته دیگه بازی میکنم تا بیشتر بتونم توضیح بدم.

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,945
نام
نـــــــویـــــــــد
فیفا باز pes باز نمیشه و بالعکس

من pes باز بودم فيفا باز شدم :biggrin1:

اين شات هارو ميبينم ياد 2009 ميفتم نميدونم چرا :biggrin1: امسال هم ظاهرا بايد با همين فيفا سر كنيم !

Lord Hell

کاربر سایت
Dec 30, 2006
584
نام
میلاد
اینجا تاپیک pes هست . خواهشا دوستان محترم راجع به بازی های دیگه صحبت نکنن !!
اینم من همیشه گفتم :
pes باز همیشه pes باز می مونه . فیفا بازم همیشه فیفا باز ! اینکه بعضی ها میان می گن من pes باز بودم و حالا فیفا بازی می کنم . واقعا خیلی خیلی جالبه !! چون اصولا pes باز با سرعت فوق العاده زیاد گیم پلی بازی عادت کرده و هیچ موقع با حرکات کند فیفا کنار نمی یاد !! یا برعکس !

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
اینجا تاپیک pes هست . خواهشا دوستان محترم راجع به بازی های دیگه صحبت نکنن !!
اینم من همیشه گفتم :
pes باز همیشه pes باز می مونه . فیفا بازم همیشه فیفا باز ! اینکه بعضی ها میان می گن من pes باز بودم و حالا فیفا بازی می کنم . واقعا خیلی خیلی جالبه !! چون اصولا pes باز با سرعت فوق العاده زیاد گیم پلی بازی عادت کرده و هیچ موقع با حرکات کند فیفا کنار نمی یاد !! یا برعکس !
دوست عزیز من پروباز بودم که به جبر روزگار(گند زدن پرو) 2ساله فیفا باز شدم و فکر کنم امسال باید سومین سال فیفا بازیم باشه چون امسال هم پرو گند زده.
فکر میکنم 90%کسانی که فوتبال بازی میکنن دوس دارن یه فوتبال واقع گرا بازی کنن تا یه فوتبال خیالی و حالا این فوتبال واقع گرا میخواد برای پرو باشه یا فیفا.
البته ذکر این نکته ضروریه که این فیفاباز شدن به خاطر کمالات فیفا نبوده بلکه به خاطر گندزدن مفرط پرو بوده.

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
من قصد مقایسه ندارم ولی کی گفته حرکات فیفا کنده؟
من فکر کنم حرکات پی ای اس خیلی کند تره.

Lord Hell

کاربر سایت
Dec 30, 2006
584
نام
میلاد
من در این زمینه های هیچ بحثی ندارم . اینجا هم جاش نیست . کسانی هم که می گن من pes باز بودم و حالا فیفا باز شدم . کم ندیدم من . ولی با هیچ کدوم بحث نمی کنم . این قضیه کند بودن فیفا هم نظر شخصی بود . حله ؟ خواهشا دیگه این موضوع رو ادامه ندید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر