Prince of Persia

سلام
خوب منم که همه به خاطر همین بازی پرنس بیشتر شناسایی می کنن
امیدوارم این فرم سرپا و قدرت مند باشه تا من و بقیه دوستان بتونن فعالیت مثبت و سریعی داشته باشن

موفق باشید
از طرف طرفدارن شاهزاده ایرانی ;)

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
سلام دوستان عزيز!
من تازه اين بازي (prince of persia4)رو گرفتم و روي هم رفته تا الان فقط 8 مرحله رو رفتم
خواستم بگم كسي براي اين بازي رمز و كد يا ترينري نداره؟ در ضمن راهي براي آسونتر كشتن دشمن ها هست؟
با تشكر

يا حق

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
واقعا با حرف شما موافقم
من که قبلا که تریلر بازی را می دیدم ازش نا امید شده بودم ولی الآن دارم بازیش می کنم می بینم چه شاهکاریه:love:

اتفاقا رفقا من احساس میکنم که تریلر بازی بهتر از خود بازی بود
البته ببخشید که من این احساسو کردماااا:laughing:

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
به نظر منم بازی خیلی خوبی بود و در مجموع ازش راضی بودم.شخصیت Prince جذابتر بود دیالوگا خیلی خوب بود همینطور گرافیک.فقط دوتا ضعف داشت اول اینکه یکم یکنواخت می شد به مرور. دوم پایان بازی بود که یه جورایی کلا تو خماری گذاشت منو.امیدوارم ادامه داشته باشه.

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
به نظر منم بازی خیلی خوبی بود و در مجموع ازش راضی بودم.شخصیت Prince جذابتر بود دیالوگا خیلی خوب بود همینطور گرافیک.فقط دوتا ضعف داشت اول اینکه یکم یکنواخت می شد به مرور. دوم پایان بازی بود که یه جورایی کلا تو خماری گذاشت منو.امیدوارم ادامه داشته باشه.
خدا کنه;);)
ولی نه ادامه ی این قسمت ای کاش ادامه ی قسمت های قبل رو میساختن اگه میشد چی میشد:(

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
ای کاش ادامه ی قسمت های قبل رو میساختن اگه میشد چی میشد
خب وقتی یه داستان تموم شده که نمیشه ادامش داد. انگار بیای بگی حالا Neo تو قسمت اخر Matrix به باد رفت نمیشه ادامه پیدا کنه

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
خب وقتی یه داستان تموم شده که نمیشه ادامش داد. انگار بیای بگی حالا Neo تو قسمت اخر Matrix به باد رفت نمیشه ادامه پیدا کنه

میدونم رفیق:(:(
من گفتم اگه میشد چی میشد:(:(
ولی قبول دارید سری قبلیاش بهتر بود:(:(:(:(

WHEELMAN

کاربر سایت
Aug 1, 2008
388
نام
Ali
من بازی گرفتم.بسیار جالبه و گرافیک قابل قبولی داره.گیم بلی هم خوبه و نحوه روایت داستان هم خوب کار شده و صحبت های دو قهرمان در طول بازی و همچنین تبدیل شدن مردی الاف که به دنبال ثروته به مردی درستکار و عاقل در طول داستان و وقایع جذابیت خاصی به بازی بخشیده.

Captain MacMillan

کاربر سایت
Jul 25, 2008
425
گیم پلی بازی واقعا جذابه . واقعا خوشم اومد که خراب نکردند . ولی این جنگهاش با این Elika خیلی میچسبه :biggrin1:
البته همانطور که نسبت به سریهای قبل مزایای بسیاری داره ، خیلی امکاناتش هم کمتر شده .

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,769
نام
فرشید
میدونم رفیق:(:(
من گفتم اگه میشد چی میشد:(:(
ولی قبول دارید سری قبلیاش بهتر بود:(:(:(:(
دو تا بازی قبلی به هیچ وجه نظر بازیبازا رو تامین نکرد و امتیازای پایینی آوردن، در واقع قبل از این بازی جدید ، بهترین بازی از این سری ، Price of Persia :Sand of Time بود و بعدیا اصلا داستان و Game Play خوبی نداشتن .
در اصل داستان و روال بازی بجای تاریخ Persia رفته بود بسمت داستان جنگآوری جنگجویان عرب!! ، این بار Ubisoft ،دوباره بازی رو به داستانای ایرانی خودمون برگردوند.می دونید دیگه ،داستان نبرد اهریمن و اهورامزدا مربوط به کتاب اوستا از زرتشت پیامبر ایرانی هست.

آخرین ویرایش:

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
دو تا بازی قبلی به هیچ وجه نظر بازیبازا رو تامین نکرد و امتیازای پایینی آوردن، در واقع قبل از این بازی جدید ، بهترین بازی از این سری ، Price of Persia :Sand of Time بود و بعدیا اصلا داستان و Game Play خوبی نداشتن .

از نظر شما که نتونستی Prince of Persia: Warrior Within را تمام کنی به نظرت خوب نبوده :laughing: یک مقدار در سایتها قبل از اینکه اینجا حرف بزنیم بگردیم ببینیم کدوم سری POP امتیاز بالایی کسب کرده بهترین سری POP > Prince of Persia: Warrior Within بود و شما به این میگی گیم پلی خوب که فقط باید از درو دیوار بری اینور اونور بعد میگی سری های قبل اصلا جالب نبودن شما بهتره یک بار دیگه سری های قبل را امتحان کنی بهد میفهمی حرفت کاملا اشتباه است

در اصل داستان و روال بازی بجای تاریخ Persia رفته بود بسمت داستان جنگآوری جنگجویان عرب!! ، این بار Ubisoft ،دوباره بازی رو به داستانای ایرانی خودمون برگردوند.می دونید دیگه ،داستان نبرد اهریمن و اهورامزدا مربوط به کتاب اوستا از زرتشت پیامبر ایرانی هست.

در مورد این حرفی که زدین میشه یک منبعی معرفی کنید تا ما هم بیشتر بهره ببریم؟

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی

میدونم رفیق ولی هر سری از نسخه های pop ابوهت خودشو داشت حیف که دیگه ادامه نداره:(:(

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
منم با حرف Farshidstar2012 تا حدودی موافقم.کلا Sands of Time بیشتر بهم چسبید تا دوتای دیگه.بالاترین امتیازات هم داشت.از Warrior Within هم من خیلی خوشم نیومد.این آخری هم بی ایراد نیست ولی در مجموع خوبه.
در مورد این حرفی که زدین میشه یک منبعی معرفی کنید تا ما هم بیشتر بهره ببریم؟
اگه منظورت داستان بازیه مگه بازی رو انجام ندادید؟دیگه منبعی نمی خواد.

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
اگه منظورت داستان بازیه مگه بازی رو انجام ندادید؟دیگه منبعی نمی خواد.

رفیق داستان بازی با نقد و منبع و این حرفا خیلی فرقشه
این رفیق ما گفته:
بعد اون رفیق ما هم گفته منبعی برای حرف خودتون بیارید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر