Prince Of Persia - X360 Version

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
در مورد لباس چهارم من اینو پیدا کردم گفتن برای شما هم بزارم:
Prototype Prince and Elika Skins — Unlocked by collecting all 1,001 Light Seeds (the last one is in the Temple’s tree at the end of the game). Then activating them in “Skins Manager” under “Extras”. Note: Shadowmask mentions this is only unlockable in the PC version.

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
دوستان من اوائل بازی هستم. وقتی 60تا light seed گرفتم یه پیغام داد که میشه temple رو Activate کرد و رفتیم سمت temple. حالا مینویسه برو سمت power نمیدونم چی چی:D و Yرو بزن. کجا باید Y بزنم؟ کمک

goldenuser

کاربر سایت
Feb 11, 2007
102
عکس الیکا یه ذره مورد داشت!
شما چه جوری بازش کردی؟
لباس الیکا مورد داشت یا خودش؟:)اصلا لباسی در کار بود که مورد داشته باشه؟:smile:

چند تا از دوستان کمبوی 14 تایی را زدند.این دوستمون که دکمه ها را گفتند موقعی بود که من آخر بازی بودم و هرچه سعی کردم نشد که اجرا کنم.و اینکه فقط از این دکمه ها میشه زد یا طور دیگه ای هم داره؟

Bone Crusher

کاربر سایت
Dec 27, 2008
3,872
نام
امیرحسین
سلام
این اولین پست من . ولی از قبل اخبار بازی سنتر رو دنبال میکردم بگذریم
به نظرشما ایا تیم سازنده ی فعلی با رویه و تغییرات جدید میتونن بازی رو به جایگاه اصلیش برسونن ؟
من خودم نظرم مثبت;)

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
هر کدوم از چهار رنگ رو که خواستی میری روش y رو میزنی...
همین کارو کردم ولی هیچ اتفاقی جز بغل کردن الیکا انجام نداد. الان باز وقتی light seed جمع میکنم میگه برای فعال کردن temple به اندازه کلفی Light seed داری!!!!!

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
همین کارو کردم ولی هیچ اتفاقی جز بغل کردن الیکا انجام نداد. الان باز وقتی light seed جمع میکنم میگه برای فعال کردن temple به اندازه کلفی Light seed داری!!!!!
باید کلید Y را پشت سر هم بزنی نه اینکه فقط یک‌بار...

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
باید کلید Y را پشت سر هم بزنی نه اینکه فقط یک‌بار...
آها، مرسی لطف کردید
ببخشید من در جریان نیستم
این دکمه رو بزنیم مثلا چکار میکنه؟؟؟
:arrowd:
دوستان من اوائل بازی هستم. وقتی 60تا light seed گرفتم یه پیغام داد که میشه temple رو Activate کرد و رفتیم سمت temple. حالا مینویسه برو سمت power نمیدونم چی چی و Yرو بزن. کجا باید Y بزنم؟ کمک

ArashFisher

کاربر سایت
Jul 22, 2007
151
نام
آرش
سلام دوستان
من یه مشکل دارم تو کشتن این قول سنگیه..
من اول بار کشتمش ولی جلوتر برای دومین بار نمی تونم شکستش بدم چون وقتی می خوام حولش بدم تو چوب ها میگه x رو پشت سر هم بزن ولی من هرچی x میرنم بازم شکست می خورم بعد تازه من خیلی تند X می زنم ولی نمیشه آیا قلق خاصی داره........:(

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
سلام دوستان
من اول بار کشتمش ولی جلوتر برای دومین بار نمی تونم شکستش بدم چون وقتی می خوام حولش بدم تو چوب ها میگه x رو پشت سر هم بزن ولی من هرچی x میرنم بازم شکست می خورم بعد تازه من خیلی تند X می زنم ولی نمیشه آیا قلق خاصی داره........:(

این سیستم X زدن پرنس افتضاحه به این صورت که اگر دسته دستت باشه سریع بزنی نمیشه چون دکمه کاملا بالا نمیاد و پایین بره
من میزاشتم روز زمین با شدت فراوان میزدم یک چیز تو مایه های دعواهای خیابونی :biggrin1:
کلا بزار دکمه کامل بالا بیاد بعد ادامه بده

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
بابا اینقدرا هم دیگه سخت نیست. خیلی هم لازم نیست تند بزنی Xرو. ممکنه اینقدر تند بزنی کهاصلا امون ندی که دکمه بیاد بالا!

M.o.H

کاربر سایت
Oct 24, 2008
147
نام
M.o.H
سلام دوستان
اگه الیکا روی زمین باشه نمیشه..باید 2نفری هولش بدی...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر