Multi Platform Prince of Persia: The Lost Crown

908298-summer-game-fest-ubisoft-devoile-prince-of-persia-the-lost-crown-le-retour-inattendu-de...jpg

Prince of Persia: The Lost Crown

Developer: Ubisoft Montpellier

Publisher: Ubisoft

Director: Mounir Radi

Composer: Gareth Coker, Mentrix

Platforms: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, Microsoft Windows

(28 دی ماه 1402) Release Date: January 18, 2024

- ما در این بازی نقش قهرمانی جدید به نام سارگون را ایفا خواهیم کرد که یکی از اعضای جوان گارد جاویدان است. سارگون باید برای نجات شاهزاده غسان ربوده شده به همراه برادران خود به شهر نفرین شده کوه قاف سفر کند.

- این بازی در Summer Game Fest 2023 معرفی شد. معرفی این اثر به معنای لغو شدن نسخه Remake شن‌های زمان نمی‌باشد و این عنوان هنوز در حال طی کردن مراحل توسعه خود است.

- این عنوان یک اثر سایداسکرولر دو و نیم بعدی ماجراجویی است که به مدت چهار سال توسط سازندگان سری Rayman‌ در دست توسعه بوده است.

- کارگردان بازی عنوان کرده است که آن‌ها از افسانه‌های ایرانی در خلق این اثر الهامات زیادی گرفته‌اند.

- این بازی اولین عنوان یوبی‌سافت است که به صورت رسمی از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند.

تصاویر:

آخرین ویرایش:

tboy2022

کاربر سایت
May 20, 2022
197
نام
محمد
سلام دوستان این جاهایی که روی دیوار شبیه سیم خاردار هست چطوری باید ازش بریی بالا که دمیج نخوری
مخصوصا این دیوار هایی که دو طرف اش این مدلی هست

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,247
سلام دوستان این جاهایی که روی دیوار شبیه سیم خاردار هست چطوری باید ازش بریی بالا که دمیج نخوری
مخصوصا این دیوار هایی که دو طرف اش این مدلی هست
دمیج که نمیشه نخوری، یه سری قابلیت جلوتر بدست میاری که میتونی ازشون یجوری رد شی:D

• Like
Reactions: blak and tboy2022

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,247
من الان پادشاه داریوش رو کشتم و رفتم سراغ وهرام،آخراشم دیگه نه؟ یا هنوز کلی مونده؟
آره آخرشه.

منم امروز تموم کردم و عجب فاینال باس اپیکی:D کلا همه چیزش عالی بود خدا خیرشون بده! چسبید:D

Iman Shadow

کاربر سایت
Apr 5, 2022
90
دوستان این کیانا رو چطوری باید کشت؟ دیشب چند ساعت بازی کردم رسیدم بهش بالای 5 بار امتحان کردم نتونستم بکشمش! امشب هم میخوام امتحانش کنم کسی اگه نکته ای برای کشتنش داره بگه لطفا

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
دوستان این کیانا رو چطوری باید کشت؟ دیشب چند ساعت بازی کردم رسیدم بهش بالای 5 بار امتحان کردم نتونستم بکشمش! امشب هم میخوام امتحانش کنم کسی اگه نکته ای برای کشتنش داره بگه لطفا
۵ بار که عادیه! :D باس خفنیه. نکته ی خاصی به ‌ذهنم نمی رسه جز اینکه زیاد بمیری تا الگوهاشو یاد بگیری :D تو این گیم هرچقدرم باس هاش قوی باشن ولی خوب دمیج می خورن. سعی کن عجله نکنی و سر بعضی حرکاتش بهش دمیج بدی. مثلا اتکی که یهو چشمای گرگش قرمز می شه و از تو جنگل میاد بیرون موقعیت خوبیه برا زدنش (آترا شهباز اگه اشتباه نکنم تو این حرکت جوابه روش) یا اتکی که با علامت زرد رنگ همراه هست رو حتما دفلکت کن.

• Like
Reactions: Iman Shadow

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
550
نام
Ahmadreza
خب به لطف ubi+ استارت بازی رو زدم :D
چقدر محیط های بازی جذابن
واقعا دلم واسه یه نسخه از PoP حسابی تنگ شده بود
گیم پلی بازی هم واقعا تو سبک خودش جالب و لذت بخشه
امیدوارم تا آخرش همینجوری جذاب بمونه

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
خب به لطف ubi+ استارت بازی رو زدم :D
چقدر محیط های بازی جذابن
واقعا دلم واسه یه نسخه از PoP حسابی تنگ شده بود
گیم پلی بازی هم واقعا تو سبک خودش جالب و لذت بخشه
امیدوارم تا آخرش همینجوری جذاب بمونه
بازی هر چقدر که میری جلوتر بیشتر جذاب تر میشه (به لطف قابلیت های جدید که میده) و البته سخت تر هم میشه، مخصوصا پلتفرمینگ بازی و باس ها

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
تقریبا حدود دو ساعت از بازی رو انجام دادم. درجه سختی بازی رو گذاشتم رو جنگجو ( فارسی را پاس بدارید :D ) تا اینجا با اختلاف یکی از بهترین بازی های دو بعدی کلاسیک عمرم بوده.چقدر همه چیز خوبه ! گیم پلی بازی جدای از یه اکشن جذاب، تو بخش پلتفرمینگ هم بی نظیره و از همه مهمتر صداگذاری محشر فارسی بازی که واقعا جذاب کار شده. اصلا بازی کردن چنین گیمی با دیالوگ های انگلیسی گناه کبیره است !! هیچوقت فکر نمیکردم یکی از رو مخی ترین استودیو های دنیا واسه من یهو اینقدر محبوب بشه :D امیدوارم یه بدعتی بشه واسه خیلی از استودیو های دنیا حداقل یه زیر نویس فارسی هم اضافه کنن به بازی هاشون بلاخره اینهمه فارسی زبان تو دنیا داریم ! بازی اورجینال با زبون مادری یه کیف دیگه ای داره حقیقتا !!

پ.ن : کل بازی یه طرف این واژه "تعامل کن" در حین گیم پلی یه طرف:D

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
خبر رسیده بازی تا الان توسط 300 هزار نفر تجربه شده(نه اینکه الزاما خریده شده باشه. چون روی یوبی پلاس هم هست). و مجموعا 15 میلیون دلار درآمد داشته. و یوبی سافت هم اصلا راضی نیست.
با این وضعیت فاتحه PoP بدجوری خوندست. در بهترین حالت یه بازنگری اساسی می کنن به برنامه ها، تخصیص بودجه و... شون. به خصوص که الان مثل 2010 نیست که بهونه کیفیت متوسط بازی مطرح باشه. بازی فعلی واقعا خوب و باکیفیته. نمراتش توی سبک خودش بالاست کاملا. اما انگار خود سری طلسم شده.

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,544
خبر رسیده بازی تا الان توسط 300 هزار نفر تجربه شده(نه اینکه الزاما خریده شده باشه. چون روی یوبی پلاس هم هست). و مجموعا 15 میلیون دلار درآمد داشته. و یوبی سافت هم اصلا راضی نیست.
با این وضعیت فاتحه PoP بدجوری خوندست. در بهترین حالت یه بازنگری اساسی می کنن به برنامه ها، تخصیص بودجه و... شون. به خصوص که الان مثل 2010 نیست که بهونه کیفیت متوسط بازی مطرح باشه. بازی فعلی واقعا خوب و باکیفیته. نمراتش توی سبک خودش بالاست کاملا. اما انگار خود سری طلسم شده.
آره جان لنمن هم دلایلش رو گذاشته بود .

• Like
Reactions: Oakenshield

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
من که حداقل تا زمانی که رو استیم عرضه نشه نمیرم دنبالش.

• Like
Reactions: Masoud20R

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,382
نام
محمد
با مارکتینگ بشدت بدی که اینا انجام دادن، واقعا First Impression خیلی ها رو خراب کردن، حیف واقعا.

• Like
Reactions: Oakenshield

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,244
نام
Mansour
این بازی واسه من 10 از 10 بود امام مشکلاتی برام پیش اومد که بازی رو برام 9 یا شاید هم 8.5 از 10 کرد اونم این که باگ های کوچیکی داشت که به راحتی ازش چشم پوشی کرده بودم و تا همین چند ساعت پیش نمره م به بازی 10 بود تا اینکه یکی از این باگ ها کار دستم داد و فهمیدم یکی از ماموریت ها فرعی کرش کرده و متاسفانه جوری شد که نمیتونم پلاتش کنم مگر اینکه بازی رو تموم کنم و از نو بازی کنم
تو ماموریت نجات ماه گمشده چند بار میرفتم پیش طرف و اونجا گیر میکرد تا اینکه یه بار رفتم پیشش و شانسی اوکی شد و کرش نکرد بعد رفتم ادامه بازی تا رسیدم به آخر ماموریت اصلی و گفتم خوب همه تروفی ها رو بگیرم بعد برم سراغ وهرام که دیدم اصلا ماموریت ماه گمشده هیچ اطلاعاتی نداره بعد گفتم از تو یوتیوب میرم میبینم خلاصه رفتم اما جاهایی که میرفت ماموریت من میرفتم خالی بود و با طرف روبرو نمیشدم خلاصه چند دور هم رفتم ولی مرده نیست که نجاتش بدم
کسی راه حلی نداره؟

ویرایش: مشکلم حل شد
همون 10 از 10 :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر