Multi Platform Prince of Persia: The Lost Crown

908298-summer-game-fest-ubisoft-devoile-prince-of-persia-the-lost-crown-le-retour-inattendu-de...jpg

Prince of Persia: The Lost Crown

Developer: Ubisoft Montpellier

Publisher: Ubisoft

Director: Mounir Radi

Composer: Gareth Coker, Mentrix

Platforms: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, Microsoft Windows

(28 دی ماه 1402) Release Date: January 18, 2024

- ما در این بازی نقش قهرمانی جدید به نام سارگون را ایفا خواهیم کرد که یکی از اعضای جوان گارد جاویدان است. سارگون باید برای نجات شاهزاده غسان ربوده شده به همراه برادران خود به شهر نفرین شده کوه قاف سفر کند.

- این بازی در Summer Game Fest 2023 معرفی شد. معرفی این اثر به معنای لغو شدن نسخه Remake شن‌های زمان نمی‌باشد و این عنوان هنوز در حال طی کردن مراحل توسعه خود است.

- این عنوان یک اثر سایداسکرولر دو و نیم بعدی ماجراجویی است که به مدت چهار سال توسط سازندگان سری Rayman‌ در دست توسعه بوده است.

- کارگردان بازی عنوان کرده است که آن‌ها از افسانه‌های ایرانی در خلق این اثر الهامات زیادی گرفته‌اند.

- این بازی اولین عنوان یوبی‌سافت است که به صورت رسمی از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند.

تصاویر:

آخرین ویرایش:

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,247
نام
Mansour
خوب نظر من درمورد بازی بعد از خوندن کل این تاپیک و دیدن بخشی از تریلرها اینه که درسته بازی به شکوه POP های قدیم نیست نکات منفی زیادی داره ولی به عنوان یه نسخه فرعی از این سری قابل قبوله
شخصیت بازی، از اونجایی این دوست سیاه چرمی مون :D خود پرنس نیست از نظر من مشکلی نداره(من در نگاه اول فکر کردم خود پرنس رو این شکلی درآوردن:o:D)
درمورد اینکه اساطیر رو جور دیگه ای در آوردن یا مثلا کاوه رو یک زن کردن و... خوب حقیقتا اگه از یه ایرانشناس دانا کمک میگرفتن خیلی بهتر میشد ولی خوب واسه شروع کار بد نیست اونم تو نسخه فرعی امیدوارم در نسخه اصلی این سری از یه ایرانی تاریخ شناس و ایرانشناس کمک بگیرن
اما قسمت مثبت ماجرا که منو مجاب به خرید بازی میکنه
اول اینکه من کلا این سبک مترو نمیدونم چی چی رو دوست دارم(اسمش خیلی سخته حفظ نمیشم متروینیا بود چی بود:D)
دوم اینکه بازی از زیرنویس و دوبله فارسی برخورداره که خیلی واسم ارزشمند میشه مخصوصا حالا که معلوم شده دوبله ی این بازی توسط افراد کار درست انجام شده و یه مشت پرت و پلا تحویلمون نمیدن
بی صبرانه منتظر این بازی و Alone in the dark هستم
البته این که حداقل این آی پی احیا شده خودش خوبه حالا درسته در یه نسخه فرعی بوده و AAA نبود ولی جای امیدواری داره خدا رو چه دیدی شاید بازی AAA از POP هم در حال ساخت باشه و این زبان فارسی هم به فال نیک میگیریم شاید تو POP اصلی که در آینده ساخته میشه هم فارسی رو ساپورت کرد:D

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
سلام و ورود،
دوستان بازی تو همه ی قسمت ها فارسی هست یا فقط صداها، یعنی ایتم هایی که بر میداریم، فایل هایی که پیدا میکنین،
آیا اینا هم فارسی هستن؟

DoReMi

کاربر سایت
Feb 24, 2022
300
چند سوال مطرح میشه
۱‌. علت اینکه در ریمیک sands of time صحبت از شاهزاده ی هندوستانیه چیه؟ چرا به اسم شاهزاده ایرانی اومدن کارکتر و بافت جدید تحویل میدن؟

۲. اگر اونی که توی ریمیک هست هندیه، این یکی چرا ایرانی شده دوباره؟ خب منِ مخاطب که گیمر ۲۰ سال پیشم، با ذهنیت شاهزاده ایرانی بیام و ۲ تا کارکتر متفاوت از یک کانسپت ببینم حق اعتراض نباید داشته باشم؟

۲. از کجای این کارکتر وایب پرنس زمان پلی استیشن های قدیم رو گرفتید؟ اون ابهت the two thrones و warrior within رو شما در این پرنس میبینید؟ حقا که اون قدیمی ها قیافه شون هم بیشتر به ایرانیا میخورد.

صرفا به چشم یک بازی پلتفرمر دو بعدی میشه بهش دل بست. وگرنه حتی اون پرنس ۲۰۰۸ که ریبوت بود رو ترجیح میدم به این سیاست های یوبیسافت. اون از سم فیشر، اینم از پرنس. میشینن جلسه میزارن دقت میکنن که چطور گند بزنیم به خاطرات چندین ساله ی کلی گیمر..
و مخرب ترین سیاست رو اتخاذ میکنن.

الان بگم ازین پرنس وایب افراد ترنس رو میگیرم منو نمیزنید؟

• Like
Reactions: AmirPh78 and all4u

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
چند سوال مطرح میشه
۱‌. علت اینکه در ریمیک sands of time صحبت از شاهزاده ی هندوستانیه چیه؟ چرا به اسم شاهزاده ایرانی اومدن کارکتر و بافت جدید تحویل میدن؟

۲. اگر اونی که توی ریمیک هست هندیه، این یکی چرا ایرانی شده دوباره؟ خب منِ مخاطب که گیمر ۲۰ سال پیشم، با ذهنیت شاهزاده ایرانی بیام و ۲ تا کارکتر متفاوت از یک کانسپت ببینم حق اعتراض نباید داشته باشم؟

۲. از کجای این کارکتر وایب پرنس زمان پلی استیشن های قدیم رو گرفتید؟ اون ابهت the two thrones و warrior within رو شما در این پرنس میبینید؟ حقا که اون قدیمی ها قیافه شون هم بیشتر به ایرانیا میخورد.

صرفا به چشم یک بازی پلتفرمر دو بعدی میشه بهش دل بست. وگرنه حتی اون پرنس ۲۰۰۸ که ریبوت بود رو ترجیح میدم به این سیاست های یوبیسافت. اون از سم فیشر، اینم از پرنس. میشینن جلسه میزارن دقت میکنن که چطور گند بزنیم به خاطرات چندین ساله ی کلی گیمر..
و مخرب ترین سیاست رو اتخاذ میکنن.

الان بگم ازین پرنس وایب افراد ترنس رو میگیرم منو نمیزنید؟
پرنس تو نسخه اول ایرانی بود ک با پدرش و لشکر ایران حمله میکردن ب هند ، اونی ک میگی هندی بود ، پرنسس هند بود ک میشد دختر ماهاراجه و اسمش فَرَح (farah) بود.

Screenshot 2023-12-26 130405.png

آخرین ویرایش:

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,811
sands of time سال 2003 عرضه شد و موفق به فروش 13 ملیون نسخه ای شد . واقعا حیفه همچین سری پر طرفداری افتاد دسته یوبی سافت و از 2010 تا الان هیچ عنوان جدیدی ازش نیومده و الانم که این بازی مسخره موبایلی رو به نام pop میدن بیرون

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی
sands of time سال 2003 عرضه شد و موفق به فروش 13 ملیون نسخه ای شد . واقعا حیفه همچین سری پر طرفداری افتاد دسته یوبی سافت و از 2010 تا الان هیچ عنوان جدیدی ازش نیومده و الانم که این بازی مسخره موبایلی رو به نام pop میدن بیرون
واقعا بی انصافیه که به این بازی بگیم موبایلی. من از زمانی که ویدیوهای پیش نمایش از گیم پلی بازی اومد به شدت به بازی امیدوار شدم جوری که پیشخریدش کردم. حالا این دوبله فارسی هم که یه نکته جذاب اضافی برای ماها هست اما جدای از اون واقعا مبارزات سریع و گرافیک بازی خیلی جذاب هست. بنظرم کسی که مترویدونیا پسند باشه احتمالا به این بازی نظر مثبتی خواهد داشت. حالا نمیگم شاهکا میشه ولی بنظرم بازی متوسط رو به بالا یا خوبی خواهد بود.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
واقعا بی انصافیه که به این بازی بگیم موبایلی. من از زمانی که ویدیوهای پیش نمایش از گیم پلی بازی اومد به شدت به بازی امیدوار شدم جوری که پیشخریدش کردم. حالا این دوبله فارسی هم که یه نکته جذاب اضافی برای ماها هست اما جدای از اون واقعا مبارزات سریع و گرافیک بازی خیلی جذاب هست. بنظرم کسی که مترویدونیا پسند باشه احتمالا به این بازی نظر مثبتی خواهد داشت. حالا نمیگم شاهکا میشه ولی بنظرم بازی متوسط رو به بالا یا خوبی خواهد بود.
منم اوایل گارد گرفته بودم در مقابل بازی، ولی بعد دیدن تریلر های گیمپلی و کامبت بازی، خیلی علاقه مند شدم به بازی و احساس میکنم بهترین تصمیم رو گرفتن،
به نظرم میتونه یه مترویدونیای چالش برانگیز و خوش‌ساخت بشه،
دوبله فارسی هم که نور اعلا نور میکنه بازی رو، و بشدت منتظرم 28 دی بشه و یه پلاتینیوم سخت (احتمالا) رو شروع کنم
خدا کنه از نظر مالی هم موفق باشه و نسخه های بعدیش هم بسازن

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,811
بعنوان کسی که با pop زندگی کرده و سالها منتظر نسخه جدید بوده یکم سخته بعد از سالها همچین بازی رو تحویل بگیره . حالا فرض کنیم بازی مثل reyman امتیاز بالا هم بگیره ولی باز اونی نیست که دونبالشم . هیچی نمیتونه جای یک ریمیک از warrior within بگیره

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,247
نام
Mansour
بعنوان کسی که با pop زندگی کرده و سالها منتظر نسخه جدید بوده یکم سخته بعد از سالها همچین بازی رو تحویل بگیره . حالا فرض کنیم بازی مثل reyman امتیاز بالا هم بگیره ولی باز اونی نیست که دونبالشم . هیچی نمیتونه جای یک ریمیک از warrior within بگیره
به نظر من میتونی این بازی رو به فال نیک بگیری که حداقل یوبی این سری رو فراموش نکرده و شاید با فروش این بازی و استقبال مردم، در آینده POP های AAA هم بسازن(از کجا معلوم شاید در حال ساخت باشه) در صورتی که بازی های شاهکار زیادی هستن که کلا فراموش شدن از اسپلینترسل بگیر تا...
همین که یه بازی با اسم POP داره ساخت و عرضه میشه خودش جای امیدواری داره

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
آقا اگه مترودوینیایی شده باشه و سخت هم باشه عالیه چرا گیر می دین.
بازیای این سبک رو چون پلی ندادین در مقابلشون گارد دارین وگرنه یه مترودوینیایی سولزلایک ممکنه از ده تا بازی سوم شخص هم بهتر باشه.
در مورد شخصیت اول هم فکر می کنم ایرانیای قدیمی و اصیل همین شکلی بودن!

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
آقا اگه مترودوینیایی شده باشه و سخت هم باشه عالیه چرا گیر می دین.
بازیای این سبک رو چون پلی ندادین در مقابلشون گارد دارین وگرنه یه مترودوینیایی سولزلایک ممکنه از ده تا بازی سوم شخص هم بهتر باشه.
در مورد شخصیت اول هم فکر می کنم ایرانیای قدیمی و اصیل همین شکلی بودن!
دقیقا
من از محبوب ترین سبک هام مترویدونیا و سولزلایک هست
و بی صبرانه منتظر بازی هستم

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
warrior within که با اختلاف بهترینه سری هست و شکی نیست
ولی یوبی باید بوی پول به مشامش بخوره تا بره سمتش
من به این بازی خیلی امیدورام فقط فروش متای خوبی داشته باشه تا یوبی مجبور کنه بره سراغ این سری
هنوزم نمیدونم چی شده که زبان فارسیو گذاشتن روش اون با کیفت درست حسابی 🤔

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر