Prince of Persia: The Forgotten Sands | PC

70ss_preview_POPFS_Palac.jpg

نام جدیدترین قسمت از بازی Prince of Persia است که داستان آن در فاصله The Sands of Time و Warrior Within (قسمت اول و دوم) رخ می دهد.
داستان بازی از جایی شروع می شود که پرنس به قصد دیدن برادر خود به مکانی به نام ازاد سفر می کند. اما پرنس بعد از سفر متوجه می شود که نیرو های بسیار قوی شهر را به احاطه خود در اورده اند و قصد از بین بردن حکومت برادر وی را دارند. پرنس مجبور می شود که از قدرت زمان خود استفاده کند تا پادشاهی از بین نرود. طبق گفته های تهیه کننده این بازی هیچ ارتباطی با فیلم The Sands of Time ندارد.
همانند سری SOT این بار شما با دشمنان زیاد روبرو می شوید و همچنین قدرت ها اکروباتیک بسیاری در بازی وجود دارد. در کل قدرت های بسیاری به پرنس در این شماره اضافه شده است.
این بار بازی این بار هم دارای تم شب های عربی است و دیگر از تم گرافیکی دو سال پیش استفاده نمی کند. Ubisoft قول یک تجربه بلاک باستر بزرگ را به بازیکنان داده است. این بازی از موتور بسیاری قوی Anvil ( موتور استفاده شده در سری Assassins Creed و Prince of Persia دو سال پیش ) استفاده می کند.
در بازی قدرتی به نام Mastery Over Nature اضافه شده است که سازندگان اطلاعات زیادی ان فاش نکرده اند. در بازی شما قابلیت کنترل زمان و طبیعیت و دشمنان خود را دارا هستید.
نکته دیگر در مورد خشن شدن بازی است زیرا درجه بازی توسط PEGI مثبت 16 سال اعلام شده است در حالی که POP سال 2008 دارای درجه بندی مثبت 12 سال بود.
تیم سازنده این اثر همان تیم اصلی سازنده این سری در بخش Ubisoft Montral هستند.

این بازی همزمان با عرضه فیلم Prince of Persia : The Sands of Time در می 2010 عرضه خواهد شد.

عکسهایی از بازی

R-teen

کاربر سایت
Oct 28, 2007
268
نام
آرتین
عكس‌ها خيلي جالب بودن. :happy:
نمي‌شد بيخيال اين قضيه‌ي آب‌بازي مي‌شدن؟‌ :biggrin1: زياد جالب به نظر نمياد.

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
1.آب نقطه مقابل شن هست
2.در پرنس های قبلی خط جون پرنس با خوردن آب پر میشد(2008 منظورم نیست)
3. از ایده های بازی توقف زمان و استفاده از آب به عنوان سکو و میله برای پرش هست.
پس با این 3 دلیل ساده آب مایه حیات است.(یعنی لازمه)

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
دوستان یوبی سافت اعلام کرده نسخه پی سی تو همون june منتشر میشه در صورتی که کنسول may
من نمیدونم یوبی سافت که میگفت این تاخیر ها به خاطر دزدیه ولی الان که روی بازی قفل گذاشتید دیگه چرا تاخیر؟؟تازه گفتید که کرک هم نشده پس برای چی؟
من چندتا چیز را احتمال میدم که یوبی سافت میدونه این بازی هم کرک میشه برای همین گفته بزار بعد کنسول منتشر کنم یا اینکه قصد داره قفل را برداره و تاخیر داده و یا اینکه میخواد یه تغییراتی برای کرک نشدن تو قفل این بازی انجام بده یا اینکه به خاطر قفل فروش بازیش هاش سرعت کمتری پیدا کرده و ممکنه با فروش اسپلینترسل تداخل پیدا کنه.

آخرین ویرایش:

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
خدا را شکر عکس ها را که دیدم گرافیکش از نسخه قبل بهتره! :blushing:
کسی می تونه کمی درباره داستان این قسمت توضیح بده؟ممنون می شم!

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
دوستان یوبی سافت اعلام کرده نسخه پی سی تو همون اپریل منتشر میشه در صورتی که کنسول may
من نمیدونم یوبی سافت که میگفت این تاخیر ها به خاطر دزدیه ولی الان که روی بازی قفل گذاشتید دیگه چرا تاخیر؟؟تازه گفتید که کرک هم نشده پس برای چی؟
من چندتا چیز را احتمال میدم که یوبی سافت میدونه این بازی هم کرک میشه برای همین گفته بزار بعد کنسول منتشر کنم یا اینکه قصد داره قفل را برداره و تاخیر داده و یا اینکه میخواد یه تغییراتی برای کرک نشدن تو قفل این بازی انجام بده یا اینکه به خاطر قفل فروش بازیش هاش سرعت کمتری پیدا کرده و ممکنه با فروش اسپلینترسل تداخل پیدا کنه.

یعنی نسخه ی PC زودتر ار کنسول میاد؟:confused:
بعد از ماه April ماه May میاد.

درستش اینه که نسخه ی PC رفت به ماه June.
http://www.vg247.com/2010/03/05/ubi-slips-pc-version-of-prince-of-persia-the-forgotten-sands/

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
خداراشکر میکنیم که قفل بازی های ubisoftیکی یکی میشکنه و هر کدوم هم زودتر از دیگری پس با این حساب به احتمال زیاد مشکلی هم با Prince of Persia: The Forgotten Sands نخواهیم داشت. انشاالله

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
از نظر گرافيكي كه خيلي افتضاح بود
تازه اوله راهه؟ :biggrin1:
اتفاقا گرافیکش خیلی هم خوب کار شده و تا اونجایی که من پیگیری کردم سایتا هم ازش تعریف کردن! شما یه دمو از گیمپلی بازی دیدی یا فقط تریلر ازش دیدی؟

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
سلام به همه.

آقا یه خبر جالب!!

توی این شماره از بازی Prince of Persia باز هم کلمات و جملات فارسی خاهید شنید!!

توی این تریلر CG :

http://www.gamersyde.com/news_prince_of_persia_tfs_introduction-9299_en.html

دقیقآ در دقیقه دوم! یکی از سربازان ایرانی دستور حمله میه!

و بلند میگه :

حملـــه !!

باید دید چقدر جملات و کلمات فارسی توی بازی استفاده میشه!

ezio love

کاربر سایت
Nov 3, 2009
359
نام
محسن
سلام به همه.

آقا یه خبر جالب!!

توی این شماره از بازی Prince of Persia باز هم کلمات و جملات فارسی خاهید شنید!!

توی این تریلر CG :

http://www.gamersyde.com/news_prince_of_persia_tfs_introduction-9299_en.html

دقیقآ در دقیقه دوم! یکی از سربازان ایرانی دستور حمله میه!

و بلند میگه :

حملـــه !!

باید دید چقدر جملات و کلمات فارسی توی بازی استفاده میشه!

آقا خودم تو چند تا تريلر ديدم كه فارسي حرف مي زنن اما فقط اون غول بد تركيبه فارسي حرف مي زنه مثلا مي گفت فرزند سليمان رو پيدا كنيد و بكشيد يا انتقامم رو مي گيرم البته يكم لهجه داشت ولي كامل مي شد فهميد چي مي گه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر