Prince of Persia: The Forgotten Sands | PC

70ss_preview_POPFS_Palac.jpg

نام جدیدترین قسمت از بازی Prince of Persia است که داستان آن در فاصله The Sands of Time و Warrior Within (قسمت اول و دوم) رخ می دهد.
داستان بازی از جایی شروع می شود که پرنس به قصد دیدن برادر خود به مکانی به نام ازاد سفر می کند. اما پرنس بعد از سفر متوجه می شود که نیرو های بسیار قوی شهر را به احاطه خود در اورده اند و قصد از بین بردن حکومت برادر وی را دارند. پرنس مجبور می شود که از قدرت زمان خود استفاده کند تا پادشاهی از بین نرود. طبق گفته های تهیه کننده این بازی هیچ ارتباطی با فیلم The Sands of Time ندارد.
همانند سری SOT این بار شما با دشمنان زیاد روبرو می شوید و همچنین قدرت ها اکروباتیک بسیاری در بازی وجود دارد. در کل قدرت های بسیاری به پرنس در این شماره اضافه شده است.
این بار بازی این بار هم دارای تم شب های عربی است و دیگر از تم گرافیکی دو سال پیش استفاده نمی کند. Ubisoft قول یک تجربه بلاک باستر بزرگ را به بازیکنان داده است. این بازی از موتور بسیاری قوی Anvil ( موتور استفاده شده در سری Assassins Creed و Prince of Persia دو سال پیش ) استفاده می کند.
در بازی قدرتی به نام Mastery Over Nature اضافه شده است که سازندگان اطلاعات زیادی ان فاش نکرده اند. در بازی شما قابلیت کنترل زمان و طبیعیت و دشمنان خود را دارا هستید.
نکته دیگر در مورد خشن شدن بازی است زیرا درجه بازی توسط PEGI مثبت 16 سال اعلام شده است در حالی که POP سال 2008 دارای درجه بندی مثبت 12 سال بود.
تیم سازنده این اثر همان تیم اصلی سازنده این سری در بخش Ubisoft Montral هستند.

این بازی همزمان با عرضه فیلم Prince of Persia : The Sands of Time در می 2010 عرضه خواهد شد.

عکسهایی از بازی

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
بله نسخه کنسولی بهتره ! ولی نه WII
نسخه wii گرافیکش خیلی پایین تره و emulator هم مشکلات متعددی داره !
تا یکی دو روز دیگر هم نسخه pc کرک می شه
کی گفته نسخه کنسولی بهتر از پی سی هست لطفا منبعش را هم بزارید؟
یه نگاه به این هم بندازید.
interview with the Lead Programmer Alain Dessureaux

TimeShifts

کاربر سایت
May 1, 2010
46

حرف شما متین
من در جواب به آن دوست عزیزمان که گفته بودن نسخه WII بهتره گفتم ! آخه یک بازی با شبیه ساز چطور می تونه از نسخه اصلی مخصوص pc بهتر باشه ؟

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
حرف شما متین
من در جواب به آن دوست عزیزمان که گفته بودن نسخه WII بهتره گفتم ! آخه یک بازی با شبیه ساز چطور می تونه از نسخه اصلی مخصوص pc بهتر باشه ؟

بحث در مورد این چیزا کرک بازی نمیشه

من یکی که داره حالم بهم میخوره اونقده تو این سایت ها رفتم و تو این فروم ها رفتم از عربی تا انگلیسی هنوز کرک خبری نیست

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
فعلا که اصلا صبر کنید ببینید کرک میشه بعد برین سراع دانلود کردنش(آئینه دق که نمیخواین:biggrin1:)
هنوز هم که هیچ خبری مبنی بر کار کردن گروه خاصی روی کرک این بازی نشده!!!
البته من میگم چون این بازی بر خلاف دو بازی قبلی خیلی خوب در نیومده ممکنه کرکرها هم علاقه خاصی به کرک کردنش نداشته باشند;)
داداش جایی دیگه نگیا کرکرها هم علاقه خاصی به کرک کردنش نداشته باشند اشغال ترین بازیها هم کرک میشن بعدم این واژه کرکر از کدوم فرهنگ لغت اومده هکرا گیم کرک میکنن:cheesygri.
من نسخه کنسولو بازی کردم اکس باکس که مثل همیشه افت فرمو مشکل انتی انالیز داشت پلی 3 هم که در جریانین مثل اسسین کلا یوبی با سونی قهر اصلا وقت نذاشته بود روش بازم مثل اسسین 2 باید نسخه کامپیوتر باشیم ببینیم بازی چیکارس.

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
یه سری عشق کنسول دارن نمیدونن چقدر اشغاله من همرو دارم وچون مربوط به کاروه باید ازشون استفاده کنم ولی هیچ وقت رو دست نسخه pc یک بازی کنسول حرفی برای گفتن نداره این خبرم دیده بودم ملومه همه کنسولا میمیرن جاش 1اشغال دیگه میاد ps 1 xbox ps2 همه مردن وقت ایتاهم میرسه........

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
700
نام
Mehdy
داداش جایی دیگه نگیا کرکرها هم علاقه خاصی به کرک کردنش نداشته باشند اشغال ترین بازیها هم کرک میشن بعدم این واژه کرکر از کدوم فرهنگ لغت اومده هکرا گیم کرک میکنن:cheesygri.
من نسخه کنسولو بازی کردم اکس باکس که مثل همیشه افت فرمو مشکل انتی انالیز داشت پلی 3 هم که در جریانین مثل اسسین کلا یوبی با سونی قهر اصلا وقت نذاشته بود روش بازم مثل اسسین 2 باید نسخه کامپیوتر باشیم ببینیم بازی چیکارس.
حالا من یه چیزی خودمونی گفتم که منظور خودم رو رسونده باشم شما دیگه چرا غلط املایی میگیری!!:biggrin1:
ثانیا اینو میدونم که بازی احتمالا آخر کرک میشه ولی این نکته رو هم باید مد نظر داشت که هم AC2 و هم SC هر دو موقعی که ارائه شدند جزء بازیهای پرطرفدار شدند ولی این بازی درسته که اولش قبل از ارائه سر و صدای زیادی کرده بود ولی توی بازار اومد کاملا تابلو شد که فقط جنبه تبلیغ برای فیلم بسیار پر خرج(والبته زیبا) اون بوده!!
منم در کل منظورم همین بود که این گروههای هکر نمیان وقت خودشون رو روی یک بازی نسبتا کم طرفداره تلف کنن و حداقل اولویتهای خودشون رو روی فاکتورهای مهمتری قرار میدن به طوری که احتمالا خودت میدونی توی خیلی از فرومها بعضی ازبچه ها نظرشون این بوده که این بازی اصلا ارزش خریدن نداره!!

البته این رو هم میشه در نظر گرفت که جون یوبی اومد و نسخه pc این بازی رو حدود یه ماه عقب انداخت احتمالا از دو بازی قبلی درسهایی گرفته و یه دستکاریهایی توی سیستم DRM این بازی کرده باشه که کرک کردنش رو یه کم سخت کنه;)
بالاخره آینده همه چیز رو مشخص میکنه:confused:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
منم در کل منظورم همین بود که این گروههای هکر نمیان وقت خودشون رو روی یک بازی نسبتا کم طرفداره تلف کنن و حداقل اولویتهای خودشون رو روی فاکتورهای مهمتری قرار میدن به طوری که احتمالا خودت میدونی توی خیلی از فرومها بعضی ازبچه ها نظرشون این بوده که این بازی اصلا ارزش خریدن نداره!!

;)

بابا خیلی باهالی مثل اینکه حواست نیست داری درباره چی صحبت می کنی کل دنیا چشم دوختند به این بازی اونوقت شما می گی که بازی کم طرفدار

یک نگاهی به فروش نسخه های قبلی بنداز متوجه می شی

در ضمن اطمینان دارم که هکر ها نتونستند بازی کرک کنند :evil1::evil1::evil1:

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
700
نام
Mehdy
بابا خیلی باهالی مثل اینکه حواست نیست داری درباره چی صحبت می کنی کل دنیا چشم دوختند به این بازی اونوقت شما می گی که بازی کم طرفدار

یک نگاهی به فروش نسخه های قبلی بنداز متوجه می شی

در ضمن اطمینان دارم که هکر ها نتونستند بازی کرک کنند :evil1::evil1::evil1:
نسخه های قبلی sand of time که اصلا حرفی سرش نیست هر کدوم از شاهکارهای زمان خودشون بودند:cool:
من که این حرفها رو از خودم درنیاوردم شما خودت یه سری به تاپیک Xbox 360 و ps3 این بازی برم می بینی که خیلی از بچه ها گفتند که واقعا بازی افتضاح بوده(البته در مقایسه با نسخه های شاهکار قبلی این بازی) البته بعضی هم از این بازی طرفداری کردند ولی در کل نظرها نسبت به این بازی خیلی مساعد نبوده(اشتباه نشه خود من هم یک از طرفداران پروپا قرص این بازی هستم ولی خوب واقعیت رو که نمیشه انکار کرد!!!) آخه بخود که خیلی از سایتها به این بازی نمره 8 زورکی هم ندادند که;)
در ضمن من یکی از احتمالات رو این دادم وگرنه گفتم شاید به خاطر سیستم پیچیده کرک این بازی هم باشه!!!

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
700
نام
Mehdy
امتیاز یوزر های gs به بازی شده 9

eurogamer:
6/10
IGN:
8/10
game spot critic
7.9/10

درکل بازم میگم باید صبر کرد تا بازی بیاد روی امتیاز این سایتها زیاد نیمشه حساب باز کرد!!!
در ضمن منم pc بازم و از خدامه توی این بحبوحه_ی بی بازی, بازی خوبی دربیاد:cool:
(البته اگه این سیستم قشنگ DRM هک بشه:biggrin1:)

آخرین ویرایش:

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
نسخه های قبلی sand of time که اصلا حرفی سرش نیست هر کدوم از شاهکارهای زمان خودشون بودند:cool:
من که این حرفها رو از خودم درنیاوردم شما خودت یه سری به تاپیک Xbox 360 و ps3 این بازی برم می بینی که خیلی از بچه ها گفتند که واقعا بازی افتضاح بوده(البته در مقایسه با نسخه های شاهکار قبلی این بازی) البته بعضی هم از این بازی طرفداری کردند ولی در کل نظرها نسبت به این بازی خیلی مساعد نبوده(اشتباه نشه خود من هم یک از طرفداران پروپا قرص این بازی هستم ولی خوب واقعیت رو که نمیشه انکار کرد!!!) آخه بخود که خیلی از سایتها به این بازی نمره 8 زورکی هم ندادند که;)
در ضمن من یکی از احتمالات رو این دادم وگرنه گفتم شاید به خاطر سیستم پیچیده کرک این بازی هم باشه!!!
ببینید کلا یوبی زد تو خط مخاطب بیشتر وجدید مثل scجدید یا as2 چون ترفدارای قدیمی که 100درصد بازیو میخرن مخاطب جدیدم دنبال راحتی تو بازی من شخصا اون زمان که pop رو ps2 اومده بود اصلا حال شو نداشتم 1زره که بازی میکردم دلم god of war میخواست سری دیسک عوض میکردم این pop که اسم نداشت یادتونه پارسال اومده بود چون برای جذب مخاطب با 1موضوع بل کل بی ربط با قبلی بود من خیلی ازش خوشم اومده بود ولی قدیمیا حال نکرده بودن من pop1.2.3 رو بعد pop4 زدم زمان خودشون شاهکار بودن ولی باز من با 4 بیشتر حال کردم کمیک گرافیکش با طراحی عالی , دیالگای جالب , نور پردازی , فیزیک , داستان عشقی که باعث شد 1دزد تبدیل به 1 پرنس بشه دنیا رو بدون عشقش نمیخواست که دنیارو ویرون کرد برای عشقش که اگه قرار باشه بمیره با الیکا بمیره یا دنیا با عشقم باشیه یا هیچی نباشه....
ولی قدیمیا ایراد گرفته بودن.
این بازیم عالی بود به شرطی مخاطب جدید باشی دنبال نو اوری با کنار گذاشتن پرنسهای گذشته که به نظر من 9.3 براش مناسب با این دید.............

TimeShifts

کاربر سایت
May 1, 2010
46
E3

eurogamer:
6/10
IGN:
8/10
game spot critic
7.9/10

درکل بازم میگم باید صبر کرد تا بازی بیاد روی امتیاز این سایتها زیاد نیمشه حساب باز کرد!!!

مثل این که E3 همه را جو گیر کرده ;) هکرها و کرکرها هم بی خیال کرک بازی شدن و دارن اخبار را دنبال می کنند.! :eek: :confused:

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
مثل این که E3 همه را جو گیر کرده ;) هکرها و کرکرها هم بی خیال کرک بازی شدن و دارن اخبار را دنبال می کنند.! :eek: :confused:

کرک کردن این بازی دسته SKIDROW رو میبوسه که اون ها هم مثل اینکه یا LA هستند و دارند E3 رو میبینند و یا ژوهانسبورگ هستند دارند مسابقات جام جهانی رو میبینند.:)

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
امتياز يوزر ها توي سايت gamespot براي نسخه pc 8.9 هست ، در حالي كه براي ps3 , x360 امتياز يوزر ها 8.1 هست.
به نظر مياد يوزر ها از نسخه pc بيشتر خوششون اومده

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141

eurogamer:
6/10
IGN:
8/10
game spot critic
7.9/10

اسلا حرف منو فهمیدی؟

گفتم امتیاز یوزر ها 9 هست!

87350884717722363651.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر