Premium Vs. Core

KhashiMetal

کاربر سایت
نام
خشايار
شما كدوم از اين دو مدل رو داريد ؟ دليل انتخاب شما چي بوده ؟ در كل كدوم بهتره ؟
چرا Pre ديگه تو بازار نيست ؟
-----
جواب اين سوالات در اين تاپيك مشخص ميشه !!

Hamid_da2007

کاربر سایت
خب مشخصه اونائی که پرمیوم خریدن دلیلش امکانات بیشتر از قبیل هارد و دسته وایرلس و .... بوده ، اونائی هم که Core دلیلش قیمت مناسبتر و یا اینکه نیازی به اون امکانات بیشتر نداشتن. این کاملا مشخصه!
حالا اینکه کی کدوم مدل رو داره، مشخصه که پرمیوم بیشتر خریدار و طرفدار داره به خاطر امکانات بیشتر و قیمت نه چندان بیشتر. مگه میخوای آمار دقیق بگیری که کی چه مدلی داره؟ مشخصه پرمیوم بیشتر هست.
Pre تو بازار کمه یکی ازدلایلش میشه گفت تقاضای بیشتر برای پرمیوم و ورود کمتر(جدیدا کم وارد ایران شده).
جواب این سؤالات که مشخص بود. حالا چی قراره تو این تاپیک مشخص بشه؟

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
پريميوم 15 ماه جولاي دوباره وارد ميشه بهتر تا اون موقع صبر كنيد و فعلا بشينيد
فوتبال قهرماني اسيا رو نگاه كنيد
تا پريميو 24ماه تير دوباره وارد شه و تا به مغازه ها برسه
حدودا اول مرداد ميشه الان قيمتش رفته بالا
چون كميابه

joopi_gam3r

کاربر سایت
اينكه تاپيك زدن نداره

پريميوم 15 ماه جولاي دوباره وارد ميشه بهتر تا اون موقع صبر كنيد و فعلا بشينيد
فوتبال قهرماني اسيا رو نگاه كنيد
تا پريميو 24ماه تير دوباره وارد شه و تا به مغازه ها برسه
حدودا اول مرداد ميشه الان قيمتش رفته بالا
چون كميابه

مطمئني؟يعني 24 تير وارد بازار ميشه؟

آخرین ویرایش:

T Elite x

کاربر سایت
نام
HaMiD
خدا کنه راست باشه چه فازی میده اون موقع میرم یک xbox360 j با یه دسته بی سیم ویه adsl میگیرم فازشو میبرم اوف چه فازی میده فکرشوبکن{ البته بره کلمه ی اخری یه چیز دیگه در موردش فک نکنید ها}:laughing:

siamakcgm

کاربر سایت
نام
siamak
من میگم اعتصاب کنید همه کسی چیزی نخره اون موقع رو دست فروشنده ها باد میکنه ارزون میشه مثل PS3! :cheesygri

joopi_gam3r

کاربر سایت
خدا کنه راست باشه چه فازی میده اون موقع میرم یک xbox360 j با یه دسته بی سیم ویه adsl میگیرم فازشو میبرم اوف چه فازی میده فکرشوبکن{ البته بره کلمه ی اخری یه چیز دیگه در موردش فک نکنید ها}

من همين الانشم دارم از بي بازي مي ميرم كو تا 10 روز ديگه:((:((

من میگم اعتصاب کنید همه کسی چیزی نخره اون موقع رو دست فروشنده ها باد میکنه ارزون میشه مثل PS3!

اگه اعتصاب كرده بودن بچه ها الان پرميوم زير 400 بود(چه حالي ميداد:p)

siamakcgm

کاربر سایت
نام
siamak
من همين الانشم دارم از بي بازي مي ميرم كو تا 10 روز ديگه:((:((

اگه اعتصاب كرده بودن بچه ها الان پرميوم زير 400 بود(چه حالي ميداد:p)

هنوزم دیر نشده فروشنده ها 1 ماه که فروش نکنن مجبورن بیارن زیر 400 ! :cheesygri

KhashiMetal

کاربر سایت
نام
خشايار
خب مشخصه اونائی که پرمیوم خریدن دلیلش امکانات بیشتر از قبیل هارد و دسته وایرلس و .... بوده ، اونائی هم که Core دلیلش قیمت مناسبتر و یا اینکه نیازی به اون امکانات بیشتر نداشتن. این کاملا مشخصه!
حالا اینکه کی کدوم مدل رو داره، مشخصه که پرمیوم بیشتر خریدار و طرفدار داره به خاطر امکانات بیشتر و قیمت نه چندان بیشتر. مگه میخوای آمار دقیق بگیری که کی چه مدلی داره؟ مشخصه پرمیوم بیشتر هست.
Pre تو بازار کمه یکی ازدلایلش میشه گفت تقاضای بیشتر برای پرمیوم و ورود کمتر(جدیدا کم وارد ایران شده).
جواب این سؤالات که مشخص بود. حالا چی قراره تو این تاپیک مشخص بشه؟
دوست عزیز این تاپیک رو من به این خاطر باز کردم چون دیدم تو تاپیک های دیگه از این صحبت ها زیاد میشه ... شاید اینطوری بهتر باشه که همه سوالات در مورد خرید Pre یا Core در این تاپیک پرسیده بشه ... مگه نه ؟
موفق باشید...

tupac

کاربر سایت
من نظرم اینه : pre میتونه بهتر باشه چون ببینید میگن 150 تومان فرق بین core و premume هستش درست تا اینجا،ولی وقتی شما بخواین این تجهیزات اضافه رو جدا بخرین باید هدود 200 پول بدین.
لطفا اگه کسی قیمتارو دقیق داره این نوشته منو کامل کنه.
میخوام اینو بگم گه قیمت pre بدون لوازمش (یعنی مدل pre بدون هارد و باقی مسایل و با دسته سیمی )ایا قیمتش برابر core هست یا نه ؟اگه برابر باشه میشه گفت که بله pre بهتر خریدنش ولی اگر کمتر افتاد یعنی که بیلی جون از مدل pre خودش زده (یعنی از اصل دستگاه)تا بتونه ارزونتر و با وسایل اضافی این کمکاری رو به پر کاری تبدیل کنه.

navid_riot

کاربر سایت
نام
Navid
شما كدوم از اين دو مدل رو داريد ؟
من مدل Premium را دارم
دليل انتخاب شما چي بوده ؟ در كل كدوم بهتره ؟
دلیلش این بود که هم بهتره از لحاظ دسته رم و... و هم بیشتر دوستام اینرا داشتند درکل از نظر من Premium
دلیل خاصی نداره

حال کردین اینطوری جواب بدین

DAVOOD THE GREAT

کاربر سایت
سلام.....

اقا من core دارم هر دو مدل xbox نسبت به مزایایی دارند مثلا قیمت c نسبت بهper بهتره البته درسته یک سری وسایل جانبی رو نداره و دسته هاش باسیم البته دسته های بی سیم تو ایران خوب جواب نمیده چون یک نوع باتری میخواهد و شارجرش هم از طریق استفاده نادرست زود خراب میشه و بطری هم بعد از چند وقت مرخصه ولی مدل c هم دسته با سیم داره که باعث صرفه جویی شما در مصرف پولتون هم هست این مشکل ها رو نداره البته اگر بتونید مدل core های قدیمی رو پیدا کنید بخرید بهتره چون سیستم فنشون و dvd rom شون خیلی سگن من بدون کلور حدود 7 ماهه که روزی چهار ساعت بازی میکنم البته پشت سر هم البته داداشم رو نمیدونم چقدر بازی میکنه فکر کنم ازمن بیشتر بازی میکنه البته در مورد مادر بورد این دو تا دستگاه نمیدونم کدوم بهتره کسی میدونه بگه بچه راستی من حدود 7 ماه پیش این کنسولم رو با یک هارد 20 گیگ مدل j هست دستگاهم اضافی و یکی از اینهایی که برق ایران ولتاژشو برای دستگاه پایین میارن وشش تا بازی play box خریدم 500 و یک دسته سیم دار و یک ماه xbox live و ضمانت gold که اگه خرابشه تعویض میکنن البته دستگاه برنامه هم داشت خوب خریدم ها سرم که کلاه نرفته هر کی میدونه بگه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
نام
ارمان
شما كدوم از اين دو مدل رو داريد ؟ دليل انتخاب شما چي بوده ؟ در كل كدوم بهتره ؟
-----
جواب اين سوالات در اين تاپيك مشخص ميشه !!

من که J گرفتم.
دلیل ؟ به خاطر Oblivion که ائن موقع هنوز Pal نبود وگرنه Pal میگرفتم-یه دلیل دیگشم Dead :love:Rising:love: بود . UC بی خیال شدم .
به نظر من مدلاش فرق زیادی نداره.........................................
PRE نیست ؟ چی میدونم چرا نیست !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر