ppc یا iphone

Xavi

کاربر سایت
May 29, 2009
624
نام
فرشاد
خوب من بعد از کلی تحقیق فهمیدم که ipod در ضمینه صدای خروجی از هدوفن(db) خیلی بد عمل میکنه یعنی palyer های دیگه از اون بهترن مثلا اول cowon هست بعد سونی مدل nwz و حتی samsung و iriver که همه ی اینا بهتر از ipod هستش

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
توهینی بنده نکردم فکر کنم اصلا به خودت شک داری
من از آیفون تعریف نکردم میفهمی؟!!!! پست های صفحه قبل میتونی تگاه کنی
دوما منم مثه شما ادعا با اطلاعی نکردم
سوما شما درست میگی ppc خیلی بهتره الان راضی میشی یا دوباره یه چیزی میگی :-"

پس کلماتی مثل چرت و ... کلمات محترمانه ای هستش دیگه !!!
ادعا نکردی چون با اطلاع نیستی .شما حتی نتونستید ثابت کنید که هدفون داخل جعبه تقلبیه یا نه .
نخیر از دهن شما بشنوم که ppc بهتره اصلا راضی نمیشم چون چیزی از ppc نمیدونید .
ما اینجا داریم در مورد مقایسه این دو صحبت میکنیم پس شما لطف کن و ایرادات و اطلاعات خودتونو هر جای دیگه ای جز اینجا مطرح کن .

آخرین ویرایش:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
خوب من بعد از کلی تحقیق فهمیدم که ipod در ضمینه صدای خروجی از هدوفن(db) خیلی بد عمل میکنه یعنی palyer های دیگه از اون بهترن مثلا اول cowon هست بعد سونی مدل nwz و حتی samsung و iriver که همه ی اینا بهتر از ipod هستش

من هم اینجا گفتم که صدای ایپاد زیاد جالب نیست و از نظر من که چند پلیر رو امتحان کردم اصلا چنگی به دل نمیزنه .

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين

vaio

کاربر سایت
Jun 10, 2008
83
بنده خودم HTC دارم
ولی ایا میزان فروش ربطی به یرتری نداره
من تو پستای قبلینم هم دلیل اوردم
فکر نکنم به فن بوی بودن ربطی داشته باشه دوست عزیز

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
بنده خودم HTC دارم
ولی ایا میزان فروش ربطی به یرتری نداره
من تو پستای قبلینم هم دلیل اوردم
فکر نکنم به فن بوی بودن ربطی داشته باشه دوست عزیز
من منظور بدی نداشتم ولی بحث های این چند وقته خیلی باعث شده که طرز برخورد عوض بشه.
خیر فروش هیچ ربطی به برتر بودن نداره.بلکه به بیشتر بودن طرفدار مربوط میشه.خیلی چیزا بودن که از رقیبشون بهتر بودن ولی نصف فروش اونم نکردن.

vaio

کاربر سایت
Jun 10, 2008
83
من منظور بدی نداشتم ولی بحث های این چند وقته خیلی باعث شده که طرز برخورد عوض بشه.
خیر فروش هیچ ربطی به برتر بودن نداره.بلکه به بیشتر بودن طرفدار مربوط میشه.خیلی چیزا بودن که از رقیبشون بهتر بودن ولی نصف فروش اونم نکردن.
شاید حرف شما درست باشه دوست عزیز:smile:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
فروش 1 میلیونی ایفون 3gs در 3 روز نشون می ده باید مایکروسافت و تولید کننده های ppc یک فکری بکنن
و نباید بیجا از WINDOWS طرفداری بشه
http://www.apple.com/pr/library/2009/06/22iphone.html

مگه فروش بالای wii و یا ds باعث میشه که همه این دو کنسول رو بخرن و از کنسولهای دیگه استقبال نشه ؟ من شخصا اصلا این دو کنسول رو قبول ندارم و هیچ علاقه ای هم بهشون ندارم پس باید فبول کرد که هر کس سلایق خاص خودشو داره .

amir_360

کاربر سایت
May 29, 2007
452
نام
امیر رضا
پس کلماتی مثل چرت و ... کلمات محترمانه ای هستش دیگه !!!
ادعا نکردی چون با اطلاع نیستی .شما حتی نتونستید ثابت کنید که هدفون داخل جعبه تقلبیه یا نه .
نخیر از دهن شما بشنوم که ppc بهتره اصلا راضی نمیشم چون چیزی از ppc نمیدونید .
ما اینجا داریم در مورد مقایسه این دو صحبت میکنیم پس شما لطف کن و ایرادات و اطلاعات خودتونو هر جای دیگه ای جز اینجا مطرح کن .
اگر راحتی فکر کن که من بی اطلاع هستم هیچ مشکلی نیست
برادر من ppc اتفاقا خیلی خوبه من نگفتم بده اصلا متوجه نمیشی انگار برو این پست های منو بخون ببین من اصلا گفتم ppc بده یا آیفون بهتره یا مثلا مثه خودت بیام این همه صفحه آیفون رو بکوبم !!!!! برو درست از اول بخون چون مثل اینکه اصلا مطلب رو درک نکردی
پ ن :من قبل از آیفون omnia داشتم میگم مثه اینکه خیلی علم غیب داری اون ازون موقع که میگی من رفتم تو فروم ها یه چیزی شنیدم اینم از الان:laughing::laughing:

B E H D A D

کاربر سایت
Sep 27, 2009
12
آورده جلو iPhone. حالا میگن صبر کنید تا Windows Mobile 7 میخواد کولاک کنه :biggrin1: ولی عمرا مایکروسافت بتونه به iPhone برسه.

دوست عزیز شما کجا ویندوز 7 رو دیدی بگو ما هم بریم ببینم که به پای مک نمیرسه :eek:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,194
بابا این حرفا چیه؟آیفون و آیپاد طرفدارای خودشون رو دارن ppc ها هم طرفدارای خودشون رو!
من تا الاه هر نوع گوشی بگی استفاده کردم!از 100 گرفته تا....
هر گوشی معایب و مزایای خودش رو داره!
بعضی برادران فن هم رعایت کنن!من خودم اصلا از ppc و iphone خوشم نمیاد!
واسه خودم دلایلی دارم!
ایفون جذبه و تنوع داره!گیم داره !اما رک میگم مثل کنشول حال نمیده!نه مثل psp نه مثل دی اس!
اینم نوع دیگه ییه!
الان تاچ پرو به نظر من کامله!یک موقع همون ویوا واسه خودش دنیایی بود!
قبل ایفون هم خیلی ppc ها بودن که کاربرای خودشو داشتن!;)
حالا یکی 1تومان پیدا کرده اومده ایفون میگیره
یا ppc زود میگه این خداس گوشیه!نه !این خبرا نیست!
این تاپیک مقایسه هست!پس منطقی باشین!
کسیم نمیتونه بگه این از این برتره!بگه هم واقا بیخردیه خودش رو نشون میده!

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
من خودم وقتی که این تاپیک رو زدم هنوز 3gs نیومده بود ولی الان که اومده باید بگم رضایتم از ایفون خیلی زیادتر شده چون جدای از قیمت بالاش اشکالات زیادی از مدل قبلی خودش رو برطرف کرده از جمله اضافه شدن فیلمبرداری . افزایش رم . اضافه شدن ام ام اس . دلیوری . بلوتوث که البته این سه تای اخر برای مدل قبلی هم اضافه شده . ولی هنوز مشکلات عمده ای داره از جمله ضعف باطری . نیاز به واسطه برای اضافه کردن زنگ یا والپیپر و قیافه گوشی . هر چند که ppc ها هم منتظر ورود ویندوز 7 هستن تا احتمالا تغییرات زیادی درونشون بوجود بیاد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر