ppc یا iphone

amir_360

کاربر سایت
May 29, 2007
452
نام
امیر رضا
خدمت دوستانی که قصد خرید ایفون رو دارن عرض کنم که خود بنده تا قبل از خریدش فکر میکردم که نرم افزار ایپاد در این گوشی شاید بهترین پخش کننده موسیقی در جهان باشه اما در کمال تعجب باید بگم که نه تنها بهترین نیست بلکه در برابر پخش کننده های گوشیهایی مثل اچ دی و واکمن سونی اریکسون هیچ حرفی برای گفتن نداره !!! جالبه که بدونید ایپاد حتی فاقد اکولایزر دستی جهت تنظیم صداست که خودش عیب بزرگیه . هدفون خود گوشی که واقعا کیفیت افتضاحی از لحاظ باس(بیس) صدا داره و هیچگونه بیسی در اهنگها نمیشنوید و شاید با بهترین هدفونها بتونید خودتونو متقاعد کنید که اهنگتون کمی کیفیت داره که بازهم در برابر واکمن و یا پلیر ppc (شخصا اچ دی رو با ایفون مقایسه کردم) کاملا کم میاره البته شاید از لحاظ بلندی صدا برتر باشه اما از لحاظ تفکیک صداها و بیس صدا پایینتره که شاید از نداشتن اکولایزر و تنظیمات دستی هم باشه .

سلام به همگی عرض شود کاملا حرف شما به نظره بنده اشتباه است و همونطور که در پست های بالای خودتون گفتین کار باهاش سخته فکر کنم هنوز توانایی کار با هاشو ندارین که این حرف رو میزینین
شما هر اکولایزری رو میتونی تو itunes انجام بدی به صورت دستی بعد که گوشی رو sync میکنی با نام دلخواه اکولایزر تو گوشی ثبت میشه

مورد دیگه که اون دوستمون فرزاد گفت هم اشتباه هست در مورد ریختن آهنگ اصلا فرقی با ipod touch نداره ایشون هم فکر کنم اطلاع ندارن که چه جوری باید drag &drop کنن وگرنه در آیفون بدون ساخت playlist میشه عمل درگ و دراپ رو انجام داد

در مورد حرف بعدی شما که میگین واقعا هیچ حرفی برای گفتن نداره (در مورد هدست هاش)

شما برو از همونی که گوشی رو خریدی هدست ارجینال رو بگیر که کیفیت و باس رو متوجه بشی 100%هدست ارجینال رو برداشتن چون برای دوست های من هم همین کار رو کردن و کیفیتش واقعا ضعیفه در مقابل اصلش

شما که گوشیت آنلاک فکتوریه میتونم بپرسم دیگه چه مشکلی داری ؟!

M33FT هم واقعا مطلب خوبی گذاشته ممنون

مطلب آخر :افرادی که به حد کافی اطلاع ندارن خواهشا الکی با اطلاعات غلط و من درآوردی آیفون و اپل رو نکوبند نمونش همون دوستمون که میگه سیاست شرکت های آمریکایی انداختنه! پیشنهاد میکنم شما برو اول ببین چند نوع سیاست در فروش کالا داریم بعد بیا بگو کدوم سیاست مد نظرت هست
:-"

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
البته منم فکر کردم که بشه با ایتیونز بشه اکولایزر ها رو تظیم کرد ولی هر چی بصورت دستی تنظیم کردم و گوشی رو سینک کردم ولی توی گوشی ثبت نشد .
والا در مورد هدفون مطمئنم اصله چون کارتن گوشی پلمب بود در ضمن من چند تا گوشی دیگه هم دیدم که هدفونش همینه انتقاد من از هدفونهاش نداشتن باس بود وگرنه از لحاظ شفافیت صدا خیلی خوبه ولی باس نداره .
مشکل من در مورد گوشی اینه که بدون وجود ایتیونز خیلی از تنظیمات و کارهای روزمره و عادی گوشی غیر قابل انجامه . شاید برای تمام کسانی که ایفون نداشتن و یا باهاش کارنکردن زیاد محسوس نباشه که چقدر کمبود توی این گوشی وجود داره ( فقط نگید که داری بی خودی انتقاد میکنی چون این کمبودها رو دارم میبینم و باهاشون سر میکنم) درسته که تاچ این گوشی فوق العادس ولی برای کسی که عادت داره هر اهنگی رو بعد از گرفتن با بلوتوث بعنوان زنگ بزاره و یا والپیپر بگیره و عوض کنه و .... داشتن ایفون یه کابوسه چون شما باید یه لپ تاب همراهت باشه تا بتونی تغییراتی توی گوشیت انجام بدی .
خیلیا میگن که شما که این مشکلات رو میدونستی چرا ایفون خریدی ؟ من چون خوره گوشی هستم ایفون خریدم فقط بخاطر اینکه تجربش کرده باشم ولی باید بگم توی تمام تجاربم انقدر محدودیت نداشتم و به مشکل بر نخوردم . نظر من اینه که این گوشی فقط و فقط برای کشورهای پیشرفته از لحاظ مخابراتی قابل استفادس و توی ایران بیشتر جنبه مد و اسباب بازی داره .
-------------------------------------------
من که نتونستم اکولایزر دستی به ایفون اضافه کنم اگه شما بلدی بگو ببینم چطوریه .

آخرین ویرایش:

amir_360

کاربر سایت
May 29, 2007
452
نام
امیر رضا
البته منم فکر کردم که بشه با ایتیونز بشه اکولایزر ها رو تظیم کرد ولی هر چی بصورت دستی تنظیم کردم و گوشی رو سینک کردم ولی توی گوشی ثبت نشد .
والا در مورد هدفون مطمئنم اصله چون کارتن گوشی پلمب بود در ضمن من چند تا گوشی دیگه هم دیدم که هدفونش همینه انتقاد من از هدفونهاش نداشتن باس بود وگرنه از لحاظ شفافیت صدا خیلی خوبه ولی باس نداره .
مشکل من در مورد گوشی اینه که بدون وجود ایتیونز خیلی از تنظیمات و کارهای روزمره و عادی گوشی غیر قابل انجامه . شاید برای تمام کسانی که ایفون نداشتن و یا باهاش کارنکردن زیاد محسوس نباشه که چقدر کمبود توی این گوشی وجود داره ( فقط نگید که داری بی خودی انتقاد میکنی چون این کمبودها رو دارم میبینم و باهاشون سر میکنم) درسته که تاچ این گوشی فوق العادس ولی برای کسی که عادت داره هر اهنگی رو بعد از گرفتن با بلوتوث بعنوان زنگ بزاره و یا والپیپر بگیره و عوض کنه و .... داشتن ایفون یه کابوسه چون شما باید یه لپ تاب همراهت باشه تا بتونی تغییراتی توی گوشیت انجام بدی .
خیلیا میگن که شما که این مشکلات رو میدونستی چرا ایفون خریدی ؟ من چون خوره گوشی هستم ایفون خریدم فقط بخاطر اینکه تجربش کرده باشم ولی باید بگم توی تمام تجاربم انقدر محدودیت نداشتم و به مشکل بر نخوردم . نظر من اینه که این گوشی فقط و فقط برای کشورهای پیشرفته از لحاظ مخابراتی قابل استفادس و توی ایران بیشتر جنبه مد و اسباب بازی داره .
-------------------------------------------
من که نتونستم اکولایزر دستی به ایفون اضافه کنم اگه شما بلدی بگو ببینم چطوریه .
شما فکر میکنی که واقعا اون پلمپ اصیله؟!!!!
بنده هم از نظره باس گفتم
شما اگه نمیتونی با آیتیونز کار کنی و سخته برات برنامه ی Ifun Box رو دانلود کن که کم حجمه

نکته آخر شما هر گوشی داشته باشی اگه بلوتوث نداشته باشی نیمیتونی بدون pc یا laptop توش آهنگ یا عکس بریزی
که برای بولوتوثش هم باید برنامه ی ibluetooth رو بریزی البته پیشنهاد میکنم بهت بدی بیرون بریزن چون شما که اینقدر کار با آیتیونز ساده رو سخت و پیشرفته میدونی اون رو که 100% نمیدونی باید چی کار کنی

پ ن:هدف شما ازین همه بحث ناشیانه و از روی تعصب و بدون اطلاعات چیه !!!
من که از همون صفحه اول متوجه نشدم تنها چیزی که دستگیرم شد نداشتن اطلاعات کافی شما که باعث میشه فکر کنی تنها حرف خودت و نظره خودت محترمه و صحیحه :-"

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
شما فکر میکنی که واقعا اون پلمپ اصیله؟!!!!
بنده هم از نظره باس گفتم
شما اگه نمیتونی با آیتیونز کار کنی و سخته برات برنامه ی Ifun Box رو دانلود کن که کم حجمه

نکته آخر شما هر گوشی داشته باشی اگه بلوتوث نداشته باشی نیمیتونی بدون pc یا laptop توش آهنگ یا عکس بریزی
که برای بولوتوثش هم باید برنامه ی ibluetooth رو بریزی البته پیشنهاد میکنم بهت بدی بیرون بریزن چون شما که اینقدر کار با آیتیونز ساده رو سخت و پیشرفته میدونی اون رو که 100% نمیدونی باید چی کار کنی

پ ن:هدف شما ازین همه بحث ناشیانه و از روی تعصب و بدون اطلاعات چیه !!!
من که از همون صفحه اول متوجه نشدم تنها چیزی که دستگیرم شد نداشتن اطلاعات کافی شما که باعث میشه فکر کنی تنها حرف خودت و نظره خودت محترمه و صحیحه :-"

بله فکر میکنم پلمب اصلیه و شکی هم توش ندارم . یکی از اشناها که از المان اومده بود و دو تا ایفون اورده بود رو مقایسه کردم و دقیقا مثل هم بودن و هدفون و ... همشون یکیه و همچنین پلمشون .اگه شما منبع و یا سندی بر اصلی نبودن هدفون و یا پلمب این ایفونها داری رو کن تا ما هم مطلع بشیم .
عزیز شما از کجا فهمیدی که من با ایتونز نمیتونم کار کنم ؟ این جریان اکولایزر که گفتم نه تنها اینجا بلکه توی سایتهای تخصصی ایفون هم با تردید و اختلاف نظر همراه هستش . همین الان هم اگه فکر میکنید که خیلی حرفه ای و مجرب هستید نحوه اضافه کردن اکولایزر دستی به لیست اکولایزر گوشی رو شرح بدید .
من کار با ایتونز رو پیشرفته نمیدونم بلکه خیلی دست و پاگیر و بد قلق میدونم . الان همه چی بسمت استفاده اسان و کاربر پسند میره نه اینکه همه چیز رو پیچیده کنه . نکنه که شما بصورت خدادادی کار با ایفون و ایتونز رو یاد گرفتی که فکر میکنی دیگران از این نعمت بی بهره اند !!! عزیز دل تو هم رفتی توی چهار تا فروم یاد گرفتی و الان اومدی ادعای اطلاعات بالا میکنی .
و در اخر هدف من از این بحثای ناشیانه اینه که دوستان بی اطلاع در دام تعریفهای پر زرق و برق امثال شما نیفتن و پولشونو با داشتن اطلاعات کافی خرج کنن حالا میخواد ایفون باشه و یا ppc .

آخرین ویرایش:

Xavi

کاربر سایت
May 29, 2009
624
نام
فرشاد
ولی در مورد صدای ایرفونش راست میگه bass واقعا بدی داره حتی ipod shuffle 3g منو از امریکا اوردن برام همینجوریه یعنی مطمئنم ایرفونش اصله

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
ولی در مورد صدای ایرفونش راست میگه bass واقعا بدی داره حتی ipod shuffle 3g منو از امریکا اوردن برام همینجوریه یعنی مطمئنم ایرفونش اصله

من مطمئنم که ایشون توی فروم های اینترنتی یه چیزی راجع به هدفونهای اصل و غیر اصل و عوض کردنشون شنیده وگرنه تا بحال توی هدفون ایفون به چیزی به اسم باس برنخورده . نه تنها میشه گفت باس فوق العاده بدی داره بلکه میشه گفت اصلا باس نداره .

Sea Of Dreams

کاربر سایت
Jul 1, 2008
383
نام
Arman
من مطمئنم که ایشون توی فروم های اینترنتی یه چیزی راجع به هدفونهای اصل و غیر اصل و عوض کردنشون شنیده وگرنه تا بحال توی هدفون ایفون به چیزی به اسم باس برنخورده . نه تنها میشه گفت باس فوق العاده بدی داره بلکه میشه گفت اصلا باس نداره .

از نظر من که ایفن گوشیه خوبیه اما خوب محدودیت هایم هم داره اما انقدر که شما می گی کار با ایتونز سخت نیست نمی دونم شما چی فکر می کنید اما من بدون خواندن در سایت یا فرومی یاد گرفتم فقط تنها چیزی که تو سایت خوندم گذاشتن عکس برای البوم بود حالا شما مشکلت چیه خدا می دونه در ضمن هدفونش هم کیفیت صداش خوب شما اگه خیلی ناراحتی برو بفروش گوشیتو در ضمن IPHONE 3GS مدل جدید بزودی می یاد خودم می خوام بخرم
امکانات جدید
1.قوی تر شدن پردازنده و سرعت 2 برابر در باز کردن برنامه ها

2.دوربین 3 مگاپیکسل با قابلیت اتوفوکوس

3.قابلیت فیلمبرداری با سرعت 30 فریم در ثانیه و قابلیت اتوفوکس

4.قطب نما

5.قابلیت جستجو در صفحه اصلی

6.mms

voice control.7

iphone-3g-s.png

آخرین ویرایش:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
از نظر من که ایفن گوشیه خوبیه اما خوب محدودیت هایم هم داره اما انقدر که شما می گی کار با ایتونز سخت نیست نمی دونم شما چی فکر می کنید اما من بدون خواندن در سایت یا فرومی یاد گرفتم فقط تنها چیزی که تو سایت خوندم گذاشتن عکس برای البوم بود حالا شما مشکلت چیه خدا می دونه در ضمن هدفونش هم کیفیت صداش خوب شما اگه خیلی ناراحتی برو بفروش گوشیتو در ضمن IPHONE 3GS مدل جدید بزودی می یاد خودم می خوام بخرم
امکانات جدید
1.قوی تر شدن پردازنده و سرعت 2 برابر در باز کردن برنامه ها

2.دوربین 3 مگاپیکسل با قابلیت اتوفوکوس

3.قابلیت فیلمبرداری با سرعت 30 فریم در ثانیه و قابلیت اتوفوکس

4.قطب نما

5.قابلیت جستجو در صفحه اصلی

6.mms

32gb و 16gb

مثل اینکه نمیتونید جملات رو بفهمید !!! گفتم که کار باهاش طاقت فرسا و اعصاب خود کن و دست و پاگیره هستش و نه اینکه نمیتونم باهاش کار کنم
و اما هدفون : نتیجه گیری من از حرف شما اینه که شما تنها هدفونی که توی عمرتون استفاده کردی همین هدفون ایفون بوده چون تابحال نتونستی اونو با هدفونهای دیگه مقایسه کنی و کیفیت یه هدفون عالی رو بفهمی .
شما هم برو 3gs بخر چون فهمیدی که سرعت 3g وقتی برنامه روش میریزی خیلی پایین میاد و رم کم میاره . جالبه قبل از اینکه 3gs بیاد همه چه چه و به به میکردن که ایفون چه سرعت بالایی داره . حالا نمیدونم چرا میخواید 3gs بخرید شما که میگفتید سرعت ایفون عالیه و مشکل فیلمبرداریش حل شده و سرعت باز شدن برنامه هاش فوق العادس و ...

Sea Of Dreams

کاربر سایت
Jul 1, 2008
383
نام
Arman
مثل اینکه نمیتونید جملات رو بفهمید !!! گفتم که کار باهاش طاقت فرسا و اعصاب خود کن و دست و پاگیره هستش و نه اینکه سخت و مشکله .
و اما هدفون : نتیجه گیری من از حرف شما اینه که شما تنها هدفونی که توی عمرتون استفاده کردی همین هدفون ایفون بوده چون تابحال نتونستی اونو با هدفونهای دیگه مقایسه کنی و کیفیت اونو خوب میدونی .
اینکه گوشی رو بفروشم به خودم مربوطه مگه از شما اجازه گرفتم که ایفون بخرم ؟
شما هم برو 3gs بخر چون فهمیدی که سرعت 3g وقتی برنامه روش میریزی خیلی پایین میاد و رم کم میاره . جالبه قبل از اینکه 3gs بیاد همه چه چه و به به میکردن که ایفون چه سرعت بالایی داره . حالا نمیدونم چرا میخواید 3gs بخرید شما که میگفتید سرعت ایفون عالیه و مشکل فیلمبرداریش حل شده و سرعت باز شدن برنامه هاش فوق العادس و ...

اولا که شما انگار اصلا نمی فهمید که چرا این تاپیک رو زدید اومدید مقاسه کنید یا از ایفن بد بگید

دوم من هدفن های دیگه استفاده کردم نگفتن بهتر از هدفن های دیگه اس اما قابل قبوله از این بعد مطلب رو درست بخوان و درست درک کن

سوم این که بخوام 3gs رو بخرم به خودم مربوطه مگه شما باید اجازه بدی و من کی گفتم که سرعت 3g عالیه و مشکل فیلبمردایش حل شده فکر می کنم اشتباه گرفتین با شخص دیگری.

Xavi

کاربر سایت
May 29, 2009
624
نام
فرشاد
اتفاقا کیفیت صداش عالیه هیچ ایرفونی بهش نمیرسه من تاحالا هم creative داشتم هم sony هم iriver که ایرفون i pod از همه ی اینا کیفتش و بلندیه صداش بیشتره فقط و فقط bass اش کمه ولی برای اهنگهای jazz عالیه

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
اولا که شما انگار اصلا نمی فهمید که چرا این تاپیک رو زدید اومدید مقاسه کنید یا از ایفن بد بگید

دوم من هدفن های دیگه استفاده کردم نگفتن بهتر از هدفن های دیگه اس اما قابل قبوله از این بعد مطلب رو درست بخوان و درست درک کن

سوم این که بخوام 3gs رو بخرم به خودم مربوطه مگه شما باید اجازه بدی و من کی گفتم که سرعت 3g عالیه و مشکل فیلبمردایش حل شده فکر می کنم اشتباه گرفتین با شخص دیگری.

خب شما از همین هدفونها استفاده کن و حالشو ببر .
عزیز تا مشکلات هر طرف مشخص نشه که نمیشه یکی رو انتخاب کرد .
من میخوام بدونم اشکال ppc تو چه مواردیه ؟ گذشته از مولتی تآچ بودن ایفون چه مزیتی نسبت به ppc داره ؟
منم نگفتم شخص شما . منظور من طرفدارانی مثل شما بود . اگه توی همین تاپیک بگردید پیدا میکنید .
حالا هم دیگه لطف کن شاخ رو بکش و هر چی دوست داری برو بخر یا اگه نخواستی نخر ،اصلا هر چی دوست داری :cheesygri

آخرین ویرایش:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
اتفاقا کیفیت صداش عالیه هیچ ایرفونی بهش نمیرسه من تاحالا هم creative داشتم هم sony هم iriver که ایرفون i pod از همه ی اینا کیفتش و بلندیه صداش بیشتره فقط و فقط bass اش کمه ولی برای اهنگهای jazz عالیه

مثل اینکه سو تفاهم شده . منظور من شما نبودید اون عزیز دیگه بود که خیلی از هدفونش تعریف میکرد . منم نگفتم کیفیتش بده بلکه میگم اصلا باس نداره.ولی خیلی زلال و صدای بلندی داره .

Sea Of Dreams

کاربر سایت
Jul 1, 2008
383
نام
Arman
خب شما از همین هدفونها استفاده کن و حالشو ببر .
عزیز تا مشکلات هر طرف مشخص نشه که نمیشه یکی رو انتخاب کرد .
من میخوام بدونم اشکال ppc تو چه مواردیه ؟ گذشته از مولتی تآچ بودن ایفون چه مزیتی نسبت به ppc داره ؟
منم نگفتم شخص شما . منظور من طرفدارانی مثل شما بود . اگه توی همین تاپیک بگردید پیدا میکنید .
حالا هم دیگه لطف کن شاخ رو بکش و هر چی دوست داری برو بخر یا اگه نخواستی نخر ،اصلا هر چی دوست داری :cheesygri

خب بستگی داره چی رو بیشتر تو موبایل ملا ک می دونی؟

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
لازم شد بیام و جز به جز هر دو مدل رو مقایسه کنم :
سخت افزار و سرعت
PPC: با ارائه CPU های قدرتمند و رم بالا مشکل خاصی در این گوشیها ندارید و سرعت خوبی رو تجربه خواهید کرد .
IPHONE:پردازنده این گوشی در حد متوسطی قرار داره و رم این گوشی بعلت پایین بودن در هنگام نصب برنامه و نرم افزار های مختلف اشغال و گوشی کند و سنگین میشه .
دوربین :
PPC : تا یک سال پیش یکی از مواردی بود که توی PPC ها مورد توجه قرار نمیگرفت و نادیده گرفته میشد چون همه PPC رو یه کامپیوتر جیبی میدونستند نه یک CAMERAPHONE و یا اسمارت فون . اما بعد از ورود اومنیا . اچ دی و... دوربین به یک قسمت جذاب توی PPC ها مبدل شد بطوریکه در حال حاضر بیشتر PPC ها با دوربین 5 مگاپیکسلی تولید میشن .
IPHONE: دوربین در این گوشی یک مظلوم به تمام معناست . نداشتن فوکوس اتوماتیک و یا دستی . نداشتن فلاش . نداشتن هیچگونه مد عکاسی و فیلمبرداری . شما در این گوشی حق انتخاب هیچ تنظیم و مدی رو ندارید و فقط باید شاتر رو فشار بدید . نداشتن فیلمبرداری هم که دیگه یه فاجعس هر چند که چندین برنامه برای فیلمبرداری تهیه شد ولی هر کدوم مشکلات خودشونو دارن که بهیچ وجه نمیتونه جای خالی این کمبود رو پر کنن .
نرم افزارها:
PPC: چون این گوشیها بیشتر کاربرد اداری و بیزینسی داشتند و دارند شما بیشتر نرم افزارهایی با کاربرد حسابداری ، اداری و مدیریتی رو خواهید دید . برنامه هایی مثل افیس . اتو کد . ماشین حسابهای پیشرفته و ...
IPHONE: نرم افزارهای مطرح این گوشی بیشتر برای رفع کمبودهای این گوشی تهیه شدن مثل بلوتوث . فیلمبرداری و برنامه هایی که بیشتر جنبه FUN دارن و کاربردی نیستند . البته برنامه های زیادی هستند که برای ایفون تهیه شدن ولی باید بدونید که اکثرا بصورت انلاین مورد استفاده قرار میگیرند و اکثرا در ایران بخاطر محدودیتهای مخابراتی ساپورت نمیشن . شاید یکی از مطرحترین نرم افزارهایی که باعث محبوبیت ایفون شده بازیهاش هستند که الحق زیبا و سرگرم کننده و جالبن .
شکل ظاهری و بدنه
PPC : شما در این گوشیها بسته به سلیقه انتخابهای زیادو متنوعی دارید . رنگهای متنوع . دارا بودن جنس مرغوب بدنه و امکاناتی نظیر نماندن جای انگشت روی بدنه و دکمه های لمسی رو بدنه و ...
IPHONE: شما در این گوشی فقط و فقط یک انتخاب از لحاظ شکل و دو انتخاب از لحاظ رنگ (البته پشت گوشی) دارید . بدترین اشکال جنس بدنه در پشت گوشی اینکه جای انگشت و چربی بشدت مشخصه و دیگه اینکه بسیار لغزنده و صیغلیه که اگه دستت خشک باشه عین ماهی از دستت در میره . جلوی گوشی هم که اثر انگشت بشدت روش مشخصه . البته باید بگم که جنس شیشه ضد خش ایفون یه مزیت بزرگه . در اخر باید بگم که شکل ظاهر ی ایفون چنگی به دل نمیزنه .
LCD
PPC: ال سی دی هایی با اندازه های متنوع و با کیفیت که به تازگی انقدر از لحاظ رزولیشن بالا رفتن که برای ریختن و پخش فیلم و فایلهای تصویری دیگه نیازی به تغییر رزولیشن ندارید . عیب بزرگ در این LCD ها خوانایی ضعیف در زیر نور افتاب هست و البته حساسیتهای گاها ضعیف در بعضی مدلها کمی اذیت میکنه .
IPHONE:
مشخصه اصلی ایفون صفحه مولتی تاچ و فوق العاده حساسشه . یکی از مشکلاتش رزولیشن پایین اونه که باعث میشه برای دیدن فیلم نیاز به تغییر رزولیشن و کانورت داشته باشی . خوانایی در زیر نور افتاب بهتر از PPC ولی بازهم نمیشه گفت عالیه .
رابط کاربری :
PPC : تا قبل از اومدن تاچ فلو در HTC و رابطهایی مثل پنلهای اکسپریا کار با PPC ها واقعا عذاب اور بود تا جایی که بهیچ وجه نمیشد با یکدست باهاشون کار کنی ولی با اومدن این رابطها کار با این گوشیها بسیار لذت بخش و راحت شده ولی باز هم بنظر میاد میتونه بهتر هم بشه .
IPHONE: رابط کاربری بسیار عالی و کاملا هماهنگ برای استفاده بصورت تاچ و با انگشت تهیه شده . گزینه های مورد استفاده براحتی قابل دسترس و برای کار بوسیله انگشت طراحی شدن که با حساسین بالای صفحه بسیار لذت بخشتر بنظر میاد . شاید تنها مشکل در کیبورده که میشد بهتر طراحی بشه چون شما قلم ندارید که بتونید با دقت حروف رو انتخاب کنید و انگشت کمی دقت شما رو روی انتخاب حروف کم میکنه .
باطری
PPC: شاید بجز چند مورد اکثرا دارای باطری بسیار قوی و دارای طول عمر بالایی هستند که در طول روز حتی با کاربرد سنگین برای شما مشکلی ایجاد نمیکن
IPHONE: هر چند که اپل در 3G باطری رو قویتر کرد ولی بازهم باطری ایفون نسبتا ضعیفه و نمیتونید در طول روز از گوشی استفاده زیادی داشته باشد مخصوصا بازی و دوربین .البته یه نکته جالب و خوب در باطری ایفون سرعت شارژ شدن سریع اونه که فوق العاده سریع شارژ میشه و نکته بسیار مثبتیه .
پخش فیلم و اهنگ
PPC : پخش فیلم و موسیقی با وجود نرم افزاری مثل کور پلیر بدون هیچ مشکلی انجام میشه . ساپورت اکثر فرمتها و کیفیت عالی پخش از مزایای این پلیره . البته باید بگم مدیا پلیر PPC ها بسیار بد عمل میکنه که عملا ترجیح میدید ازش استفاده نکنید .
IPHONE:
شاید هر کسی اسم ایپاد رو بشنوه انتظار یک پلیر خارق العاده داره در صورتی که این پلیر دارای محدودیتهای زیادی از لحاظ تنظیمات و پخشه . از جمله نداشتن تنظیمات اکولایزر . پخش نکردن اکثر فایلهای ویدئویی و..

امکانات جانبی
PPC : شما در این گوشیها چیزی نسبت به اسمارت فونها و یا کمرا فونها کم ندارید . انتخاب زنگ . والپیپر . ارسال و دریافت بلوتوث . GPS . شتابسنج . خروجی تلویزیون . کیبورد سخت افزاری . اسپیکرهای باکیفیت و قوی . هدفونهای با کیفیت و داشتن متعلقاتی مثل کیف .
IPHONE:تنها لغت محدودیت برازنده ایفونه . نداشتن بلوتوث . اسپیکرهای ضعیف . نداشتن اختیار برای تعیین زنگ دلخواه . انتقال دست و پاگیر و وقت گیر برنامه و ... به داخل گوشی . شکستن قفلهای گوناگون و نصب نرم افزارهای گوناگون و طی کردن مراحل زمانبر برای اینکه شما بتونید از ایفون بعنوان گوشی استفاده کنید و یا اینکه نرم افزار روش بریزید . وجود تقلبهای فراوان در بازار و سردرگمی در شناخت گوشی انلاک فکتوری و یا انلاک نرم افزاری و یا سیم انلاک و ...
گران بودن متعلقات ایفون مثل کیف و یا گران بودن و دشوار بودن تعویض باطری و یا ال سی دی .

و در اخر با اومدن 3GS یکسری مشکلات مثل نداشتن فیلمبرداری و فوکوس دوربین رفع شده . باطری قویتر و ارائه رم بالاتر برای رفع کندی در مواقع باز و بسته کردن برنامه ها و همچنین CPU قویتر شده .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر