Portal 2 | PC

portal2_coop.jpg

valve Software
Sci-Fi First-Person Shooter
Release: Apr 19, 2011​

حتما همه نسخه ی اول رو به یاد دارید !
یکی از خلاقانه ترین عناوین تاریخ که سال 2007 در قالب پک حیرت انگیز Orange Box همه را شکه کرد!

حالا valve با شماره ی 2 برگشته که با توجه به شواهد موجود یک عنوان فوقالعاده وسیع با یک خط داستانی قوی خواهد بود.

گلادوس را که به یاد دارید دشمن اصلی شما در شماره ی قبل که از دید IGN بهترین شخصیت منفی تاریخ هم هست.
ببینید انبار دیگر با چه شخصیت پردازی هایی طرف خواهیم بود!

اگر شایعات حقیقت داشته باشد خط داستانی بازی بسط دهنده و توضیح دهنده ی وقایع HL2
نیز خواهد بود .

ما بی صبرانه منتظریم تا در سال 2011 از شاهکار VAVLE لذت ببریم!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: FrankinG

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
تو نسخه PC بازی وقتی بازی رو تموم میکنی ...
یه دمو مانند نشون میده از یه بازی دیگه که انگار یه کشتی ـه و چند ثانیه بیرونش میتونی راه بری، کسی میدونه اون آنونس چه بازی ای هستش؟

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
تو نسخه PC بازی وقتی بازی رو تموم میکنی ...
یه دمو مانند نشون میده از یه بازی دیگه که انگار یه کشتی ـه و چند ثانیه بیرونش میتونی راه بری، کسی میدونه اون آنونس چه بازی ای هستش؟

اون دمو و همون چند لحظه کوتاه که میشه راه رفت مربوط به فیلم Super 8 هست که June 10, 2011 ریلیز میشه.

shahramcat

کاربر سایت
Sep 24, 2006
106
سلام

من هم دیروز بازی رو تموم کردم ....

واقعا عالی بود و هر کس یا کسانی که معماهای این بازی رو درست کرده بودن خیلی مخ بودن >:)

مغز رو باز میکنه :d

Gabit0

کاربر سایت
Aug 29, 2010
545
نام
گابريل
من هم دیشب تمومش کردم, ولی به نظرم زیاد سخت نبود!غیر از اون یک جایی که گیر کردم البته!!!:d ولی خیلی قشنگ بود, مخصوصن آخرش که یه اهنگ خیلی قشنگی رو پخش میکنه, قشنگترین پایان بازی بود که تا حالا دیده بودم . . .

لینک دانلود نسخه ی اولش رو از کجا میتونم گیر بیارم؟؟؟؟؟؟؟؟

a.hulk

کاربر سایت
Sep 8, 2006
40
نام
امین حسین
چجوری میشه این بازیرو تو raptr شناسوند ؟ایا باید از کرک خاصی استفاده کرد ؟چون من بازیای دیگمو مثل DA2 روکامل میشناسه اما اینو حتی به صورت دستی هم نشناخت

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
سلام. اولا لطفا عکس های کوچکتر بزار و از Sp استفاده کن. صفحه پکید. منم فقط از روی عکس دومت میتونم نظر بدم (عکس اولت تقریبا باز نشده)
باید به سمت مقابل بری و از اون پل نوری مانعی مقابل خودت و turret بسازی تا تیر نخوری. به این صورت که یکی بالای پل، و یکی روبه روی خودت، روی زمین یا هوا، میسازی. حال یا با جابجا کردن پل یا با دویدن به پشت اون سکویی که لیزر از بالاش میاد میری. تو این عکست کلید انداختن جعبه منعکس کننده معلوم نیس. یه جوری اونو بیار پایین :d بعد اون لیزر رو (اگه تونستی) به turret منعکس کنی تا خیالت راحت بشه. اگر هم نشد (چون یادم نیست) همینجور با پناه گرفتن پشت پل نوری، انقدر جعبه رو جابجا میکنی (و در صورت نیاز از پورتال هم استفاده میکنی) تا لیزر به همه ی اون جعبه های روی زمین برخورد کنه. (همزمان از همه رد بشه)
کلید کار همینه. شما هم کامل نگفتی مشکلت کجاس. یه امتحان کن، اگر نفهمیدی دوباره درست بگو :d;)

Gabit0

کاربر سایت
Aug 29, 2010
545
نام
گابريل
کسی می تونه تو این مرحله کمکم کنه

همونجایی که هستی(عکس2) یه دکمه هست که دوتا جعبه رو به سمت هم پرت میکنه و میفتن توی اب, باید بینشون دیوار بذاری که بتونی برشون داری, بقیه اش هم که مشخصه با اون جعبه ها لیزر رو روی کلیدها منحرف میکنی . . . ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر