POP جديد در فاصله ي بين sands of time و warrior within است

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
poptheforgottensands.jpg

Ubisoft گفت كه بازي در بازه ي زماني هفت ساله ي prince بين دو بازي sands of time و warrior within هستش.

بازي گيمر ها رو به جهان شن هاي زمان (حال و هواي شماره 1) بر ميگردونه , جايي كه آقاي Michael McIntyre معتقد است براي تيم سازنده جالب بوده و هست.

"تو اين كار جديد ما به حال و هواي sands of time بر ميگرديم, ما فقط ميدونيم كه پرنس به يك ماجراجويي ديگه رفت (بين دو بازي قبلي) و اين زماني است كه خيلي براي ما جالبه."

"جو اين بازي خيلي شبيه به جو sands of time هست, ما سعي كرديم كه همون حس و همون ديد رو منتقل كنيم, چيزي كه مشخصه اينه كه پرنس از شاهزاده اي ساده و بي تكلف به يك پرنس تاريك و قاطي(عصبي) تبديل شده."

در بازي پرنس به شهر برادرش مالك ميره كه توسط يك ارتش قديمي شن براي نجات فرمانروايي فراخونده بوده و حالا مورد حمله ي همونا قرار گرفته , مطمعنا بعدش هم ميدونيد, قراره شهر رونجات بده.پرنس براي كمك به آزادي شهر قدرتهايي داره , همونطور كه ميدونيد ميتونه زمان رو جا به جا كنه البته قدرتهايي هم داره كه به عنصر ها مربوط ميشه مثلا آب.
اون آب رو منجمد ميكنه و ميتونه از روش عبور كنه يا ازش بالا بره, در يك اتاق فواره ها آب رو عمودي و افقي پرتاب ميكنن كه پرنس ميتونه از قدرتش استفاده كنه و از روي اونا تاب بخوره.چهار قدرت اصلي براي كسب كردن وجود داره كه با به دست آوردن اونا معما ها هم پيچيده تر و بيشتر ميشن.
نكته جالب اينه كه شما ميتونيد با 50 تا دشمن با هم مبارزه كنيد و تو اين بازي نميتونيد دفاع كنيد بلكه فقط ميتونيد جا خالي بديد.
"مكانيك بزرگ بازي اينجاست كه شما مبارزاتتون رو انجام بديد, ولي مبارزات شمارو به يك خط مشخص نمي كشونن , يه جورايي شبيه شماره 1 هست فقط خيلي بهتر شده"

بالانس بازي مثل شماره يك هست كه شما هم مبارزات رو داشته باشيد هم گشت و گزار و حل معما رو.
"بالانس مثل شماره يك هست (او بازيه شماره 1 رو به عنوان بهتيرن شماره ي اين فرنچايز ميشناسه) ما گشت و گزار رو داريم كه شامل حل اتاق هاست (معما ها) و همينطور اكشن داريم كه مبارزات با حركت هايه آكرو بات سريع باشه "

بازي 18 و20 مي در آمريكا و اروپا عرضه ميشه براي PC و هرسه كنسول 360 و ps 3 و Wii .

منبع:
http://www.vg247.com/2010/02/19/pop-the-forgotten-sands-fills-in-a-seven-year-gap-for-the-prince/

آخرین ویرایش:

R-teen

کاربر سایت
Oct 28, 2007
268
نام
آرتین
كاشكي مي‌گذاشتن اين تريلوژي، همين‌طوري تريلوژي بمونه. به جاي گير دادن به داستان پرينس سه‌گانه مي‌تونستن برن ادامه‌ي PoP 2009 رو با گيم‌پلي‌ و اكشن مشابه سري قبل از PoPـه جديده بسازند.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,281
نام
امیر حسین
منظورت 2008 بود دیگه؟
آره منم موافقم خیلی دوست دارم بدونم چی میشه بالاخره! یعنی اهریمن رو فرستادن بره؟ فکر نکنم حاضر بشند اهریمن رو آزاد بزارند :d
اکشنشم خوب بود ولی دشمناش کم بود! خداییش combo های خیلی باحالی میزند مخصوصا اون 15 تاییه :d

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
من که همین الآن هم یکش رو بازی میکنم ! واقعا شاهکار بود ... اگر بتونن بازی رو با همون حال و هوا درست کنن من واقعا این بازی رو بهترین بازی سال 2010 حتی بهتر از GOW III انتخاب میکنم ! :biggrin1: ( فحشم ندین ها ! نظر شخصی :biggrin1: )
ولی زیاد از معما هاش خوشم نمیاد ! :biggrin1: :-"ه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر